Os

NM i Snooker, pulje 1 (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 2-1 Norway Daniel G. Skaathun (Os)    Pencil
Pulje Norway John Vastvedt (Stavanger) 2-0 Norway Daniel G. Skaathun (Os)    Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Daniel G. Skaathun (Os)    Pencil
NM i 8-ball for damer (21.-23. jan 2011)
Runde A Norway Mona Bergstø (Os) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mona Bergstø (Os) (d) 6-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 6-0 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 6-2 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Masters i pool (14.-15. okt 2011)
Runde A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-6 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 8-4 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
NM i 9-ball for damer (8.-11. des 2011)
Runde A Norway Mona Bergstø (Os) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mona Bergstø (Os) (d) 7-4 Norway Hege Bulling (Svithun) (d)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-4 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011)
Innl: Runde A Norway Mona Bergstø (Os) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Yesil Nevzat (Svithun) 7-1 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Mona Bergstø (Os) (d) 7-4 Norway Tommy Talgø (Jæren)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-5 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-0 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 6-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-2 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-5 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
NM i 8-ball for damer (3.-4. feb 2012)
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-3 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-1 Norway Hege B Steffensen (Svithun) (d)    Pencil
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-1 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-4 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
NM i 10 ball for damer Pulje 2 (4. feb 2012)
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-3 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
NM i 10 ball for damer (4.-5. feb 2012)
Semifinaler Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d) 6-3 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
NM i 10-ball (24.-26. feb 2012)
Innl: Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-3 Norway Marius Jacobsen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-5 Norway Christian Evenrud Skau (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-6 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-6 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 4 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-2 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-2 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Veteran NM i 8-ball (10.-11. mar 2012)
Kvartfinaler Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-3 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Finale Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-6 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil

Gratulerer Vidar

NC-3 Elite i 14-1 (14.-15. apr 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-56 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-103 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (12.-13. mai 2012)
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-2 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-3 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
Lag-NM i pool Innledende (26.-28. mai 2012)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Torbjørn Strømmen (Svithun) 6-4 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Mona Bergstø (Os) (d) 4-2 Norway Thrainn Numason (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Mona Bergstø (Os) (d) 23-8 Norway Yao Bo Lu (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Os 1 (Trollmenn fra Os) 5-3 Norway Fjordane 1 (The Underdogs)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Svein Magne Ekeberg (Fjordane) 4-2 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Eirik Kibsgaard (Os) 4-1 Norway Kim Dani Eide (Fjordane)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Bengt Tore Olsen (Os) 75-20 Norway Amin Asil (Fjordane)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Svein Magne Ekeberg (Fjordane) 14-3 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Bengt Tore Olsen (Os) 4-1 Norway Kim Dani Eide (Fjordane)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-3 Norway Amin Asil (Fjordane)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Bengt Tore Olsen (Os) 6-2 Norway Svein Magne Ekeberg (Fjordane)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 14-13 Norway Kim Dani Eide (Fjordane)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway John Nordeide (MIL) 12-7 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Ronny Algrøy (MIL) 4-3 Norway Bengt Tore Olsen (Os)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Conrad Ott (Bergen) 59-5 Norway Bengt Tore Olsen (Os)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway John Nordeide (MIL) 4-0 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Ronny Algrøy (MIL) 6-2 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Mona Bergstø (Os) (d) 6-5 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 4-2 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Bergen 3 (Køkameratane) 5-0 Norway Os 1 (Trollmenn fra Os)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Os 1 (Trollmenn fra Os) 5-4 Norway Tre Måker 1 (3 Måker BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) 4-0 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Christian Rosell (Tre måker) 6-5 Norway Bengt Tore Olsen (Os)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-3 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Christian Rosell (Tre måker) 34--2 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Bengt Tore Olsen (Os) 4-0 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 4-2 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Eirik Kibsgaard (Os) 6-3 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 75-27 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) 10-9 Norway Bengt Tore Olsen (Os)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 7-6 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Os 1 (Trollmenn fra Os) 5-3 Norway Bergen 5 (All or Nothing)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 4-1 Norway Arnstein Hågensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 6-4 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Bengt Tore Olsen (Os) 24-21 Norway Paul Simpson (Bergen)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 28-8 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Paul Simpson (Bergen) 4-1 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Arnstein Hågensen (Tromsø) 6-2 Norway Bengt Tore Olsen (Os)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-1 Norway Paul Simpson (Bergen)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Bengt Tore Olsen (Os) 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Lag-NM i pool (26.-28. mai 2012)
Runde A Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen) 5-0 Norway Os 1 (Trollmenn fra Os)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-2 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 65-3 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 70-16 Norway Bengt Tore Olsen (Os)    Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 5-2 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
Runde A Norway Petter Ødegård (Strømmen) 7-1 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bergen 2 (Gutta Boys) 6-3 Norway Os 1 (Trollmenn fra Os)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 5-2 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eugen Eriksen (Bergen) 7-4 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bengt Tore Olsen (Os) 13-12 Norway Petter Jespersen (Bergen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 24-20 Norway Eugen Eriksen (Bergen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 4-3 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 7-5 Norway Bengt Tore Olsen (Os)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 4-2 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 52-13 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eugen Eriksen (Bergen) 5-4 Norway Bengt Tore Olsen (Os)    Pencil
NM i 9-ball (22.-24. jun 2012)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-1 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-3 Norway Aleksander Frogum (TSI)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-1 Norway Kai Owesen Hansen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-5 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012)
Runde A Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-53 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 100-38 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
NM Damer i 14.1 (1.-2. feb 2013)
Runde A Norway Mona Bergstø (Os) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mona Bergstø (Os) (d) 50-16 Norway Katrine Grotle (Fjordane) (d)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 50-12 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 50-17 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 10 ball Pulje 4 (2.-3. feb 2013)
Pulje Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) 5-4 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-0 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
NM Damer i 10-ball (2.-3. feb 2013)
Kvartfinaler Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 6-0 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (11.-12. mai 2013)
Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) 9-3 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-5 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-6 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
NM i 10-ball (6.-8. sep 2013)
Innl: Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 6-2 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-1 Norway Svein Rune Notøy (Herøy)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 1 i 9-ball (4.-5. okt 2013)
Runde A Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 9-7 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Geir Inge Torrisen (Fjordane) 9-6 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013)
Innl: Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) 125-119 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 125-74 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-33 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 125-63 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-37 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil

Mikael 52

NM 8-Ball (24.-26. jan 2014)
Innl: Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-5 Norway Kim Corneliussen (TSI)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 7-6 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
NM Snooker, Pulje 1 (28.-31. mai 2014)
Pulje Norway Daniel Skaathun (Os) 3-0 Hong Kong Pak San Li (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Daniel Skaathun (Os) 3-0 Norway Attila Pedersen (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-1 Norway Daniel Skaathun (Os)    Pencil
Pulje Norway Daniel Skaathun (Os) 3-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
NM Snooker, Pulje 4 (28.-31. mai 2014)
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 3-2 Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) Møter  Pencil

Reidar Rundsveen 51 break

Pulje Norway Mateen Wali (Trh Snooker) 3-1 Norway Reidar Rundsveen (Os)    Pencil
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 3-0 Norway Geir Ellefsen (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 3-1 Norway Espen Karlsen (Trh Snooker)    Pencil
NM Snooker, Pulje 8 (28.-31. mai 2014)
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 3-0 Norway Frode Vikebø (Os) Møter  Pencil

Erik Dullerud break 49

Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker) 3-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
Pulje Norway Frode Vikebø (Os) 3-2 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 3-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker) 3-0 Norway Frode Vikebø (Os) Møter  Pencil
Pulje Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os) 3-1 Norway Ali Reza Ludvigsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Ali Reza Ludvigsen (Sarpsborg) 3-1 Norway Frode Vikebø (Os)    Pencil
NM Snooker (28. mai - 1. jun 2014)
8-delsfinaler Norway Reidar Rundsveen (Os) 3-2 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball)    Pencil
8-delsfinaler Norway Daniel G. Skaathun (Os) 3-0 Norway Mateen Wali (Trh Snooker)    Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-2 Norway Reidar Rundsveen (Os) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Norway Daniel G. Skaathun (Os)    Pencil
NC-4 Snooker, pulje 2 (16.-17. aug 2014)
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 2-1 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
Pulje Norway Attila Pedersen (Trh Snooker) 2-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
NC-4 Snooker, pulje 3 (16.-17. aug 2014)
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-1 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-1 Norway Amund Tangen Bondal (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
NC-4 Snooker, pulje 4 (16.-17. aug 2014)
Pulje Norway Frode Vikebø (Os) 2-0 Norway Jonas Fjeld Pettersen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Sebastian Fredriksen (Sarpsborg) 2-0 Norway Frode Vikebø (Os) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trh Snooker) 2-1 Norway Frode Vikebø (Os) Møter  Pencil
Pulje Norway Thomas Christophersen (Oslo Snooker) 2-0 Norway Frode Vikebø (Os)    Pencil
NC-4 Snooker (16.-17. aug 2014)
8-delsfinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
8-delsfinaler Norway Roger André Strand (Trh Snooker) 2-0 Norway Frode Vikebø (Os) Møter  Pencil

36 break Roger A. Strand

8-delsfinaler Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Norway Attila Pedersen (Trh Snooker)    Pencil
Kvartfinaler Norway Reidar Rundsveen (Os) 3-1 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Reidar Rundsveen (Os) 3-1 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) Møter  Pencil

Reidar: 33, 34

Finale Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-0 Norway Reidar Rundsveen (Os) Møter  Pencil
NM 10-Ball (5.-7. sep 2014)
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-3 Norway Reidar Rundsveen (Os)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 8-4 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Reidar Rundsveen (Os) 8-7 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 8-4 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-4 Norway Reidar Rundsveen (Os)    Pencil
Nordisk Mesterskap Damer (19.-20. sep 2014)
Runde A Norway Mona Bergstø (Os) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d) 7-2 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mona Bergstø (Os) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Sweden Louise Furberg (TriQ) (d) 7-6 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
Masters Snooker, pulje 2 (27.-28. sep 2014)
Pulje Norway Espen Olsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Frode Vikebø (Os) Møter  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-0 Norway Frode Vikebø (Os) Møter  Pencil
Pulje Norway Frode Vikebø (Os) 2-1 Scotland David Frew (Oslo Snooker)    Pencil
Masters Snooker, pulje 3 (27.-28. sep 2014)
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Johann Nilsen (Trh Snooker) 2-1 Norway Reidar Rundsveen (Os) Møter  Pencil
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Norway Ali Reza Ludvigsen (Sarpsborg)    Pencil
Masters Snooker, pulje 6 (27.-28. sep 2014)
Pulje Norway Kjetil Hårtveit (Oslo) 2-1 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
Pulje Norway Mateen Wali (Trh Snooker) 2-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
Masters Snooker (27.-28. sep 2014)
8-delsfinaler Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-1 Norway Johann Nilsen (Trh Snooker) Møter  Pencil

Break 37 Reidar Rundsveen

Kvartfinaler Norway Reidar Rundsveen (Os) 3-0 Norway Roger André Strand (Trh Snooker)    Pencil

Break 28 Reidar Rundsveen

Semifinaler Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 3-1 Norway Reidar Rundsveen (Os) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014)
Runde A Norway Stefan Borup (Strømmen) 7-6 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-2 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-2 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 9-8 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
NM Lag Snooker Gruppe 1 (25.-26. okt 2014)
Pulje Norway Sarpsborg 3 (Olsen/Wiik) 3-1 Norway Os 1 (Rundsveen/Eeg Nilsen)    Pencil
Pulje Norway Trondheim Snooker 1 (Strand/Aase) 3-1 Norway Os 1 (Rundsveen/Eeg Nilsen) Møter  Pencil
Pulje Norway Os 1 (Rundsveen/Eeg Nilsen) 3-0 Norway Stord Snooker 1 (Bremnes/Vespestad)    Pencil
Pulje Norway Os 1 (Rundsveen/Eeg Nilsen) 3-0 Norway Sarpsborg 2 (Gulbrandsen/Fredriksen)    Pencil
NM Lag Snooker (25.-26. okt 2014)
Kvartfinaler Norway Os 1 (Rundsveen/Eeg Nilsen) 3-1 Norway Oslo 1 (Strandhus/Skogheim)    Pencil
Semifinaler Norway Trondheim Snooker 1 (Strand/Aase) 3-2 Norway Os 1 (Rundsveen/Eeg Nilsen) Møter  Pencil
NC-6 Snooker, pulje 3 (29.-30. nov 2014)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Frode Vikebø (Os) Møter  Pencil

Kjell: 34

Pulje Norway Frode Vikebø (Os) 2-0 Norway Espen Olsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Frode Vikebø (Os) 2-0 Norway Knut Juel (Trh Snooker)    Pencil
NC-6 Snooker, pulje 4 (29.-30. nov 2014)
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os) Møter  Pencil
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Norway Sebastian Fredriksen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Lasse Aalberg (Trh Snooker) 2-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-1 Norway Lasse Aalberg (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Sebastian Fredriksen (Sarpsborg) 2-1 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
NC-6 Snooker (29.-30. nov 2014)
8-delsfinaler Norway Nassim Sekat (Trh Snooker) 2-1 Norway Frode Vikebø (Os) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-1 Norway Espen Olsen (Sarpsborg)    Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 3-0 Norway Reidar Rundsveen (Os)    Pencil
Elitekvalik (6. des 2014)
Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-3 England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-5 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-4 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-5 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
NC-1 Snooker (23.-25. jan 2015)
8-delsfinaler Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d)    Pencil
Kvartfinaler Norway Reidar Rundsveen (Os) 3-0 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker)    Pencil
Semifinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-1 Norway Reidar Rundsveen (Os) Møter  Pencil

Dommer: Niklas Ekstrøm

NC-1 Snooker, pulje 2 (24. jan 2015)
Pulje Norway Espen Olsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
Pulje Hong Kong Pak San Li (Oslo Snooker) 2-1 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
Pulje Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 2-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
NC-1 Snooker, pulje 6 (24. jan 2015)
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Sweden Niklas Engström (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Reidar Rundsveen (Os) Møter  Pencil
Nordic Snooker Group 2 (11.-14. feb 2015)
Pulje Sweden Henrik Svedstedt 3-1 Norway Reidar Rundsveen    Pencil
Pulje Iceland Atli Már Bjarnason 3-2 Norway Reidar Rundsveen    Pencil
Pulje Denmark Danny Eriksen 3-1 Norway Reidar Rundsveen    Pencil
Veteran NM i 14.1 (13.-15. feb 2015)
Runde A Norway Hans Olav Sundøy (Os) 100-63 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 100-90 Norway Hans Olav Sundøy (Os) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hans Olav Sundøy (Os) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Hans Olav Sundøy (Os) 100-75 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Hans Olav Sundøy (Os) 100-83 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 100-99 Norway Hans Olav Sundøy (Os) Møter  Pencil
Veteran NM i 10-Ball (13.-15. feb 2015)
Runde A Norway Hans Olav Sundøy (Os) 7-5 Norway Espen Hauge (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-5 Norway Hans Olav Sundøy (Os)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hans Olav Sundøy (Os) 7-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 7-6 Norway Hans Olav Sundøy (Os) Møter  Pencil
NC-3 Snooker Pulje 1 (17.-19. apr 2015)
Pulje Sweden Niklas Engström (Oslo Snooker) 2-1 Norway Frode Vikebø (Os) Møter  Pencil
Pulje England Mark McGauley (Oslo) 2-0 Norway Frode Vikebø (Os)    Pencil
Pulje Norway Frode Vikebø (Os) 2-0 Norway Sebastian Fredriksen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 2-0 Norway Frode Vikebø (Os)    Pencil
NC-3 Snooker Pulje 3 (17.-19. apr 2015)
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Norway Oddbjørn Bolkan (Stord Snooker)    Pencil
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trh Snooker)    Pencil
NC-3 Snooker Pulje 4 (17.-19. apr 2015)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
Pulje Norway Vidar Jakobsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trh Snooker) 2-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os) Møter  Pencil
Veteran NM 8-Ball (17.-19. apr 2015)
Runde A Norway Hans Olav Sundøy (Os) 6-1 Norway Paul Townsend (Feios) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Hans Olav Sundøy (Os) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hans Olav Sundøy (Os) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Hans Olav Sundøy (Os) 6-1 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Hans Olav Sundøy (Os) 6-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Robert Farinetti (BEX) 7-6 Norway Hans Olav Sundøy (Os) Møter  Pencil
Veteran NM 9-Ball (17.-19. apr 2015)
Runde A Norway Hans Olav Sundøy (Os) 7-2 Norway Kjell Magnar Bøe (Bergen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Hans Olav Sundøy (Os)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hans Olav Sundøy (Os) 7-5 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Hans Olav Sundøy (Os) 7-5 Norway Paul Townsend (Feios) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Hans Olav Sundøy (Os) Møter  Pencil
NC-3 Snooker (17.-19. apr 2015)
8-delsfinaler Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Kvartfinaler Norway Reidar Rundsveen (Os) 3-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-0 Norway Reidar Rundsveen (Os) Møter  Pencil
NM Snooker, Pulje 5 (28.-30. mai 2015)
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-1 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Reidar Rundsveen (Os)    Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Reidar Rundsveen (Os) Møter  Pencil
NM Snooker, Pulje 6 (28.-30. mai 2015)
Pulje Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 2-1 Norway Frode Vikebø (Os)    Pencil
Pulje Sweden Niklas Engström (Oslo Snooker) 2-0 Norway Frode Vikebø (Os) Møter  Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trh Snooker) 2-0 Norway Frode Vikebø (Os) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Frode Vikebø (Os)    Pencil
Pulje Norway Frode Vikebø (Os) 2-0 Norway Amund Tangen Bondal (Trh Snooker)    Pencil
Masters Snooker, pulje 4 (26.-27. sep 2015)
Pulje Norway Frode Vikebø (Os) 2-0 Norway Simen Hatlevik (Stord Snooker)    Pencil
Pulje Norway Mateen Wali (Trh Snooker) 2-0 Norway Frode Vikebø (Os)    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker) 2-0 Norway Frode Vikebø (Os) Møter  Pencil
Pulje Norway Frode Vikebø (Os) 2-1 Sweden Niklas Engström (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Masters Snooker (26.-27. sep 2015)
8-delsfinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Frode Vikebø (Os) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 (10.-11. okt 2015)
Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-6 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-3 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-4 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
NM Lag Snooker (24.-25. okt 2015)
Kvartfinaler Norway Os 1 2-0 Norway Sarpsborg 2    Pencil
Semifinaler Norway Oslo 1 2-0 Norway Os 1    Pencil
NM Lag Snooker Gruppe 1 (24. okt 2015)
Pulje Norway Sarpsborg 2 2-1 Norway Os 2    Pencil
Pulje Norway Sarpsborg 1 2-1 Norway Os 2    Pencil
Pulje Norway Oslo Snooker 4 2-1 Norway Os 2    Pencil
Pulje Norway Os 2 2-0 Norway Sarpsborg 3    Pencil
Pulje Norway Trondheim Snooker 1 2-0 Norway Os 2    Pencil
Pulje Norway Oslo 1 2-1 Norway Os 2    Pencil
NM Lag Snooker Gruppe 2 (24. okt 2015)
Pulje Norway Oslo Snooker 1 2-0 Norway Os 1    Pencil
Pulje Norway Os 1 2-1 Norway Oslo Snooker 2    Pencil
Pulje Norway Os 1 2-0 Norway Stord Snooker 1    Pencil
Pulje Norway Os 1 2-0 Norway Oslo Snooker 3    Pencil
Pulje Norway Os 1 2-1 Norway Stord Snooker 2    Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015)
Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-2 Norway Eilif Hystad (Grenland)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 9-1 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 9-8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
16-delsfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-1 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
NC-7 Snooker Pulje 3 (28.-29. nov 2015)
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje England Mark McGauley (Oslo) 2-0 Norway Reidar Rundsveen (Os)    Pencil
NC-7 Snooker Pulje 4 (28.-29. nov 2015)
Pulje Norway Roger André Strand (Trh Snooker) 2-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os) Møter  Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trh Snooker) 2-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os)    Pencil
Pulje Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os) 2-1 Norway Jonas Fjeld Pettersen (Sarpsborg)    Pencil
NC-7 Snooker (28.-29. nov 2015)
8-delsfinaler Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-0 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-1 Norway Reidar Rundsveen (Os) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 1 (8.-9. okt 2016)
Runde A Norway Geir Bentzen (Os) 7-5 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Geir Bentzen (Os) 7-5 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-5 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Geir Bentzen (Os) 7-5 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-0 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Geir Bentzen (Os) 7-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Semifinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Geir Bentzen (Os)    Pencil