Kongsvinger

NM i Snooker, pulje 2 (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Jason Hansen (Svithun) 2-1 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 2-0 Norway Geir Fosse (Svithun)    Pencil
NM i Snooker, pulje B mellomspill (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Andreas Skogstad (Grenland) 2-1 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 2-1 Norway Tommy Olsen (Arctic)    Pencil
NM i Snooker (8.-9. apr 2006)
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
NC-1 i snooker - Øst, pulje (6. mai 2006)
Pulje Norway Vegar Melbye (Grenland) 1-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger)    Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 1-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 1-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 1-0 Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 1-0 Norway Lars Vik (Grenland)    Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 1-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 1-0 Norway Andreas Skogstad (Grenland) Møter  Pencil
NC-1 i snooker - Øst (6. mai 2006)
Semifinaler Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 2-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Finale Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Øst, pulje (16. sep 2006)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 1-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 1-0 Norway Stian Sanden (Jarseng)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 1-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 1-0 Norway Andreas Skogstad (Grenland) Møter  Pencil
Pulje Norway Morten Skifjeld (Grenland) 1-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger)    Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 1-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Øst (16. sep 2006)
Semifinaler Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 2-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Finale Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 3-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 1 (21.-22. apr 2007)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 2-0 Norway Arnfinn Guttorm (Strømmen) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst, pulje 1 (23. jun 2007)
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 2-1 Norway Håkon Vasset (Bærum)    Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 2-1 Norway Arnfinn Guttorm (Strømmen) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst (23. jun 2007)
Semifinaler Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 3-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 8 (15.-16. mar 2008)
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 2-1 Norway Fredrik Kvaal Pedersen (Stavanger)    Pencil
Pulje Norway Jason Hansen (Svithun) 2-1 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i Snooker (15.-16. mar 2008)
8-delsfinaler Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 3-0 Norway Andreas Skogstad (Grenland) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Emil Braserud (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 7-3 Norway Emil Braserud (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 7-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-1 Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Emil Braserud (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-2 Norway Rune Løe (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Emil Braserud (Kongsvinger) w/o Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-5 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Mario Johansen (Brygga) 6-1 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Kent Johnny Dokmo (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Emil Braserud (Kongsvinger) 6-2 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-3 Norway Emil Braserud (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde D Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-3 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 4-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 10-ball (25.-27. feb 2011)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil

Score er ikke verifisert

Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-6 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-5 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Elite NC-3 (30. apr - 1. mai 2011)
16-delsfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) v Ikke bestemt    Pencil
Elite NC-4 (28.-29. mai 2011)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 1 (1.-4. jun 2011)
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 4-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker)    Pencil

Stig 30

Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 4-2 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 4-2 Norway Stig Dahl (Kongsvinger)    Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 4-0 Norway Gaute Andersson (Stavanger)    Pencil
NM i Snooker (1.-5. jun 2011)
8-delsfinaler Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 4-0 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Kvartfinaler Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 4-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Semifinaler Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 4-1 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Finale Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-2 Norway Stig Dahl (Kongsvinger)    Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Mario Johansen (Brygga) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Joakim Haugen (Oslo) 63-35 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Elite NC-5 (20.-21. aug 2011)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-7 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 14.1 (17.-18. sep 2011)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-38 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-101 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-96 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 125-72 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Masters i pool (14.-15. okt 2011)
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-5 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Elite NC-8 (11.-12. nov 2011)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011)
Runde A Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 9-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-2 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-3 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Henning Solem (Herøy) 6-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Jan K Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Anders Westgaard (Oslo) 7-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Lag-NM i pool (26.-28. mai 2012)
Runde A Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 7-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 5-1 Norway Iselin Herland (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 51-45 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-2 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 75-16 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 5-1 Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Semifinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Finale Norway Christian Johannessen (Oslo) 5-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil

8-ball Distanse 8

NC-6 Elite i 8-ball (1.-2. sep 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Veteran NM i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Runde A Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK) w/o Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) w/o Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012)
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-0 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Sweden Adrian Weiss (Malmö BK) 7-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Oslo Open innledende på Fabrikken (3. nov 2012)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Pelle Nævestad (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012)
Innl: Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) w/o Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) w/o Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) w/o Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 125-45 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-86 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-47 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-64 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 100-86 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) w/o Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) w/o Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 9-ball m/Kongepokal (18.-20. jan 2013)
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-1 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Elmers - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-1 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-1 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-2 Norway Halvard Berntsen (Arctic)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Håkon Diep (Oslo) 7-1 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-3 Norway Halvard Berntsen (Arctic)    Pencil
NM i 9-ball på Buddha - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 7-0 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-5 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
NC-2 Elite i 10-ball (9.-10. feb 2013)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM Veteran i 14.1 (15.-16. feb 2013)
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 75-37 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-46 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 75-70 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-16 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 100-42 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
NM Veteran i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 6-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-3 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-0 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 8-ball (8.-10. mar 2013)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (11.-12. mai 2013)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-5 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Fabrikken (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Kongsvinger 1 7-2 Norway Horten 3 (Horten BK 3)    Pencil
Runde A Norway Nils Petter Herlofsen (Horten) 3-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 3-0 Norway Ole Jacob Lindhjem (Horten)    Pencil
Runde A Norway Rune Enerly (Horten) 4-3 Norway Arild Nylend (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-0 Norway Nils Petter Herlofsen (Horten)    Pencil
Runde A Norway Arild Nylend (Kongsvinger) 3-1 Norway Ole Jacob Lindhjem (Horten)    Pencil
Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 3-0 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde A Norway Arild Nylend (Kongsvinger) 3-0 Norway Nils Petter Herlofsen (Horten)    Pencil
Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 4-0 Norway Ole Jacob Lindhjem (Horten)    Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 3-0 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kongsvinger 1 8-1 Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 3-1 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-0 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arild Nylend (Kongsvinger) 3-1 Norway Vidar Amundsen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 3-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 3-2 Norway Vidar Amundsen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arild Nylend (Kongsvinger) 4-1 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 4-3 Norway Vidar Amundsen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 3-0 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arild Nylend (Kongsvinger) 3-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kongsvinger 1 6-3 Norway Svithun 1    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 3-1 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-1 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 3-2 Norway Arild Nylend (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 3-1 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Arild Nylend (Kongsvinger) 3-1 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 4-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Arild Nylend (Kongsvinger) 4-3 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 3-1 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 3-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Strømmen (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Gjøvik/Raufoss 5 (Gjøvik&Raufoss COS) 5-4 Norway Kongsvinger 2    Pencil
Runde A Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger) 3-0 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 4-2 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger) 4-3 Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger) 4-2 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Strømmen 2 7-2 Norway Kongsvinger 2    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 3-1 Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-0 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 3-0 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger) 3-2 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 3-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger) 3-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-2 Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 4-0 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013)
Runde A Norway BEX 1 (BEX GUTTA) 7-2 Norway Kongsvinger 1    Pencil

Strømmen

Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 4-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 4-2 Norway Arild Nylend (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 4-2 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 5-2 Norway Arild Nylend (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 6-1 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-1 Norway Arild Nylend (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 5-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 5-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 4-1 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 5-4 Norway Kongsvinger 1    Pencil

Strømmen

Runde 1 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 4-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-1 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 4-1 Norway Arild Nylend (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 4-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 5-2 Norway Arild Nylend (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-3 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Arild Nylend (Kongsvinger) 6-5 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 4-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 5-1 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil

8-ball Dist 8

NM i 10-ball (6.-8. sep 2013)
Innl: Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-1 Norway Joakim Wærnes (Stoppball)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Morten Børja (Oslo) 6-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-2 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Morten Hilstad (Stoppball) 6-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-3 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NC-6 Elite i 9-ball (28.-29. sep 2013)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-4 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball (4.-5. okt 2013)
Runde A Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger) 7-4 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Runde A Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Hans Martin Bue (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten) 7-2 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hans Martin Bue (Kongsvinger) 7-5 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Rune Enerly (Horten) 7-5 Norway Hans Martin Bue (Kongsvinger)    Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-5 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-2 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-3 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
8-delsfinaler Norway Roar Hvalstad (Unique) 6-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013)
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-1 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 7-5 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-1 Norway Kjell Nilsen (Oslo)    Pencil
8-delsfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-80 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-59 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil

Tommy 43

Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-30 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil

Mats 42

Topp 8 Elite 9-ball Pulje 2 (10.-12. jan 2014)
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 6-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Pulje 2 (10.-12. jan 2014)
Pulje Norway Christian Johannessen (Oslo) 5-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 5-1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Sluttspill (10.-12. jan 2014)
Kamp om 7/8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball Pulje 1 (10.-12. jan 2014)
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 5-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 5-2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 5-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball Sluttspill (10.-12. jan 2014)
Kamp om 7/8 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Sluttspill (10.-12. jan 2014)
Kamp om 3/4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 100-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Pulje 1 (10.-12. jan 2014)
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 75-42 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 75-29 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 75-51 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite (10.-12. jan 2014)
Kamp om 3/4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 6-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM 8-Ball (24.-26. jan 2014)
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Elite NC 2 10-Ball (22.-23. feb 2014)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-6 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014)
Innl: Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 100-77 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-57 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-98 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 100-51 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-88 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-68 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 125-83 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-87 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 125-58 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-90 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-81 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-100 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-69 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil

Henrik 43

Elite NC 4 9-Ball (26.-27. apr 2014)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 1 (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger) 5-3 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK 2 Good)    Pencil
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 4-3 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 4-0 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 6-2 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-0 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger) 5-1 Norway Fjordane 1 (Fjordane Pondus)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-0 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-2 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 4-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-3 Norway Stian Strømmen Wie (Fjordane)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-1 Norway Stian Strømmen Wie (Fjordane)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stian Strømmen Wie (Fjordane) v Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1) 5-4 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-5 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 4-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger) 5-3 Norway Horten 1 (Horten BK 1)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 4-1 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-1 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 4-1 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 6-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-1 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-3 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) w/o Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 6-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Lag-NM (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Unique 1 (Unique 1 One hit wonder) 5-1 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 4-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 6-3 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) v Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Tron Engebakk (Unique) 4-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Tron Engebakk (Unique) 4-0 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-2 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) v Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Fredrik Førde (Svithun) 4-1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 4-0 Norway Nevzat Yesil (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 6-1 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) v Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 4-2 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) v Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) v Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-2 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-0 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger) 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (GRBK The Second)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 4-1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) v Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen) 5-3 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 4-1 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 6-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 4-2 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 4-2 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 4-2 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-5 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 6-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 4-0 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) v Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-4 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
NM 10-Ball (5.-7. sep 2014)
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 8-7 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Nordisk Mesterskap Menn (18.-20. sep 2014)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-2 Finland Santtu Pyykönen (Unknown)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-5 Sweden Mikael Wiszniewski (Kville BC)    Pencil
8-delsfinaler Sweden Christopher Koba (BK Stöten) 9-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014)
Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-1 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 7-5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 7-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 7-0 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-4 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Erland Andreassen (Alta) 9-7 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-0 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 9-8 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 9-5 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
8-delsfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 9-8 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM Veteran 9-Ball (17.-19. okt 2014)
Runde A Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-3 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-1 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM Veteran 8-Ball (17.-19. okt 2014)
Runde A Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 6-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014)
Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 9-6 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Emil Braserud (Kongsvinger) 9-4 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 9-8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 9-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-8 Norway Emil Braserud (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-5 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-5 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-4 Norway Emil Braserud (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-2 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 9-5 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 9-7 England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 9-8 Norway Petter Jespersen (Bergen)    Pencil
16-delsfinaler Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-4 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
16-delsfinaler Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Elitekvalik (6. des 2014)
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-3 Norway Erland Andreassen (Alta)    Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 7-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-1 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden England Mark McGauley (Oslo) 7-6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015)
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 7-6 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 7-4 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-6 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-0 Norway Christian Wikeby (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 6-1 Norway Frode Hansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 6-0 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Timo Mäkelä (Oslo) 6-1 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 6-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 6-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
16-delsfinaler Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
16-delsfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Veteran NM i 14.1 (13.-15. feb 2015)
Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-24 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-42 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 100-92 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Veteran NM i 10-Ball (13.-15. feb 2015)
Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-6 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Elite NC 2 9-Ball (21.-22. feb 2015)
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden England Mark McGauley (Oslo) 9-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
NM i 14.1 (13.-15. mar 2015)
Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-59 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-45 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil

Henrik 47

Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-59 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-52 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-91 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-111 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 125-73 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-113 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-120 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil

Henrik 65

Lag-NM (23.-25. mai 2015)
Runde A Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) 5-2 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger BK)    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 0-0 Norway Trond Larsen (Tromsø)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 6-2 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 0-0 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 4-2 Norway Trond Larsen (Tromsø)    Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 0-0 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Trond Larsen (Tromsø) 6-1 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 4-0 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 4-1 Norway Roy Steffensen (Stavanger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) 4-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 6-2 Norway Nevzat Yesil (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-3 Norway Roy Steffensen (Stavanger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 0-0 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-0 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger BK) 5-2 Norway MIL 2 (Kong Oscar 99)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 4-1 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 0-0 Norway Roy Steffensen (Stavanger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) 6-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 0-0 Norway Thomas Fantolini (Bergen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 4-0 Norway Øystein Aasbø (Bergen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 4-0 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 6-1 Norway Thomas Fantolini (Bergen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 0-0 Norway Øystein Aasbø (Bergen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 4-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-1 Norway Thomas Fantolini (Bergen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger BK) 5-2 Norway Bergen 1 (Bergen BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Øystein Aasbø (Bergen) 4-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-4 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Unique 1 2-1 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Tron Engebakk (Unique) 8-4 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-4 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-0 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Elite NC 4 9-Ball (22.-23. aug 2015)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-7 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-7 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015)
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-8 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 9-6 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-4 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-2 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-4 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 8-6 Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 8-7 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-1 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
16-delsfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
16-delsfinaler Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 (10.-11. okt 2015)
Runde A England Gavin Powell (Kongsvinger) 7-6 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-3 England Gavin Powell (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Øzgür Simsek (Oslo) 6-5 England Gavin Powell (Kongsvinger)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div2 (10.-11. okt 2015)
Runde A Norway Espen Gretzky Kristiansen (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 6-3 Norway Sølve Andrè Dale (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 6-0 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 6-1 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 6-1 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Nordic Pool Championship (17.-18. okt 2015)
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-5 Sweden Mikael Andersson (BK Milen)    Pencil
16-delsfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Elite NC 6 10-Ball (24.-25. okt 2015)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 8-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015)
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 9-1 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 9-2 Norway Torstein Hall (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Norway Øystein Mølmann (Tromsø)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-2 Norway Ole Anders Veseth (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-1 Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 9-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Matey Ullah (Unique) 7-1 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-5 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
8-delsfinaler Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 8-Ball (15.-17. jan 2016)
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Asle M Johansen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 8-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Hasan Emre Vural (Oslo) w/o Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) w/o Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-7 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-1 Norway Christian Wikeby (Oslo)    Pencil
8-delsfinaler Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NC 2 Elite 9-Ball (20.-21. feb 2016)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-8 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM Veteran 14.1 (26.-28. feb 2016)
Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 75-41 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 75-46 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 75-45 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-40 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-17 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 75-46 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-70 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 75-54 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 75-38 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
NM Veteran 10-Ball (26.-28. feb 2016)
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-3 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) w/o Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 14.1 (18.-20. mar 2016)
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 100-63 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-91 Norway Allan Søgnen (Grenland)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-26 Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-99 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-48 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-11 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-66 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
NM Lag Skjema 4 (14.-16. mai 2016)
Runde A Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) 5-0 Norway Kongsvinger 2    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 41-6 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) v Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) v Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 18-8 Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 4-3 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 4-0 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 6-0 Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) v Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kongsvinger 2 5-4 Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo) 6-2 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger) 1-0 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Aria Senemar (Oslo) 1-0 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger) 4-0 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kent Hansen (Oslo) 17-9 Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger) 1-0 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 4-3 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 1-0 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Aria Senemar (Oslo) 4-2 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger) v Norway Stein Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 14-13 Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 1-0 Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stein Tore Nybakk (Hyllestad) 1-0 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 1-0 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) v Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hyllestad 2 5-0 Norway Kongsvinger 2    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger) v Norway Stein Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger) v Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
NM Lag (14.-16. mai 2016)
Runde A Norway Kongsvinger 1 5-3 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite)    Pencil
Runde A