Ask BC

NC-1 i snooker - Midt, pulje 1 (5.-6. nov 2005)
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 1-0 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 1-0 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 1-0 Norway Tom Hagman (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) 1-0 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
NC-2 i snooker - Midt, pulje 1 (15. mai 2010)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Erlend Børve (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Jon Are Marthinussen (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-1 Norway Juuso Jaaskelainen (Dora)    Pencil
NC-2 i snooker - Midt, pulje 2 (15. mai 2010)
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 2-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Marius Vassli (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Morten Marthinussen (Trondheim)    Pencil
NC-2 i snooker - Midt (15. mai 2010)
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Juuso Jaaskelainen (Dora)    Pencil
NC-3 i snooker - Midt, pulje 1 (4. sep 2010)
Pulje Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 2-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Marius Vassli (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Erlend Børve (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Erlend Børve (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Marius Vassli (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 2-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NC-3 i snooker - Midt (4. sep 2010)
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-1 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland)    Pencil
Innl: Runde D Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-2 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NM i 10-ball (25.-27. feb 2011)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-2 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-4 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Elite NC-3 (30. apr - 1. mai 2011)
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-41 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
16-delsfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Ikke bestemt    Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-15 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-58 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Elite NC-4 (28.-29. mai 2011)
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-0 Norway Bjørn Roar Tharaldsvik (Jæren)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Geir Fosse (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Espen Tingvoll (Oslo) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-65 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Elite NC-5 (20.-21. aug 2011)
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-7 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NM i 14.1 (17.-18. sep 2011)
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-19 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 125-107 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-68 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-119 Norway Øzgür Simsek (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-64 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-35 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 125-85 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-110 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-33 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-94 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-52 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Masters i pool (14.-15. okt 2011)
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Elite NC-8 (11.-12. nov 2011)
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-3 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011)
Innl: Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-1 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Christian Rosell (Tre måker) 3-7 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-4 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC)    Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-7 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 9-8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM i 10-ball (24.-26. feb 2012)
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-2 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Norway Mohammed Algenabi (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-4 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-1 Norway Donn Karoli (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-1 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012)
Semifinaler Norway Haris Amini (Unique) v Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 8-ball (10.-11. mar 2012)
Semifinaler Norway Haris Amini (Unique) 5-0 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (10.-11. mar 2012)
Semifinaler Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NC-3 Elite i 14-1 (14.-15. apr 2012)
Runde A Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-77 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-113 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-118 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-14 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-103 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-110 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-100 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-49 Norway Geir Holmqvist (Jessheim)    Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-121 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 1 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Marko Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Tom Torvund (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball Pulje 3 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-1 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway Jeenu Mahadevan (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway David Vu (Groruddalen) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball (5.-6. mai 2012)
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-1 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway David Vu (Groruddalen) Møter  Pencil
Finale Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball (5.-6. mai 2012)
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Finale Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (12.-13. mai 2012)
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (26.-28. mai 2012)
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-2 Norway Petter Jespersen (Bergen) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 75-24 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 75-17 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 11-1 Norway Petter Jespersen (Bergen) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-53 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM i 9-ball (22.-24. jun 2012)
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NC-6 Elite i 8-ball (1.-2. sep 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM i snooker Pulje 2 (14.-16. sep 2012)
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Mateen Wali (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-1 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NM i snooker (14.-16. sep 2012)
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-2 Norway Christopher Avis (Oslo)    Pencil

Schjetne 42 serie

Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker)    Pencil

Schjetne 60 serie

Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker)    Pencil
NM Junior 18 år i 14-1 Pulje (22.-23. sep 2012)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 75-12 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 75-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 75-33 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 75-66 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 0-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil

Samuelsen disket

NM Junior 16 år i 14-1 Pulje 2 (22.-23. sep 2012)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 50-12 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 50-23 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 50-27 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 50-4 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-71 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-47 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 61-22 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Finale Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 71-68 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012)
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NC-8 Elite i 10-ball (13.-14. okt 2012)
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Oslo Open innledende på Buddha (3. nov 2012)
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Oslo Open (3.-4. nov 2012)
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 1 (16.-18. nov 2012)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Marius Vassli (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball (16.-18. nov 2012)
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-8 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-7 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 9-ball (16.-18. nov 2012)
Runde A Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-3 Norway Thomas Råde (Steinkjer)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-1 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 7-4 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-1 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-6 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012)
Runde A Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-91 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-35 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-58 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
NM i 9-ball m/Kongepokal (18.-20. jan 2013)
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Håkon Diep (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
NC-2 Elite i 10-ball (9.-10. feb 2013)
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 4 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 2 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-1 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-3 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 Pulje 4 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 45-4 Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 45-15 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 Pulje 2 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 55-30 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 55-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 55-5 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 (16.-17. feb 2013)
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-83 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Finale Norway Mikael Øgaard (BEX) 100-60 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 (16.-17. feb 2013)
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 45-12 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 60-28 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Finale Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-61 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-2 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-0 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Finale Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
NM i 8-ball (8.-10. mar 2013)
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 8-4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Øivind Jensen (TSI) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-0 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 1 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-1 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-0 Norway Kristoffer Skår Lone (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 7 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Qasem Ahmadi (Fjordane)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Steffen Haugen (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (19.-21. apr 2013)
8-delsfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
8-delsfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-1 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC)    Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (11.-12. mai 2013)
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Strømmen (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 3-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde A Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 4-3 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 4-1 Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-1 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-0 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-0 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 4-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013)
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-0 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 0-0 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-1 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 4-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde A Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 0-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-3 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-2 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-5 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 4-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-4 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-4 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 4-2 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 5-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-6 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil

10-ball Dist 8 Stoppet

Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil

10-ball Dist 8

Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil

10-ball Dist 8

NM i 10-ball (6.-8. sep 2013)
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-2 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
NC-6 Elite i 9-ball (28.-29. sep 2013)
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-6 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 1 (18.-20. okt 2013)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-1 Norway Joe Magne Grande (Unique)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-4 Norway Preben Andersen (Tre Måker)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Gutter 16 år i 9-ball (18.-20. okt 2013)
Runde A Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Jesse Kostich (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball (18.-20. okt 2013)
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Finale Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013)
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 125-56 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 125-91 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-78 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-41 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-30 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil

Mats 42

Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-80 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-91 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Matey Ullah (Unique) 125-40 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil

Matey 90

Runde 4 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-89 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil

Ronny 69

Topp 8 Elite 9-ball Pulje 2 (10.-12. jan 2014)
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 6-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 6-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Pulje 1 (10.-12. jan 2014)
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 5-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 5-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Pulje 2 (10.-12. jan 2014)
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-1 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Christian Johannessen (Oslo) 5-2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Sluttspill (10.-12. jan 2014)
Kamp om 7/8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Kamp om 3/4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball Pulje 1 (10.-12. jan 2014)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 5-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 5-2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 5-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball Sluttspill (10.-12. jan 2014)
Kamp om 5/6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kamp om 3/4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Sluttspill (10.-12. jan 2014)
Kamp om 5/6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-25 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kamp om 3/4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 100-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Pulje 2 (10.-12. jan 2014)
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 75-52 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 75-43 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 75-31 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 75-73 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 75-42 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite (10.-12. jan 2014)
Kamp om 7/8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kamp om 5/6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
NM 8-Ball (24.-26. jan 2014)
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-6 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Øivind Jensen (TSI) 7-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-6 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Elite NC 2 10-Ball (22.-23. feb 2014)
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-0 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-2 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014)
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-90 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Kim Garmark (Oslo) 125-91 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-66 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-26 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil

Mats 71

Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-91 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-85 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil

Audun 41

Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-30 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-96 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil

Mats 69, Mikael 45,45

Kvartfinaler Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-114 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil

Audun 43

Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-106 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Elite NC 4 9-Ball (26.-27. apr 2014)
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-6 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U17 Pulje 1 (1.-4. mai 2014)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-3 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Kjartan Solheim (Hyllestad)    Pencil
Junior NM 9-Ball U17 Pulje 1 (1.-4. mai 2014)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-0 Norway Torstein Porten Øen (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-0 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U17 (1.-4. mai 2014)
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-3 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Finale Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U17 (1.-4. mai 2014)
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Sajid Raheem (BEX) 7-5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
NM Snooker, Pulje 6 (28.-31. mai 2014)
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Espen Olsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Johann Nilsen (Trh Snooker) Møter  Pencil

Mats Schjetne 63 break

NM Snooker (28. mai - 1. jun 2014)
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Nassim Sekat (Trh Snooker)    Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Norway Daniel G. Skaathun (Os)    Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-3 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil

Mats Schjetne 57 break

Lag-NM (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-2 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 4-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 4-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Finale Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM 10-Ball (5.-7. sep 2014)
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-3 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-6 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
16-delsfinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Nordisk Mesterskap Menn (18.-20. sep 2014)
Runde A Sweden Marcus Chamat (Gefle Cue Club) 9-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-8 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde C Vinnersiden Finland Kim Laaksonen (Unknown) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Denmark Jan Keller (Skaraborgs BK)    Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Sweden Tomas Larsson (Gefle Cue Club)    Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Finland Sami Karttunen (Unknown)    Pencil
Semifinaler Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014)
Runde A Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-6 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 9-0 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 9-7 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-6 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Junior NM 14-1 Gutter U 17 Pulje 1 (17.-19. okt 2014)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 50-12 Norway Nasser Abarrak (Unique)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 50-4 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 50-13 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Junior NM 14-1 Gutter U 17 (17.-19. okt 2014)
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-32 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-15 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Finale Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-65 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
Junior NM 10-Ball Gutter U 17 (18.-19. okt 2014)
Runde A Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-1 Norway Olav Mjell Hofsvik (Hyllestad)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-4 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Finale Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-3 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Elite NC 6 9-Ball (8.-9. nov 2014)
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-0 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-8 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014)
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-6 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-8 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 9-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball Pulje 1 (9.-11. jan 2015)
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 6-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball Pulje 2 (9.-11. jan 2015)
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-2 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball Pulje 1 (9.-11. jan 2015)
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-6 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Pulje 1 (9.-11. jan 2015)
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 100-25 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-95 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 100-60 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 100-35 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-55 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Pulje 1 (9.-11. jan 2015)
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 6-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Pulje 2 (9.-11. jan 2015)
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-1 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite Sluttspill 10-Ball (9.-11. jan 2015)
Kamp om 7/8 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite Sluttspill 9-Ball (9.-11. jan 2015)
Kamp om 3/4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Sluttspill (9.-11. jan 2015)
Kamp om 3/4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-72 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Finale Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 100-11 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Sluttspill (9.-11. jan 2015)
Kamp om 5/6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015)
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Øzgür Simsek (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-1 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 8-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Junior NM 14.1 U19 Pulje 1 (13.-15. feb 2015)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-58 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-71 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Junior NM 10-Ball U19 (13.-15. feb 2015)
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-4 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Finale Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-4 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Junior NM 14.1 U19 (13.-15. feb 2015)
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-39 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-17 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
Finale Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-48 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 10-Ball Jenter U 17 (13.-15. feb 2015)
Pulje Norway Michelle Sandmann (Ask BC) (d) 4-3 Norway Diana Diarvandi (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 4-1 Norway Michelle Sandmann (Ask BC) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Michelle Sandmann (Ask BC) (d) 4-3 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 4-3 Norway Michelle Sandmann (Ask BC) (d) Møter  Pencil
Junior NM 10-Ball U19 Pulje 2 (14.-15. feb 2015)
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 6-2 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Junior NM 14.1 Jenter U 17 (14.-15. feb 2015)
Pulje Norway Diana Diarvandi (Unique) (d) 30-19 Norway Michelle Sandmann (Ask BC) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 30-20 Norway Michelle Sandmann (Ask BC) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Michelle Sandmann (Ask BC) (d) 30-17 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 30-18 Norway Michelle Sandmann (Ask BC) (d) Møter  Pencil
Elite NC 2 9-Ball (21.-22. feb 2015)
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) Møter  Pencil
NM i 14.1 (13.-15. mar 2015)
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-59 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-61 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 125-90 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil

Mats 41

Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-45 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-57 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil

Mats 41

8-delsfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-69 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-50 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Mats 58

Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-0 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil

Mats kom aldri på bordet. Vegar 125 serie. Vegar spiller videre for å lage høy serie. Stoppet på 139. Se på YouTube.

NM 6 Rød - Gruppe 4 (21.-22. mar 2015)
Pulje England Mark McGauley (Oslo) 3-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-0 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil

Audun 28- break

Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-0 Norway Joakim Våbenø (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-0 Norway Odne Oksavik (Trh Snooker)    Pencil
NM 6 Rød - Gruppe 5 (21.-22. mar 2015)
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Johann Nilsen (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Terje Rønning (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Svein Knudsen (Trh Snooker)    Pencil
NM 6 Rød (21.-22. mar 2015)
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-2 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker)    Pencil
8-delsfinaler England Mark McGauley (Oslo) 3-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker)    Pencil
Semifinaler Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 3-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball Jenter U17 Pulje 2 (17.-19. apr 2015)
Pulje Norway Michelle Sandmann (Ask BC) (d) 2-0 Norway Angelica Marie Johnsen (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Nesrin Arslan (Unique) (d) 2-1 Norway Michelle Sandmann (Ask BC) (d) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U19 Pulje 3 (17.-19. apr 2015)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-2 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Håvard Thomlevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Junior NM 9-Ball U19 Pulje 3 (17.-19. apr 2015)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Aleksander Wang (Unique)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway Jeenu Mahadevan (Unique) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball Jenter U17 Pulje 2 (17.-19. apr 2015)
Pulje Norway Michelle Sandmann (Ask BC) (d) w/o Norway Victoria Zozimo (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Mia Eikelid (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Michelle Sandmann (Ask BC) (d) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U19 (17.-19. apr 2015)
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Finale Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U19 (17.-19. apr 2015)
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 6-1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball Jenter U17 (17.-19. apr 2015)
Kvartfinaler Norway Diana Diarvandi (Unique