MIL

Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Runde B Vinnersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) v Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) v Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) v Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) v Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) 125-92 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil

Masters i pool (14.-15. okt 2011)
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-0 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011)
Innl: Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC)    Pencil
Innl: Runde A Norway Christian Oseth (Strømmen) 7-0 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil

Ukjent score for Saltnes

Innl: Runde B Vinnersiden Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 7-2 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-0 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil

Ukjent score for Saltnes

Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-0 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-1 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-2 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland) 6-4 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-3 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball (10.-11. mar 2012)
Kvartfinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-6 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil

Gratulerer Vidar

NC-3 Elite i 14-1 (14.-15. apr 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 125-77 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-64 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 125-50 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Veteran NM i 10-ball Pulje 1 (5. mai 2012)
Pulje Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-5 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Pulje Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Pulje Norway Helge Silva (MIL) 6-5 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Lag-NM i pool Innledende (26.-28. mai 2012)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway John Nordeide (MIL) 4-2 Norway Eugen Eriksen (Bergen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Ronny Algrøy (MIL) 4-1 Norway Kyrre Hauge (Bergen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Ronny Algrøy (MIL) 6-4 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway John Nordeide (MIL) 59-18 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 75-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 4-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 75-4 Norway Jardar Rysjedal (Fjordane)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 6-4 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Sveinung Eriksen (Svithun) 24-9 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway John Nordeide (MIL) 12-7 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Ronny Algrøy (MIL) 4-3 Norway Bengt Tore Olsen (Os)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway John Nordeide (MIL) 4-0 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Ronny Algrøy (MIL) 6-2 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 75-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 4-2 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-2 Norway Svein Magne Ekeberg (Fjordane) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 16-10 Norway Kim Dani Eide (Fjordane)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 9-6 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jardar Rysjedal (Fjordane) 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-5 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Karsten Hatlem (Hyllestad) 6-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 40-3 Norway Endre Varlid (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-1 Norway Roger Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 7-6 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 6-5 Norway Helge Seilen (Søfteland)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-1 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 53-16 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 6-4 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 28-8 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Bengt Tore Olsen (Os) 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Lag-NM i pool (26.-28. mai 2012)
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 75-24 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 30-29 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde A Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 46-18 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 5-2 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 5-0 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 7-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 33-32 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 5-1 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-4 Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-0 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 46-34 Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
Runde A Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-1 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-5 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ronny Algrøy (MIL) 7-6 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 5-2 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ronny Algrøy (MIL) 5-1 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-5 Norway Conrad Ott (Bergen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 7-5 Norway Bengt Tore Olsen (Os)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 52-13 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Øyvind Jensen (TSI) 51-50 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 7-3 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 29-14 Norway Conrad Ott (Bergen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 27-22 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 5-4 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 7-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 5-4 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 75-20 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 75-66 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 26-7 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-1 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 5-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 7-6 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 33-32 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 11-5 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-64 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 7-7 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-2 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
NM i 9-ball (22.-24. jun 2012)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-3 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-5 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-5 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-8 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012)
Innl: Runde A Norway Helge Silva (MIL) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 7-5 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Sweden Adrian Weiss (Malmö BK) 7-3 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
NC-8 Elite i 10-ball (13.-14. okt 2012)
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 1 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-4 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Helge Silva (MIL) 6-5 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Helge Silva (MIL) 6-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Helge Silva (MIL) 8-2 Norway Trond Larsen (Tromsø)    Pencil
Kvartfinaler Norway Helge Silva (MIL) 9-7 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Semifinaler Norway Øyvind Jensen (TSI) 9-4 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Oslo Open innledende på Buddha (3. nov 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-5 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Oslo Open (3.-4. nov 2012)
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 7-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Veteran NM i 9-ball (17.-18. nov 2012)
Runde A Norway Helge Silva (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 9-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) 9-3 Norway Are Lorentsen (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 9-8 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 9-4 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 9-8 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-4 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 7-2 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-2 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
NM i 9-ball m/Kongepokal (18.-20. jan 2013)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-4 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-0 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Strømmen - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Helge Silva (MIL) 7-6 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) 7-4 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-4 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Helge Silva (MIL) 7-5 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Norway Helge Silva (MIL) 7-2 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
NC-2 Elite i 10-ball (9.-10. feb 2013)
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-7 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
NM Veteran i 14.1 (15.-16. feb 2013)
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 75-37 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 75-34 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-48 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 75-67 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-50 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 75-11 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 75-1 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 75-46 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 75-37 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 100-77 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 100-16 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Espen Saltnes (MIL) 125-105 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM Veteran i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Runde A Norway Helge Silva (MIL) 6-1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-2 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 6-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-0 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-3 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-3 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-5 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 8-2 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013)
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 4-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 4-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 4-3 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 5-4 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 0-0 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-1 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 4-0 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-3 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil

8-ball Dist 8

NM i 10-ball (6.-8. sep 2013)
Innl: Runde A Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) w/o Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) w/o Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 1 i 9-ball (4.-5. okt 2013)
Runde A Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 9-7 Norway Svein Magne Ekeberg (Fjordane) Møter  Pencil
Runde A Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 9-7 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-3 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 9-5 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) w/o Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 9-8 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 9-8 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) 9-4 Norway Preben Andersen (Tre Måker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 9-4 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-1 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-5 Norway Svein Magne Ekeberg (Fjordane)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Jacobsen (Bergen) 9-7 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) 9-4 Norway Stian Wie (Fjordane)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 9-5 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-1 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) w/o Norway Ronny Algrøy (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 9-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 9-3 Norway Stian Wie (Fjordane)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-1 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 9-1 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
8-delsfinaler Norway Helge Silva (MIL) 9-7 Norway Preben Andersen (Tre Måker) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway John Nordeide (MIL) 9-7 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-6 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
8-delsfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 9-7 Norway Roger Jacobsen (Bergen) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 9-5 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-4 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 9-8 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 9-6 Norway Conrad Ott (Bergen) Møter  Pencil
Finale Norway Espen Saltnes (MIL) 9-1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) 6-5 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-5 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-5 Norway Ingolf Höns (Strømmen) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-4 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-2 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-0 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-3 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) 7-2 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Ingolf Höns (Strømmen) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) 7-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-6 Norway Morten Børja (Oslo)    Pencil
8-delsfinaler Norway Helge Silva (MIL) 7-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
8-delsfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 7-1 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Finale Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-5 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Elite NC 2 10-Ball (22.-23. feb 2014)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-7 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-3 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
NM Veteran 14-1 (28. feb - 2. mar 2014)
Runde A Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-22 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 75-67 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 75-24 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 75-37 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 75-56 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 75-29 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 100-99 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 100-30 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 100-77 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Finale Norway Espen Saltnes (MIL) 100-55 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil

Saltnes 38 serie

NM Veteran 10-Ball (1.-2. mar 2014)
Runde A Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Roger Jacobsen (Bergen) 6-5 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 6-5 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-2 Norway Helge Blom (Bergen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 6-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-1 Norway Roger Jacobsen (Bergen) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-2 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Finale Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014)
Innl: Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 100-77 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 100-60 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-24 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Elite NC 4 9-Ball (26.-27. apr 2014)
Runde A Norway Vegar Lind (Stoppball) 9-6 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 9-7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Strømmen (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Sturla Haukebø (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) 4-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Rune Løe (Oslo) v Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) 6-1 Norway Stig Ringebo (Oslo)    Pencil
Lag-NM (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) v Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) v Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde A Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 4-1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 4-1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-4 Norway Nevzat Yesil (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 4-0 Norway Nevzat Yesil (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Henning Ingvorsen (Grenland)    Pencil
Runde A Norway Henning Ingvorsen (Grenland) v Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 6-1 Norway Henning Ingvorsen (Grenland)    Pencil
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde A Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 6-2 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) v Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 6-1 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 4-1 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 6-5 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 4-2 Norway Ronny Oldervik (Stoppball)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) v Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 4-1 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) v Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 4-3 Norway Nevzat Yesil (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) 4-2 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 6-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil
NM 10-Ball (5.-7. sep 2014)
Runde A Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 8-3 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) w/o Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 8-7 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway John Nordeide (MIL) 8-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-1 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Algrøy (MIL) 8-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 8-0 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 8-5 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway John Nordeide (MIL) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-6 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ronny Algrøy (MIL) 8-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 8-4 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-4 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
16-delsfinaler Norway John Nordeide (MIL) 8-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-7 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
16-delsfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-0 Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
8-delsfinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-7 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-1 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
NM Veteran 9-Ball (17.-19. okt 2014)
Runde A Norway John Nordeide (MIL) 7-5 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 7-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-0 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 7-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 7-0 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-6 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 7-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-0 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-6 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-0 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Finale Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
NM Veteran 8-Ball (17.-19. okt 2014)
Runde A Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 6-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway John Nordeide (MIL) 6-3 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 6-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-4 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-0 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 6-4 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-5 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 6-1 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 6-4 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-2 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Elite NC 6 9-Ball (8.-9. nov 2014)
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 9-0 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-8 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 9-1 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 9-3 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-4 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014)
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 9-3 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 9-3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 9-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 9-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Elitekvalik (6. des 2014)
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-6 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015)
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 8-4 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-6 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Veteran NM i 14.1 (13.-15. feb 2015)
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Hans Olav Sundøy (Os) 100-63 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 100-90 Norway Hans Olav Sundøy (Os) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 100-49 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 100-53 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 100-92 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 100-41 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 100-99 Norway Hans Olav Sundøy (Os) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-97 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Veteran NM i 10-Ball (13.-15. feb 2015)
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-5 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 7-4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-6 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 7-6 Norway Hans Olav Sundøy (Os) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 7-1 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-6 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Elite NC 2 9-Ball (21.-22. feb 2015)
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-6 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden England Mark McGauley (Oslo) 9-2 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
NM i 14.1 (13.-15. mar 2015)
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 125-53 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-121 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 125-73 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 125-86 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-58 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Veteran NM 8-Ball (17.-19. apr 2015)
Runde A Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway John Nordeide (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Nevzat Yesil (MIL) 6-0 Norway Kjell Magnar Bøe (Bergen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-4 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 6-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway John Nordeide (MIL) 6-1 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-1 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Nevzat Yesil (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway John Nordeide (MIL) 6-4 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-3 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Hans Olav Sundøy (Os) 6-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-4 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 7-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Finale Norway Espen Saltnes (MIL) 7-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Veteran NM 9-Ball (17.-19. apr 2015)
Runde A Norway Rune Bødal (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 7-2 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde A Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 7-4 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde A Norway John Nordeide (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-2 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 7-6 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway John Nordeide (MIL) 7-2 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-3 Norway Nevzat Yesil (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Rune Bødal (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-5 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway John Nordeide (MIL) 7-5 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-1 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Hans Olav Sundøy (Os) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 7-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-6 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 8-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-3 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Lag-NM Innledende gruppe 1 (23.-25. mai 2015)
Runde A Norway MIL 2 (Kong Oscar 99) 5-2 Norway Oslo Biljard 1 3 (OB1 MMA)    Pencil
Runde A Norway Nevzat Yesil (MIL) 6-2 Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 0-0 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde A Norway Nevzat Yesil (MIL) 4-1 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Hyllestad 2 6-3 Norway MIL 2 (Kong Oscar 99)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) 4-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) 4-0 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-5 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway MIL 2 (Kong Oscar 99) 6-3 Norway Unique 2 (Unique Psychos)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 4-1 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) 6-3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) 4-2 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Lag-NM Innledende gruppe 2 (23.-25. mai 2015)
Runde A Norway Rune Bødal (MIL) 4-3 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Rune Bødal (MIL) 6-3 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Rune Bødal (MIL) 3-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 6-1 Norway Olav Mjell Hofsvik (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) 8-1 Norway Hyllestad 4    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-0 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-0 Norway Olav Mjell Hofsvik (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 4-0 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 4-3 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Stein Espeland (Svithun) 4-2 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway MIL 2 (Kong Oscar 2) 5-2 Norway Svithun 2    Pencil
Runde A Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 6-2 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway MIL 2 (Kong Oscar 2) 6-0 Norway Hyllestad 3    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 6-0 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 0-0 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 0-0 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Bødal (MIL) 6-2 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-0 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 4-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-3 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 0-0 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Bødal (MIL) 4-0 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) 5-1 Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 0-0 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Lag-NM (23.-25. mai 2015)
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 0-0 Norway Rune Bødal (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 0-0 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde A Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 6-4 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Runde A Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 0-0 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde A Norway Erik Johansen (Bergen) 0-0 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Runde A Norway Erik Johansen (Bergen) 6-2 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 4-2 Norway Nevzat Yesil (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 4-2 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde A Norway Oslo Biljard1 1 (OB1 Elmstreet) 5-0 Norway MIL 2 (Kong Oscar 2)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 6-2 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 0-0 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 0-0 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 4-0 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway BEX (BEX) 5-0 Norway MIL 2 (Kong Oscar 99)    Pencil
Runde A Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) 5-2 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger BK)    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 4-0 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 4-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 6-4 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 4-1 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 4-0 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BEX (BEX) 5-3 Norway MIL 1 (Kong Oscar 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 4-1 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Bødal (MIL) 6-0 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger BK) 5-2 Norway MIL 2 (Kong Oscar 99)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 6-2 Norway Nevzat Yesil (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-0 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Bødal (MIL) 4-0 Norway Olav Mjell Hofsvik (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-2 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway MIL 2 (Kong Oscar 2) 5-2 Norway Hyllestad 4    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 6-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 0-0 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-1 Norway Olav Mjell Hofsvik (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Rune Bødal (MIL) 0-0 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) 5-2 Norway Hyllestad 2    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 4-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 0-0 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Holt (Hyllestad) 4-1 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Oslo 1 5-0 Norway MIL 2 (Kong Oscar 2)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 0-0 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 4-0 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 4-2 Norway Rune Bødal (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 6-4 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 4-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Hyllestad 1 2-0 Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-0 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Elite NC 4 9-Ball (22.-23. aug 2015)
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-1 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Ronny Algrøy (MIL) w/o Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Runde A Norway Rune Bødal (MIL) w/o England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) w/o Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Bødal (MIL) w/o Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-7 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) w/o Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Algrøy (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-8 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 9-8 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-7 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-0 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) w/o Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-3 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-7 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-1 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-5 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015)
Runde A Norway Nevzat Yesil (MIL) 9-2 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-8 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-6 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-2 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) 7-2 Norway Rune Antonsen (Kongsberg)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-6 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 7-3 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 8-7 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 8-3 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Elite NC 6 10-Ball (24.-25. okt 2015)
Runde A Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 8-3 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 8-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 8-5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad)    Pencil
Semifinaler Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-0 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015)
Runde A Norway Helge Silva (MIL) 7-2 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) w/o Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 9-5 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Helge Silva (MIL) 7-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
16-delsfinaler England Mark McGauley (Oslo) 9-0 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
NC 2 Elite 9-Ball (20.-21. feb 2016)
Runde A Norway Vegar Lind (Stoppball) 9-7 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 9-7 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
NM Veteran 14.1 (26.-28. feb 2016)
Runde A Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 75-69 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 75-33 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 75-39 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) w/o Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 75-27 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 75-57 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Allan Søgnen (Grenland) 75-56 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
NM Veteran 10-Ball (26.-28. feb 2016)
Runde B Vinnersiden Norway John Nordeide (MIL) 6-1 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-3 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
Runde C Vinnersiden Serbia Goran Nikolic (Oslo) 6-3 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-2 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-2 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 6-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 6-2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Allan Søgnen (Grenland) Møter  Pencil
Finale Norway Espen Saltnes (MIL) 6-3 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
NM Lag (14.-16. mai 2016)
Runde A Norway Grenland 1 5-0 Norway MIL 2 (Kong Oscar 2)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Erik Bergh (Grenland) 32-12 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-4 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 4-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 6-3 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) v Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) 5-0 Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) v Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) v Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 4-0 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 18-17 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde A Norway Tommy Myhre (Grenland) v Norway Kyrre Grønstøl (MIL)    Pencil
Runde A Norway Tommy Myhre (Grenland) 6-5 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Erik Bergh (Grenland) 6-1 Norway Kyrre Grønstøl (MIL)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Erik Bergh (Grenland) v Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde A Norway Allan Søgnen (Grenland) v Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Runde A Norway Allan Søgnen (Grenland) 4-1 Norway Kyrre Grønstøl (MIL)    Pencil
Runde A Norway Allan Søgnen (Grenland) v Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde A Norway Tommy Myhre (Grenland) 4-0 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Didrik Vatne (Stoppball) v Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Didrik Vatne (Stoppball) 4-1 Norway Kyrre Grønstøl (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Didrik Vatne (Stoppball) v Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-1 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppballs) 5-0 Norway MIL 2 (Kong Oscar 2)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 4-1 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) v Norway Kyrre Grønstøl (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 36-1 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) v Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 1-0 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 1-0 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 12-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 1-0 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 1-0 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 21-13 Norway Kyrre Grønstøl (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) v Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Hyllestad 1 5-2 Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 1-0 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) v Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 1-0 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
NM Veteran 8-Ball (20.-22. mai 2016)
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-3 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-3 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-5 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-1 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
NM Veteran 9-Ball (20.-22. mai 2016)
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-5 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-2 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-1 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 7