Arctic

NM i Snooker, pulje 6 (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Tommy Olsen (Arctic) 2-0 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Tommy Olsen (Arctic) 2-0 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Tommy Olsen (Arctic) 2-1 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
NM i Snooker, pulje B mellomspill (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Andreas Skogstad (Grenland) 2-0 Norway Tommy Olsen (Arctic)    Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 2-1 Norway Tommy Olsen (Arctic)    Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Jørn Betten (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 7-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 7-4 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kent Johnny Dokmo (Arctic) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ron Kaspersen (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-5 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Kent Johnny Dokmo (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Kent Johnny Dokmo (Arctic) 6-1 Norway Pelle Nævestad (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Kent Johnny Dokmo (Arctic) 6-4 Norway Alexander Hagen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Kent Johnny Dokmo (Arctic)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-1 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-2 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-1 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-1 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
NM i 10-ball (25.-27. feb 2011)
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-4 Norway Marius Jacobsen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-3 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-3 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-3 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Marius Jacobsen (Arctic) 7-3 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-2 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-3 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic) 7-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-4 Norway Marius Jacobsen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-2 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Matey Ullah (Unique) 7-4 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil

Score er ikke verifisert

8-delsfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-5 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Elite NC-3 (30. apr - 1. mai 2011)
Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 125-70 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 125-121 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-41 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-82 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-22 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-44 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Innl: Runde A Norway Arctic 1 (Team Midnattsol) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Arctic 1 (Team Midnattsol) 5-4 Norway Strømmen 2 (Norges Herligste)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) v Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) v Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) v Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First) 5-4 Norway Arctic 1 (Team Midnattsol)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) v Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Mario Johansen (Brygga) v Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Arctic 1 (Team Midnattsol) 5-4 Norway Brygga 1 (Bryggas skrekk)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) v Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Mario Johansen (Brygga) v Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) v Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) v Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Mario Johansen (Brygga) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Oslo 1 (Oslo Dreamteam) 5-3 Norway Arctic 1 (Team Midnattsol)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) v Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) v Norway Joakim Haugen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) v Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) v Norway Joakim Haugen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) v Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) v Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) v Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) v Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) v Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Arctic 1 (Team Midnattsol) 5-4 Norway Oslo 3 (Oslo Pussycats)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) v Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) v Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) v Norway Espen Tingvoll (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) v Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) v Norway Espen Tingvoll (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) v Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) v Norway Espen Tingvoll (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) v Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) v Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Strømmen 1 5-1 Norway Arctic 1 (Team Midnattsol)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) v Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) v Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
NM i 14.1 (17.-18. sep 2011)
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 125-19 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Alexander Hansen (Arctic) 125-124 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Alexander Hansen (Arctic) w/o Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-25 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Elite NC-8 (11.-12. nov 2011)
Runde A Norway Jørn Betten (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 8-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-3 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 8-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 8-0 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 8-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-3 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011)
Innl: Runde A Norway Jørn Betten (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-4 Norway Tommy Talgø (Jæren)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-3 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-5 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 7-2 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 7-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-6 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-7 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 9-2 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 9-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 9-7 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-1 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-0 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Jørn Betten (Arctic) 6-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Alexander Hansen (Arctic) 6-3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Norway Anders Brannfjell (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 6-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-1 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Alexander Hansen (Arctic) 6-4 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 6-4 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-1 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 6-5 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-1 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 6-5 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-1 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-0 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-6 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 7-3 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-4 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-4 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
8-delsfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-2 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
NM i 10-ball (24.-26. feb 2012)
Innl: Runde A Norway Jan Gunnar Magnussen (Arctic) 6-2 Norway Nils Kåre Stemland (Arctic)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic) 6-3 Norway Sigurd Mølmann (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde A Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-5 Norway Ola Helness (Arctic)    Pencil
Innl: Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-3 Norway Marius Jacobsen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde A Norway Christian Evenrud Skau (Arctic) 6-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde A Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic) 6-4 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
Innl: Runde A Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic) 6-0 Norway Kent Ivar Aasbakk (Arctic)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Gunnar Magnussen (Arctic) 6-4 Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-5 Norway Christian Evenrud Skau (Arctic)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic) 6-1 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic) w/o Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Nils Kåre Stemland (Arctic) 6-3 Norway Sigurd Mølmann (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ron Kaspersen (Arctic) 6-4 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ola Helness (Arctic) 6-4 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-5 Norway Ørjan André Hanssen (Fauske)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-1 Norway Marius Jacobsen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Nils Kåre Stemland (Arctic) 6-0 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Ron Kaspersen (Arctic) 6-3 Norway Christian Evenrud Skau (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-3 Norway Ola Helness (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-2 Norway Nikolai Kjørren (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic) 6-1 Norway Geir Allan Lande (Fauske)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Christian Hansen (Unique) 6-3 Norway Kent Ivar Aasbakk (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-0 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Nils Kåre Stemland (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-3 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-6 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-3 Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-3 Norway Jan Gunnar Magnussen (Arctic)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-5 Norway Jan Gunnar Magnussen (Arctic)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ron Kaspersen (Arctic) 7-6 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic) 7-2 Norway Nils Kåre Stemland (Arctic)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic) 7-6 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-5 Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-2 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-4 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-3 Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
8-delsfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-7 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (12.-13. mai 2012)
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Tron Engebakk (Unique) 9-5 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 9-2 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
NM i 9-ball (22.-24. jun 2012)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-3 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-6 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 7-0 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Alexander Hansen (Arctic) 7-4 Norway Geir-Ove Sandnes (Steinkjer)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Alexander Hansen (Arctic) 7-4 Norway Ronny Kraft (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-6 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 9-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Alexander Hansen (Arctic) 9-5 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 9-8 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
8-delsfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012)
Innl: Runde A Norway Jørn Betten (Arctic) 7-4 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 7-5 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-7 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Oslo Open innledende på Buddha (3. nov 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-3 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Elmers - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Halvard Berntsen (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-2 Norway Halvard Berntsen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Halvard Berntsen (Arctic) 7-1 Norway John Gustav Lohne (Tre Måker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Halvard Berntsen (Arctic) 7-4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Halvard Berntsen (Arctic) 7-5 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-3 Norway Halvard Berntsen (Arctic)    Pencil
NM i 9-ball på Buddha - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-6 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde 2 Tapersiden Norway Alexander Hansen (Arctic) 7-3 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) 7-4 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
NM i 8-ball (8.-10. mar 2013)
Innl: Runde A Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-4 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 6-2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 6-0 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-2 Norway Daniel Sandnes (TSI)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-3 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 6-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-2 Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 6-4 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-7 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-0 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 8-4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 8-6 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 8-7 Norway Per Solvang (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-7 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-5 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Lag-NM i Snooker Gruppe 3 (26.-27. okt 2013)
Pulje Norway Trondheim Snooker 9 (Strand/Aase) 3-1 Norway Arctic 8 (Bang/Langvann)    Pencil
Pulje Norway Arctic 8 (Bang/Langvann) 3-1 Norway Trondheim Snooker 10 (Rønning/Skjærvø)    Pencil
Lag-NM i Snooker (26.-27. okt 2013)
Kvartfinaler Norway Oslo Snooker 4 (Årdalen/Skagestein) 3-0 Norway Arctic 8 (Bang/Langvann)    Pencil

36 av Oslo i scotch double

NM 8-Ball (24.-26. jan 2014)
Innl: Runde A Norway Jørn Betten (Arctic) 7-5 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde A Norway Anders Brannfjell (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 7-6 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-4 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-1 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-4 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-6 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-4 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
NM Veteran 9-Ball (17.-19. okt 2014)
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
NM Veteran 8-Ball (17.-19. okt 2014)
Runde A Norway Jørn Betten (Arctic) 6-1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 6-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Brage Hagen (Unique) 6-4 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Elitekvalik (6. des 2014)
Runde A Norway Arild Berg (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) w/o Norway Arild Berg (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Arild Berg (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Arild Berg (Arctic)    Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015)
Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 7-3 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-0 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-2 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
16-delsfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 8-4 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
NM Snooker, Pulje 7 (28.-30. mai 2015)
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 2-1 Norway Tommy Olsen (Arctic)    Pencil

Tommy Olsen 67 break

Pulje Norway Tommy Olsen (Arctic) 2-0 Norway Espen Olsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Tommy Olsen (Arctic) 2-1 Norway Johann Nilsen (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trh Snooker) 2-1 Norway Tommy Olsen (Arctic)    Pencil
Pulje Norway Tommy Olsen (Arctic) 2-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d)    Pencil
NM Snooker (28.-31. mai 2015)
8-delsfinaler Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 3-1 Norway Tommy Olsen (Arctic)    Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015)
Runde B Vinnersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 9-8 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015)
Runde A Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-6 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 9-1 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) w/o Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 9-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 9-7 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
16-delsfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-5 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016)
Runde A Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Magne Saltnessand (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 8-7 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-1 Serbia Goran Nikolic (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-4 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-1 Norway Henning Ingvorsen (Grenland)    Pencil
16-delsfinaler Norway Anders Brannfjell (Arctic) 8-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Anders Brannfjell (Arctic) w/o Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-7 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil