Gjøvik/Raufoss

NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jan Mario Johansen (Brygga) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-1 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway Joakim Kristoffersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Stein Inge Kvalvik (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde D Vinnersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-3 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Kent Johnny Dokmo (Arctic)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-0 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 7-1 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-0 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-2 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-1 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 10-ball (25.-27. feb 2011)
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Score er ikke verifisert

Runde 1 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Elite NC-3 (30. apr - 1. mai 2011)
Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 125-121 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-32 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-66 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Ikke bestemt    Pencil
Elite NC-4 (28.-29. mai 2011)
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Innl: Runde A Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First) 6-3 Norway Brygga 1 (Bryggas skrekk)    Pencil
Innl: Runde A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Mario Johansen (Brygga) 6-5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 23-22 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Jan Mario Johansen (Brygga)    Pencil
Innl: Runde A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 1-0 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 1-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 4-1 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 1-0 Norway Jan Mario Johansen (Brygga) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First) 5-4 Norway Oslo 5 (Oslo Pondus)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Øystein Neverdal (Oslo) v Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Christian Laland (Oslo) v Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Dagestad (Oslo) v Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Christian Laland (Oslo) v Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Dagestad (Oslo) v Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Øystein Neverdal (Oslo) v Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Dagestad (Oslo) v Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Øystein Neverdal (Oslo) v Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Christian Laland (Oslo) v Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First) 5-4 Norway Arctic 1 (Team Midnattsol)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 5-0 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First) w/o Norway Svithun 1 (3 Svithuns)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Stein-Ove Bratthammer (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Stein-Ove Bratthammer (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Stein-Ove Bratthammer (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway BEX 1 (3 kalde Bexport) 5-1 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Elite NC-5 (20.-21. aug 2011)
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-6 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 9-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-7 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 14.1 (17.-18. sep 2011)
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-83 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-76 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-83 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Morten Børja (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-99 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-91 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-80 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Masters i pool (14.-15. okt 2011)
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Elite NC-8 (11.-12. nov 2011)
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-1 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011)
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-0 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 9-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 9-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-1 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 10-ball (24.-26. feb 2012)
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NC-3 Elite i 14-1 (14.-15. apr 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-113 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-118 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball Pulje 1 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 4-2 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 4-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 4-1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball Pulje 2 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway Burhan Ahmed (Groruddalen) 4-3 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Fabian Stensberg (Groruddalen) 4-2 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball (5.-6. mai 2012)
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-1 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (12.-13. mai 2012)
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (26.-28. mai 2012)
Runde A Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvikmafian) 5-2 Norway Groruddalen 1 (Groruddalen BK1)    Pencil

Groruddalen BK1 kom inn til sluttspillet med Wildcard

Runde A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 5-4 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 29-7 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 5-1 Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde A Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) 5-2 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 49-39 Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Oslo 1 (Oslo BK) 5-0 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvikmafian)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-6 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 75-23 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 5-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 5-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 66-37 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hyllestad 2 5-0 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvikmafian)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 46-41 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 7-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Iselin Herland (Hyllestad) (d) 5-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 5-4 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 9-ball (22.-24. jun 2012)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-5 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NC-6 Elite i 8-ball (1.-2. sep 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i snooker Pulje 3 (14.-16. sep 2012)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Christopher Avis (Oslo) 2-1 Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil

Avis 45,44 serier

Pulje Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trh Snooker)    Pencil
NM i snooker (14.-16. sep 2012)
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012)
Innl: Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 7-3 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-0 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-0 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-1 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-6 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NC-8 Elite i 10-ball (13.-14. okt 2012)
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 2 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde A Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 7-2 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-2 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Marius Sørli (Svithun) 7-6 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Oslo Open innledende på Fabrikken (3. nov 2012)
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Rune Løe (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Henrik Olsson (Oslo) 7-5 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) w/o Unknown Hamza Alsaeed    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
Oslo Open innledende på Buddha (3. nov 2012)
Runde A Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Sweden Dominik Antoniewicz 7-6 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-2 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 7-5 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Anis Boutaleb (Oslo)    Pencil
Oslo Open (3.-4. nov 2012)
Runde A Norway Morten Børja (Oslo) 7-4 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Kim Garmark (Oslo) 7-4 Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Sweden Robert Markewall 7-6 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 2 (16.-18. nov 2012)
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-1 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-2 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM Junior 16 år i 9-ball (16.-18. nov 2012)
Runde A Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) 7-2 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Joakim Wærnes (Stoppball) 7-6 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) 7-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012)
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-110 Norway Daniel Hult (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-66 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 100-35 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013)
Runde A Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 7-4 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
NM i 9-ball m/Kongepokal (18.-20. jan 2013)
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 9-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 7-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NC-2 Elite i 10-ball (9.-10. feb 2013)
Runde A Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-3 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-3 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-5 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-0 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 8-2 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-4 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 8-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Veteran i 14.1 (15.-16. feb 2013)
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-21 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 75-10 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-68 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Jacobsen (Bergen) 75-23 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 75-1 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-67 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 100-77 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 2 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 4-3 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 4-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 Pulje 2 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 45-19 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 45-24 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 Pulje 4 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 45-23 Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 45-15 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Veteran i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-1 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-2 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) 6-5 Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Geir Holmqvist (Jessheim)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 6-4 Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-3 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 6-0 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Ørn Ørnegård (Bergen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Finale Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 (16.-17. feb 2013)
Kvartfinaler Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 45-34 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 29-17 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Kvartfinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 8-ball (8.-10. mar 2013)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 6-2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Aleksander Frogum (TSI) 6-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 4 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss) 5-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Pulje Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss) 5-2 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss) 5-1 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 5 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Preben Andersen (Tre Måker) 5-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Joakim Wærnes (Stoppball) 5-1 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 5-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 6 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 5-1 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss) 5-2 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 5-3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 5-2 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 5-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 7 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss) 5-0 Norway Steffen Haugen (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss) 5-2 Norway Qasem Ahmadi (Fjordane)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 8 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 5-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 5-0 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (19.-21. apr 2013)
8-delsfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-0 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8-delsfinaler Norway Haris Amini (Unique) 6-2 Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8-delsfinaler Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (11.-12. mai 2013)
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Fabrikken (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss Unstoppable) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde A Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark) 9-0 Norway Gjøvik/Raufoss 7 (Gjøvik&Raufoss Rollers)    Pencil
Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 3-0 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) 3-1 Norway Finn Marius Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Vidar Amundsen (Oslo) 3-1 Norway Emil Lykken (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 4-1 Norway Finn Marius Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) 4-1 Norway Emil Lykken (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Vidar Amundsen (Oslo) 4-2 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 3-0 Norway Emil Lykken (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) 3-0 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Vidar Amundsen (Oslo) 3-0 Norway Finn Marius Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 3-0 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 3-1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Svithun 1 7-2 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss Unstoppable)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 3-0 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 3-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ole Jacob Lindhjem (Horten) 3-2 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Enerly (Horten) 4-0 Norway Finn Marius Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Horten 3 (Horten BK 3) 6-3 Norway Gjøvik/Raufoss 7 (Gjøvik&Raufoss Rollers)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Nils Petter Herlofsen (Horten) 4-1 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Finn Marius Lykke (Gjøvik/Raufoss) 3-0 Norway Ole Jacob Lindhjem (Horten)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Enerly (Horten) 3-0 Norway Emil Lykken (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Nils Petter Herlofsen (Horten) 3-1 Norway Finn Marius Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ole Jacob Lindhjem (Horten) 4-3 Norway Emil Lykken (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Enerly (Horten) 3-1 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Emil Lykken (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Nils Petter Herlofsen (Horten)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Nils Petter Herlofsen (Horten) 4-2 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Ole Jacob Lindhjem (Horten)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 3-0 Norway Nils Petter Herlofsen (Horten)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss Unstoppable) 8-1 Norway Horten 3 (Horten BK 3)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) 3-0 Norway Ole Jacob Lindhjem (Horten)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark) 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss Unstoppable)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 4-1 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Vidar Amundsen (Oslo) 3-0 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 3-0 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Vidar Amundsen (Oslo)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Strømmen (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons) 5-4 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3)    Pencil
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 1-0 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Sweden Adrian Weiss (Malmö BK) 1-0 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 1-0 Norway Espen Tingvoll (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 1-0 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Sweden Adrian Weiss (Malmö BK) 1-0 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 1-0 Norway Espen Tingvoll (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Gjøvik/Raufoss 5 (Gjøvik&Raufoss COS) 5-4 Norway Kongsvinger 2    Pencil
Runde A Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger) 3-0 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 4-2 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger) 4-3 Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger) 4-2 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons) 9-0 Norway Tromsø 1 (Tromsø BK 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 3-0 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 3-0 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Unique 1 (Unique BK 1) 8-1 Norway Gjøvik/Raufoss 5 (Gjøvik&Raufoss COS)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 3-1 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 3-1 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 4-1 Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 4-0 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-1 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 3-2 Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-0 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 4-2 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Tingvoll (Oslo) 4-1 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 3-1 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Tingvoll (Oslo) 3-2 Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Sweden Adrian Weiss (Malmö BK) 3-1 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 3-1 Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Tingvoll (Oslo) 3-2 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Sweden Adrian Weiss (Malmö BK) 3-2 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) 8-1 Norway Gjøvik/Raufoss 5 (Gjøvik&Raufoss COS)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 4-2 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 3-0 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 4-1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-0 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 3-0 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Unique 1 (Unique BK 1) 6-3 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-1 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-2 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Strømmen 2 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 3-0 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 3-2 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Elmers (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 6-3 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (Gjøvik&Raufoss Hombres) Møter  Pencil
Runde A Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 3-2 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Daniel Hult (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Daniel Hult (Oslo) 4-2 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 4-3 Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 4-3 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 3-0 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Daniel Hult (Oslo) 3-1 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gjøvik/Raufoss 3 (Gjøvik&Raufoss Hombres) 5-4 Norway Oslo 5 (Oslo Pondus)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 4-1 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Sebastian Mæhlum (Oslo) 3-1 Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Jon Rune Alfredsen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Sebastian Mæhlum (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Rune Alfredsen (Oslo) 3-0 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Sebastian Mæhlum (Oslo) 3-0 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Jon Rune Alfredsen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gjøvik/Raufoss 3 (Gjøvik&Raufoss Hombres) 5-4 Norway Oslo Biljard 1 2 (Elmers 2)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 5-1 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (Gjøvik&Raufoss Hombres) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 4-0 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 3-2 Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 0-0 Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 0-0 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 0-0 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 3-1 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 3-1 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 4-3 Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Buddha (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Oslo 2 (Oslo Chipmunks) 9-0 Norway Gjøvik/Raufoss 6 (Gjøvik&Raufoss Tja)    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 3-1 Norway Stig Andrè Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 4-1 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 3-0 Norway Kent Richard Lindbäck (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 3-0 Norway Stig Andrè Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 3-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 4-0 Norway Kent Richard Lindbäck (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 4-1 Norway Stig Andrè Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 3-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 3-0 Norway Kent Richard Lindbäck (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gjøvik/Raufoss 6 (Gjøvik&Raufoss Tja) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 3-1 Norway Stig Andrè Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten) 3-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 3-0 Norway Kent Richard Lindbäck (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten) 3-0 Norway Stig Andrè Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 3-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 3-0 Norway Kent Richard Lindbäck (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Horten 1 (Horten BK 1) 9-0 Norway Gjøvik/Raufoss 6 (Gjøvik&Raufoss Tja)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-1 Norway Stig Andrè Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 4-3 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten) 4-0 Norway Kent Richard Lindbäck (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013)
Runde A Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1) 5-1 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4)    Pencil

Strømmen

Runde A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 0-0 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 0-0 Norway Daniel Hult (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 0-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 4-3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 5-3 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 5-3 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Daniel Hult (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BEX 1 (BEX GUTTA) 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1)    Pencil

Strømmen

Runde B Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 5-4 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 5-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 4-1 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball Nidaros) 5-1 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1)    Pencil

Strømmen

Runde 2 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 5-0 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 0-0 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 0-0 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 0-0 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 5-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 4-1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 6-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-2 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 10-ball (6.-8. sep 2013)
Innl: Runde A Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Svein Rune Notøy (Herøy)    Pencil
Innl: Runde A Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 6-1 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) w/o Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK) 7-1 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-2 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 7-2 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Morten Hilstad (Stoppball) 7-3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK) 7-5 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NC-6 Elite i 9-ball (28.-29. sep 2013)
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-0 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball (4.-5. okt 2013)
Runde A Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Hans Martin Bue (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Martin Asphaug (Asker) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 2 (18.-20. okt 2013)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 7-0 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 7-2 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM Gutter 16 år i 9-ball (18.-20. okt 2013)
Runde A Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Sindre Granum (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
8-delsfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013)
Innl: Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 125-69 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 125-96 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 125-86 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil

Kenneth 55

Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 125-96 Norway Daniel Hult (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 125-56 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-85 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Ronny 51

Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 125-100 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Kent 46

Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 125-96 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 125-105 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-87 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 125-53 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Martin 54

Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-91 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-31 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Vegar 71

Runde 4 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-83 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Roger 40

NM 8-Ball (24.-26. jan 2014)
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-0 Norway Erland Andreassen (Alta)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) Møter  Pencil
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-0 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Elite NC 2 10-Ball (22.-23. feb 2014)
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-3 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-7 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 8-1 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 8-5 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Veteran 14-1 (28. feb - 2. mar 2014)
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-4 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-52 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 100-30 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Veteran 10-Ball (1.-2. mar 2014)
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Semifinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014)
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 100-64 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter