Asker

NM i Snooker, pulje 2 (15.-16. mar 2008)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 2-1 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
NC-1 i snooker, pulje 2 (10. jan 2009)
Pulje Norway Håkon Vasset (Bærum) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Gunder Eriksen (Oslo Snooker)    Pencil
NC-1 i snooker - Øst, pulje 4 (9.-10. jan 2010)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NC-1 i snooker - Øst (9.-10. jan 2010)
Kvartfinaler Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
NM i Snooker, pulje 4 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-1 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
NM i Snooker (26.-28. mar 2010)
16-delsfinaler Norway Terje Linge (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
NC-2 i snooker - Øst, pulje 2 (15.-16. mai 2010)
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst (15.-16. mai 2010)
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-1 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
NC-3 i snooker - Øst, pulje 2 (4.-5. sep 2010)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) w/o Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Masters (30.-31. okt 2010)
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) w/o Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Rolf Jensen (Kristiansund) 2-1 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Christopher Avis (Oslo) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 6-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Lasse Høyvik (Svithun) 7-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-0 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Thomas Evensen (Oslo) 6-0 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
NC-1 i snooker, pulje 5 (11.-12. feb 2011)
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Martin Kristiansen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-1 Norway Audun Vad Petersson (Oslo Snooker)    Pencil
NC-1 i snooker (11.-13. feb 2011)
Kvartfinaler Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
NM i 6 Reds, pulje 3 (8.-9. apr 2011)
Pulje Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Martin Kristiansen (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 3-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Christian Johannessen (Oslo) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
NM i Snooker, pulje 2 (1.-4. jun 2011)
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 4-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 4-0 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil

Pål 31

Pulje Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker) 4-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
NM i Snooker (1.-5. jun 2011)
8-delsfinaler Norway Bjørn Strandhus (Asker) 4-3 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 4-1 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Innl: Runde A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 1-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) v Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) v Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jawad Hassan (Unique) v Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) v Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) v Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) v Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
Elite NC-5 (20.-21. aug 2011)
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-3 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Strandhus (Asker) 9-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011)
Innl: Runde A Norway Petter Ødegård (Strømmen) 7-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil

Ukjent score for Strandhus

Innl: Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-0 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-0 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 7-2 Norway Nils Eintveit (Svithun)    Pencil

Ukjent score for Eintveit

Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 7-1 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil

Ukjent score for Strandhus

Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 7-4 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-5 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde A Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 6-3 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) w/o Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 6-3 Norway Franck Nybo (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pelle Nævestad (Oslo) 6-5 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-2 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 6-2 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
NC-2 i snooker, pulje 2 (18.-19. feb 2012)
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-1 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-2 i snooker (18.-19. feb 2012)
Kvartfinaler Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil
Semifinaler Norway Bjørn Strandhus (Asker) 3-1 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Finale Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-1 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball (10.-11. mar 2012)
Kvartfinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
NM snooker 6-Reds, pulje 4 (31. mar - 1. apr 2012)
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 4-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 4-3 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 4-3 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NM snooker 6-Reds (31. mar - 1. apr 2012)
Kvartfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Veteran NM i 10-ball Pulje 2 (5. mai 2012)
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-2 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-2 Norway Knut Heimsjø (Trondheim)    Pencil
Veteran NM i 10-ball (5. mai 2012)
Kvartfinaler Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
NC-4 i snooker, pulje 3 (2. jun 2012)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
NC-4 i snooker (2.-3. jun 2012)
Kvartfinaler Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 3-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Veteran NM i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Bjørn Strandhus (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-83 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 100-31 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 100-53 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 100-99 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 100-72 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 100-52 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Kvartfinaler Norway Rune Espeland (Svithun) 100-60 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012)
Innl: Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 7-3 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jørn Betten (Arctic) 7-4 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-4 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 1 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-2 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Tingvoll (Oslo) 6-5 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Helge Silva (MIL) 6-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Veteran NM i 9-ball (17.-18. nov 2012)
Runde A Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) 9-4 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 7-5 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Masters i Snooker, pulje 3 (8.-9. des 2012)
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) w/o Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) w/o Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Knut Gangåssæter (Trh Snooker) w/o Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 100-54 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-59 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 100-46 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013)
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-6 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Elmers - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 7-5 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 7-5 Norway Franck Nybo (Vestby BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-2 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Buddha - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde 2 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-6 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
NM Snooker, pulje 1 (9.-10. mai 2013)
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 3-1 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Scotland David Frew (Oslo Snooker) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Fabrikken (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 4-1 Norway Finn Marius Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) 4-1 Norway Emil Lykken (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 3-0 Norway Emil Lykken (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) 3-0 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 3-0 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) 3-1 Norway Finn Marius Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arild Nylend (Kongsvinger) 3-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 3-1 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-0 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 3-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arild Nylend (Kongsvinger) 4-1 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 3-0 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 4-2 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 4-3 Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 3-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 3-1 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 3-1 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christian Oseth (Strømmen) 3-0 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 3-0 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 4-1 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 3-0 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 3-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 0-0 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 2-1 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 3-0 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 3-1 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 4-3 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 0-0 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball (4.-5. okt 2013)
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 7-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 7-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 7-6 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Martin Asphaug (Asker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kent Hansen (Oslo) 7-6 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-5 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) w/o Norway Morten Børja (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-2 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Kvartfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 6-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013)
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) 7-2 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 7-6 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden (7) Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) scr Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) w/o Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 7-5 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 7-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-2 Norway Martin Asphaug (Asker) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 7-5 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 1 (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 4-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-3 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde A Norway Stian Strømmen Wie (Fjordane) 6-5 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde A Norway Stian Strømmen Wie (Fjordane) 4-3 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) 6-3 Norway Geir Inge Torrisen (Fjordane)    Pencil
Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 4-1 Norway Geir Inge Torrisen (Fjordane)    Pencil
Runde A Norway Martin Asphaug (Asker) 4-2 Norway Geir Inge Torrisen (Fjordane)    Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-1 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde A Norway Stian Strømmen Wie (Fjordane) 4-2 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 4-0 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 4-3 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 4-0 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 6-4 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 4-2 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 4-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 6-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 4-2 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) v Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 4-2 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 6-3 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 6-3 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 4-0 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) v Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014)
Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 7-5 Norway Øystein Kjelling (Horten)    Pencil
Runde A Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-6 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde A Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-3 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 7-5 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 7-4 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 7-6 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-3 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-1 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014)
Runde A Norway Martin Asphaug (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 9-6 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 9-3 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 9-6 Norway Espen Eriksen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-0 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Martin Asphaug (Asker) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-0 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 9-6 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
NC-1 Snooker (23.-25. jan 2015)
8-delsfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil

50 break by Bjørn Gulbrandsen

NC-1 Snooker, pulje 5 (24. jan 2015)
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Kjetil Hårtveit (Oslo)    Pencil
Veteran NM i 14.1 (13.-15. feb 2015)
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) 100-78 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-74 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Veteran NM i 10-Ball (13.-15. feb 2015)
Runde A Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hans Olav Sundøy (Os) 7-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015)
Runde A Norway Sajid Raheem (BEX) 9-2 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde A Norway Martin Asphaug (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 9-7 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 7-3 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 8-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 (10.-11. okt 2015)
Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-6 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde A Norway Sajid Raheem (BEX) 7-1 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 6-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Håkon Walland (Oslo) 6-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-4 Norway Martin Asphaug (Asker) Møter  Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015)
Runde A Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) 7-5 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Norway Anders Finvold Johansen (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Torstein Hall (Asker) 7-2 Norway Daniel Huldal Schjelderup (Herøy)    Pencil
Runde A Norway Martin Asphaug (Asker) 7-4 Norway Ole Anders Veseth (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-3 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 9-2 Norway Torstein Hall (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-6 Norway Martin Asphaug (Asker) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Torstein Hall (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-4 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Conrad Ott (Bergen) 7-6 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-1 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
NM i 8-Ball (15.-17. jan 2016)
Runde A Norway Martin Asphaug (Asker) 8-1 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden England Mark McGauley (Oslo) 8-5 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 8-7 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 6-1 Norway Håvard Grotle Røys (Fjordane)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 6-1 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-5 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 8-2 Norway Bård Onsum (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 8-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
16-delsfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
NM Veteran 14.1 (26.-28. feb 2016)
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 75-71 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 75-33 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 75-37 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-17 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
NM Veteran 10-Ball (26.-28. feb 2016)
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-5 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Martin Asphaug (Asker) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 6-3 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 6-3 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 6-0 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 6-4 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
8-delsfinaler Norway Martin Asphaug (Asker) 6-4 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-5 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
NM Lag Skjema 3 (14.-16. mai 2016)
Runde A Norway Martin Asphaug (Asker) v Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Espen Eriksen (Trondheim) 7-3 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde A Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 5-2 Norway Asker 1 (Asker BK)    Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 29-9 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-3 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 4-0 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 4-2 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 50-15 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) v Norway Espen Eriksen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Martin Asphaug (Asker) 6-5 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Asker 1 (Asker BK) 5-4 Norway Grenland 2    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 12-8 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 4-3 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 6-3 Norway Henning Ingvorsen (Grenland)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 6-0 Norway Chairat Pho (Grenland)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Chairat Pho (Grenland) 11-8 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 4-3 Norway Chairat Pho (Grenland)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 4-1 Norway Vegard Daapan (Grenland)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 6-2 Norway Vegard Daapan (Grenland)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vegard Daapan (Grenland) 14-5 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) v Norway Stig Ringebo (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) v Norway Rune Løe (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stig Ringebo (Oslo) 4-1 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Rune Løe (Oslo) 6-2 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stig Ringebo (Oslo) 35-16 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 43-20 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) v Norway Rune Løe (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team) 5-0 Norway Asker 1 (Asker BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
NM Veteran 8-Ball (20.-22. mai 2016)
Runde A Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-0 Norway Nils Eintveit (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-3 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-1 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
NM i 10-Ball (23.-25. sep 2016)
Runde A Norway Martin Asphaug (Asker) w/o Norway Vinko Smolic (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) 7-4 Norway Ronny Korsmo (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-1 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-0 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 8-6 Norway Stig Cornelius Nesvik (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Øzgür Simsek (Oslo) 7-4 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 7-5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 7-1 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-4 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 8-5 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Henning Svensson (Oslo) 8-3 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016)
Runde A Norway Martin Asphaug (Asker) 7-1 Norway Bjørn Erik Øverland (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 7-5 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde A Norway Simon Ebsa (Horten) 7-3 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 8-2 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 8-6 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen Gretzky Kristiansen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-2 Norway Martin Asphaug (Asker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 7-4 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 7-5 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil