Groruddalen

NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 6-5 Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Øzgür Simsek (Oslo) 6-5 Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
NM i 8-ball for damer (21.-23. jan 2011)
Runde A Norway Maja Bøvre (Groruddalen) (d) w/o Norway Sarah Brubak (Groruddalen) (d)    Pencil
Runde A Norway Kine Krane (Groruddalen) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 6-0 Norway Maja Bøvre (Groruddalen) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 6-3 Norway Kine Krane (Groruddalen) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) w/o Norway Sarah Brubak (Groruddalen) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kine Krane (Groruddalen) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Maja Bøvre (Groruddalen) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 6-1 Norway Kine Krane (Groruddalen) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 6-0 Norway Maja Bøvre (Groruddalen) (d)    Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Innl: Runde A Norway Groruddalen 2 (No name) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Brygga 3 (Brygga Outsiders) 7-2 Norway Groruddalen 4 (Team Legendary)    Pencil
Innl: Runde A Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) w/o Norway Edvin Nordli (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Ryan Reyes (Groruddalen) 1-0 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) w/o Norway Edvin Nordli (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 1-0 Norway Ryan Reyes (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Ryan Reyes (Groruddalen) 1-0 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) w/o Norway Edvin Nordli (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Groruddalen 1 (Living legends) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Groruddalen 3 (All in) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Groruddalen 1 (Living legends) 5-4 Norway Groruddalen 3 (All in)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Groruddalen 2 (No name) 4-5 Norway Oslo 3 (Oslo Pussycats)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen) 5-4 Norway Groruddalen 4 (Team Legendary)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) v Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) v Norway Ryan Reyes (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) v Norway Ryan Reyes (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) v Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) v Norway Ryan Reyes (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) v Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Brygga 1 (Bryggas skrekk) 5-4 Norway Groruddalen 2 (No name)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Groruddalen 1 (Living legends) 5-4 Norway Trondheim 3 (Tons of electric jumpshots)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Groruddalen 3 (All in) 5-4 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Groruddalen 3 (All in) 5-4 Norway Brygga 2 (Bryggas peneste)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Strømmen 1 5-0 Norway Groruddalen 3 (All in)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BEX 1 (3 kalde Bexport) 5-4 Norway Groruddalen 1 (Living legends)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Groruddalen 3 (All in) 5-4 Norway Brygga 3 (Brygga Outsiders)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Trondheim 2 (Tronheim BK2) 5-4 Norway Groruddalen 1 (Living legends)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Hyllestad 1 (Hyllestad) 5-3 Norway Groruddalen 3 (All in)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-2 Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) w/o Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Mohammed Algenabi (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Norway Mohammed Algenabi (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) w/o Norway Mohammed Algenabi (Groruddalen)    Pencil
NM Junior 16 år i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-0 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) 5-2 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 5-2 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 5-0 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) w/o Norway Ahmed Hussein (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) w/o Norway Ahmed Hussein (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) w/o Norway Ahmed Hussein (Groruddalen)    Pencil
NM Jenter 16 år i 8-ball (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 4-1 Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-0 Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) 4-0 Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-0 Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball Pulje 1 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen) 4-3 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 4-0 Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball Pulje 2 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway Burhan Ahmed (Groruddalen) 4-3 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Fabian Stensberg (Groruddalen) 4-2 Norway Burhan Ahmed (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Burhan Ahmed (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Fabian Stensberg (Groruddalen) 4-2 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 1 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Marko Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Tom Torvund (Hyllestad) 6-3 Norway Marko Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-0 Norway Marko Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Kristoffer Asgari (Unique) 6-5 Norway Marko Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 2 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-4 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-1 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball Pulje 3 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway David Vu (Groruddalen) 4-3 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway David Vu (Groruddalen) 4-3 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
Pulje Norway David Vu (Groruddalen) 4-2 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway David Vu (Groruddalen) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball (5.-6. mai 2012)
Kvartfinaler Norway David Vu (Groruddalen) 4-0 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway David Vu (Groruddalen) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball (5.-6. mai 2012)
Kvartfinaler Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-0 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen)    Pencil
NM Jenter 16 år i 10-ball (5. mai 2012)
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Diena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d)    Pencil
Lag-NM i pool (26.-28. mai 2012)
Runde A Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvikmafian) 5-2 Norway Groruddalen 1 (Groruddalen BK1)    Pencil

Groruddalen BK1 kom inn til sluttspillet med Wildcard

Runde A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 29-7 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 5-1 Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde A Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) 5-2 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 49-39 Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Groruddalen 1 (Groruddalen BK1) 5-3 Norway Svithun 1    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 5-4 Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) 5-3 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) 7-6 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen) 7-1 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 24-23 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen) 45-11 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway BEX 1 (3½ kalde BEXsport) 5-3 Norway Groruddalen 1 (Groruddalen BK1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 5-1 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen) 7-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-2 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 33-5 Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 5-1 Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) 24-22 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
NM Damer i 9-ball Pulje 2 (15.-16. sep 2012)
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-1 Norway Albana Dautaj (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Christel Johnsen (Oslo) (d) 7-2 Norway Albana Dautaj (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 7-4 Norway Albana Dautaj (Groruddalen) (d)    Pencil
NM Junior 16 år i 14-1 Pulje 2 (22.-23. sep 2012)
Pulje Norway Umar Khalid (Unique) 22-15 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) 50-38 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 50-27 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 34-22 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 1 (16.-18. nov 2012)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen) 6-4 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-0 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen) Møter  Pencil
Veteran NM i 9-ball (17.-18. nov 2012)
Runde A Norway Mats Hultin (Groruddalen) 9-5 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 9-4 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 9-8 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 9-8 Norway Mats Hultin (Groruddalen) Møter  Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012)
Innl: Runde A Norway Mats Hultin (Groruddalen) 100-74 Norway Daniel Hult (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) 100-64 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) w/o Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 100-54 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-73 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-54 Norway Mats Hultin (Groruddalen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 100-55 Norway Daniel Hult (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 100-51 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-97 Norway Mats Hultin (Groruddalen) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013)
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Mats Hultin (Groruddalen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-6 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-2 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-6 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
NM i 9-ball m/Kongepokal (18.-20. jan 2013)
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-7 Norway Mats Hultin (Groruddalen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Mats Hultin (Groruddalen)    Pencil
NM i 9-ball på Buddha - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Glenn Holm (Groruddalen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Glenn Holm (Groruddalen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Glenn Holm (Groruddalen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-2 Norway Glenn Holm (Groruddalen)    Pencil
NM i 9-ball på Strømmen - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Esben Jensen (Tromsø) 7-6 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
NM Jenter 18 år 10-ball Pulje 2 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år 14.1 Pulje 2 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 0-0 Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d)    Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 1 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 5-3 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-0 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 5-0 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen)    Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 Pulje 1 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen) 55-40 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 55-6 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 55-6 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Strømmen (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Rune Løe (Oslo) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde A Norway Stig Ringebo (Oslo) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Terje Haugen (Trondheim) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Christoffer Johnsen (Trondheim) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen Eriksen (Trondheim) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil