Oslo Biljard 1

NC-2 i snooker - Øst, pulje 1 (7. jan 2006)
Pulje Iceland Kjartan Fridthjofsson (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Thomas Johansen (Grenland)    Pencil
Pulje Norway Andreas Skogstad (Grenland) 1-0 Iceland Kjartan Fridthjofsson (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Iceland Kjartan Fridthjofsson (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 1-0 Iceland Kjartan Fridthjofsson (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Iceland Kjartan Fridthjofsson (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Helge Skifjeld (Grenland)    Pencil
NC-2 i snooker - Øst, pulje 2 (7. jan 2006)
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Thomas M Larsen (Grenland)    Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Sindre Havgar (Grenland)    Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Morten Skifjeld (Grenland) Møter  Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Vegar Melbye (Grenland) Møter  Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst (7. jan 2006)
Kvartfinaler Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Iceland Kjartan Fridthjofsson (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Morten Skifjeld (Grenland) Møter  Pencil
Finale Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-3 i snooker, pulje 2 (4. feb 2006)
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-0 Iceland Kjartan Fridthjofsson (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Andreas Skogstad (Grenland) Møter  Pencil
Pulje Iceland Kjartan Fridthjofsson (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Andreas Skogstad (Grenland) Møter  Pencil
NC-3 i snooker (4. feb 2006)
Kvartfinaler Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-0 Iceland Kjartan Fridthjofsson (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Finale Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil

Kurt 137

NM i Snooker, pulje 1 (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway John Vastvedt (Stavanger)    Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Daniel G. Skaathun (Os)    Pencil
NM i Snooker, pulje A mellomspill (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Jan Kristensen (Jæren)    Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) Møter  Pencil
NM i Snooker (8.-9. apr 2006)
Kvartfinaler Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Semifinaler Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Finale Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) Møter  Pencil

70(46)-32, 118(118)-5, 83-12, 56-13

NC-1 i snooker - Øst, pulje (6. mai 2006)
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 1-0 Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Vegar Melbye (Grenland) Møter  Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d)    Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Andreas Skogstad (Grenland) Møter  Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Lars Vik (Grenland)    Pencil
NC-1 i snooker - Øst (6. mai 2006)
Semifinaler Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Finale Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
NC-1 i snooker - Øst, pulje 1 (3. mar 2007)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Jan Ingvoldstad (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Jan Ingvoldstad (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-1 i snooker - Øst, pulje 2 (3. mar 2007)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) w/o Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Rolf Jensen (Kristiansund) w/o Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-1 i snooker - Øst (3. mar 2007)
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Rolf Jensen (Kristiansund)    Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 1 (21.-22. apr 2007)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Arnfinn Guttorm (Strømmen) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 2 (21.-22. apr 2007)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Håkon Vasset (Bærum) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Håkon Vasset (Bærum) 2-0 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i Snooker, pulje 3 (21.-22. apr 2007)
Pulje Norway Andreas Skogstad (Grenland) 2-0 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d)    Pencil
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 2-0 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i Snooker, pulje 4 (21.-22. apr 2007)
Pulje Norway Jan Ingvoldstad (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Petter Ødegård (Strømmen) 2-0 Norway Jan Ingvoldstad (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Petter Ødegård (Strømmen) 2-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i Snooker (21.-22. apr 2007)
Kvartfinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Håkon Vasset (Bærum) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 3-0 Norway Jan Ingvoldstad (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 5-1 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst, pulje 1 (23. jun 2007)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Arnfinn Guttorm (Strømmen) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Håkon Vasset (Bærum) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst, pulje 2 (23. jun 2007)
Pulje Norway Jan Ingvoldstad (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Jan Ingvoldstad (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Jan Ingvoldstad (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst (23. jun 2007)
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
NC-3 i snooker, pulje 1 (6. okt 2007)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Henning Tyvand (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Henning Tyvand (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-3 i snooker, pulje 2 (6. okt 2007)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-3 i snooker - Øst (6. okt 2007)
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Øst, pulje 1 (1. des 2007)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Øst, pulje 2 (1. des 2007)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Håkon Vasset (Bærum) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Øst (1. des 2007)
Kvartfinaler Norway Timo Mäkelä (Oslo) 2-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Timo Mäkelä (Oslo)    Pencil
NC-1 i snooker, pulje 1 (19. jan 2008)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-1 i snooker, pulje 2 (19. jan 2008)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Håkon Vasset (Bærum) Møter  Pencil
NC-1 i snooker (19. jan 2008)
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 1 (15.-16. mar 2008)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 3 (15.-16. mar 2008)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 5 (15.-16. mar 2008)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i Snooker, pulje 7 (15.-16. mar 2008)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i Snooker (15.-16. mar 2008)
8-delsfinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1)    Pencil
8-delsfinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
8-delsfinaler Norway Jason Hansen (Svithun) 3-0 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
8-delsfinaler Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Håkon Vasset (Bærum) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg)    Pencil
NC-2 i snooker, pulje 1 (26. apr 2008)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Amir Abbas Bagherzadeh (Strømmen) 2-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Håkon Vasset (Bærum) 2-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-2 i snooker, pulje 3 (26. apr 2008)
Pulje Norway Stian Sanden (Jarseng) 2-1 Norway Henning Tyvand (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Henning Tyvand (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Henning Tyvand (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-2 i snooker, pulje 4 (26. apr 2008)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Jan Ingvoldstad (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Christian Oseth (Strømmen) 2-0 Norway Jan Ingvoldstad (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-3 i snooker, pulje 1 (4.-5. okt 2008)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
NC-3 i snooker, pulje 2 (4.-5. okt 2008)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Navid Eslah (BEX) 2-1 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-3 i snooker, pulje 3 (4.-5. okt 2008)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Stian Sanden (Jarseng)    Pencil
NC-3 i snooker, pulje 4 (4.-5. okt 2008)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Avis (Oslo) 2-0 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-3 i snooker (4.-5. okt 2008)
Kvartfinaler Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Kvartfinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 3-2 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Christopher Avis (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 5-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
NC-4 i snooker, pulje 2 (6.-7. des 2008)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-4 i snooker, pulje 4 (6.-7. des 2008)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Morten Walle Larsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Johan Østin (Oslo Snooker) 2-0 Norway Morten Walle Larsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-4 i snooker (6.-7. des 2008)
Kvartfinaler Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Kvartfinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jason Hansen (Svithun) 3-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
NC-1 i snooker, pulje 1 (10. jan 2009)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NC-1 i snooker, pulje 3 (10. jan 2009)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Jan Terje Øyen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Cristian Esteva (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Jan Terje Øyen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Cristian Esteva (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-1 i snooker (10. jan 2009)
Kvartfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-1 Norway Jan Terje Øyen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Håkon Vasset (Bærum) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NC-2 i snooker, pulje 1 (21.-22. feb 2009)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Tommy Christiansen (Torshov)    Pencil
NC-2 i snooker, pulje 2 (21.-22. feb 2009)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Gunerius Pettersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Gunder Eriksen (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Gunerius Pettersen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Gunder Eriksen (Oslo Snooker)    Pencil
NC-2 i snooker, pulje 4 (21.-22. feb 2009)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Andreas Wangestad (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Andreas Wangestad (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg)    Pencil
NC-2 i snooker, pulje 5 (21.-22. feb 2009)
Pulje Norway Petter Mørck (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Navid Eslah (BEX) 2-0 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Petter Mørck (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
NC-2 i snooker (21.-22. feb 2009)
8-delsfinaler Norway Andreas Wangestad (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker)    Pencil
8-delsfinaler Norway Christian Laland (Oslo) 2-0 Norway Gunerius Pettersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Kvartfinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Christian Laland (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Christopher Avis (Oslo) 3-0 Norway Petter Mørck (Oslo Biljard 1)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) w/o Norway Andreas Wangestad (Oslo Biljard 1)    Pencil
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Christopher Avis (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 3-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
NM i Snooker (4.-5. apr 2009)
Runde A Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Runde A Norway Gaute Andersson (Stavanger) 2-0 Norway Gunerius Pettersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Mateo Unkovic Hoel (Oslo) 2-1 Norway Johnny Schulz (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Scotland David Frew (Oslo Snooker) 2-1 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Øyvind Jensen (TSI) 2-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 2-0 Norway Gunerius Pettersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Johan Østin (Oslo Snooker) 2-0 Norway Johnny Schulz (Oslo Biljard 1)    Pencil

Ukjent score for Johnny

Runde 1 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil

Ukjent score for Edwin

Runde 2 Tapersiden Norway Jason Hansen (Svithun) 2-0 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Gaute Andersson (Stavanger)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 2-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Kvartfinaler Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 3-2 Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-3 i snooker, pulje 1 (7. nov 2009)
Pulje Norway Johan Østin (Oslo Snooker) w/o Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Mateo Unkovic Hoel (Oslo) w/o Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-3 i snooker, pulje 2 (7. nov 2009)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Jan Terje Øyen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Jan Terje Øyen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Jan Terje Øyen (Oslo Biljard 1) 2-0 Scotland David Frew (Oslo Snooker)    Pencil
NC-3 i snooker, pulje 3 (7. nov 2009)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Cristian Esteva (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Gunder Eriksen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Cristian Esteva (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-4 i snooker - Masters, pulje 1 (5.-6. des 2009)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Johannes Sørbø (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Christian Laland (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Avis (Oslo) 2-0 Norway Johannes Sørbø (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Christopher Avis (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Christian Laland (Oslo) 2-0 Norway Johannes Sørbø (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-4 i snooker - Masters, pulje 2 (5.-6. des 2009)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Masters, pulje 3 (5.-6. des 2009)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Afghanistan Haidar Abbas Akbari (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 2-0 Afghanistan Haidar Abbas Akbari (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Afghanistan Haidar Abbas Akbari (Oslo Biljard 1) 2-1 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-4 i snooker - Masters (5.-6. des 2009)
Kvartfinaler Norway Christopher Avis (Oslo) 3-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Kvartfinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Scotland David Frew (Oslo Snooker)    Pencil
Semifinaler Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 3-1 Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-1 i snooker - Øst, pulje 1 (9.-10. jan 2010)
Pulje Afghanistan Haidar Abbas Akbari (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Afghanistan Haidar Abbas Akbari (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-1 i snooker - Øst, pulje 2 (9.-10. jan 2010)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
NC-1 i snooker - Øst, pulje 3 (9.-10. jan 2010)
Pulje Norway Jan Terje Øyen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Carl-Martin Graf (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Jan Terje Øyen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Jan Terje Øyen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Christopher Watts (Oslo Snooker)    Pencil
NC-1 i snooker - Øst, pulje 4 (9.-10. jan 2010)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Christian Laland (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
NC-1 i snooker - Øst (9.-10. jan 2010)
Kvartfinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) w/o Afghanistan Haidar Abbas Akbari (Oslo Biljard 1)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Christopher Watts (Oslo Snooker)    Pencil
NM i Snooker, pulje 5 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Terje Linge (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Terje Linge (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
NM i Snooker, pulje 6 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
NM i Snooker, pulje 10 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1) w/o Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg) w/o Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i Snooker, pulje 12 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i Snooker (26.-28. mar 2010)
16-delsfinaler Norway Terje Linge (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
16-delsfinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
8-delsfinaler Norway Terje Linge (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 2-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 3-1 Norway Terje Linge (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst, pulje 1 (15.-16. mai 2010)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 2-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Scotland David Frew (Oslo Snooker) 2-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker)    Pencil
NC-2 i snooker - Øst (15.-16. mai 2010)
Kvartfinaler Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-3 i snooker - Øst, pulje 2 (4.-5. sep 2010)
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) w/o Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) w/o Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) w/o Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-3 i snooker - Øst, pulje 3 (4.-5. sep 2010)
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) w/o Norway Terje Linge (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Terje Linge (Oslo Biljard 1) scr Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Terje Linge (Oslo Biljard 1) no show Norway Johan Østin (Oslo Snooker)    Pencil
NC-4 i snooker - Masters (30.-31. okt 2010)
Runde A England Andy Teale (Oslo Biljard 1) w/o Afghanistan Haidar Abbas Akbari (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) w/o Norway Per Kristen Andenæs (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Øyvind Jensen (TSI) 2-0 Norway Johannes Sørbø (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden England Andy Teale (Oslo Biljard 1) 2-0 Scotland David Frew (Oslo Snooker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) w/o Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Per Kristen Andenæs (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Johannes Sørbø (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden England Andy Teale (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Johannes Sørbø (Oslo Biljard 1)    Pencil
Kvartfinaler Norway Øyvind Jensen (TSI) 3-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-1 England Andy Teale (Oslo Biljard 1)    Pencil
Kvartfinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Christopher Avis (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-5 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-4 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Vinko Smolic (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Lasse Høyvik (Svithun) 6-3 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-1 i snooker, pulje 1 (11.-12. feb 2011)
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) w/o Afghanistan Haidar Abbas Akbari (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) w/o Afghanistan Haidar Abbas Akbari (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-1 i snooker, pulje 4 (11.-12. feb 2011)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-1 i snooker, pulje 6 (11.-12. feb 2011)
Pulje Unknown Aziz (Oslo Biljard 1) no show Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) w/o Unknown Aziz (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) w/o Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) w/o Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) w/o Unknown Aziz (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-1 i snooker (11.-13. feb 2011)
Kvartfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-2 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NM i 6 Reds, pulje 1 (8.-9. apr 2011)
Pulje Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) w/o Norway Martin Helgesen (Sarpsborg)    Pencil

Resultatet ble strøket

NM i 6 Reds (8.-10. apr 2011)
8-delsfinaler Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) w/o Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Espen Tingvoll (Oslo) 4-1 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-5 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 1-0 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Espen Tingvoll (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Espen Tingvoll (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) v Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) v Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) v Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) v Norway Jan Mario Johansen (Brygga)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) v Norway Jan Mario Johansen (Brygga)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) v Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
NC-4 i snooker, pulje 1 (13.-14. aug 2011)
Pulje Scotland David Frew (Oslo Snooker) 2-0 Norway Morten Sigurd Hansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Morten Sigurd Hansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Morten Sigurd Hansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-4 i snooker, pulje 4 (13.-14. aug 2011)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-4 i snooker (13.-14. aug 2011)
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NM i 14.1 (17.-18. sep 2011)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) w/o Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Lag-NM i snooker, pulje 1 (3. des 2011)
Pulje Norway Oslo Biljard 1 2 (Chris & Edwin) 4-1 Norway Sarpsborg 1 (Kjell & Stein)    Pencil

Chris og Edwin vant dobbelkampen

Pulje Norway Oslo Biljard 1 2 (Chris & Edwin) 4-1 Norway Oslo 6 (Atle & Hermund)    Pencil

Chris og Edwin vant dobbelkampen

Lag-NM i snooker (3. des 2011)
Semifinaler Norway Oslo Biljard 1 2 (Chris & Edwin) 3-2 Norway Oslo Biljard1 & Oslo Snooker 1 (Tore & Umar)    Pencil

Chris og Edwin vant dobbelkampen

Finale Norway Sarpsborg & Jarseng 1 (Bjørn & Ken Simon) 3-2 Norway Oslo Biljard 1 2 (Chris & Edwin)    Pencil

Bjørn og Ken Simon vant dobbelkampen

NC-1 i snooker, pulje 1 (7. jan 2012)
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil

41 by Chris

Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Morten Sigurd Hansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Morten Sigurd Hansen (Oslo Biljard 1)    Pencil

40 av Chris

Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Morten Sigurd Hansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-1 i snooker, pulje 4 (7. jan 2012)
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Johannes Sørbø (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Norway Johannes Sørbø (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 6-3 Norway Ståle Remen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ståle Remen (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-1 Norway Ståle Remen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-2 i snooker, pulje 3 (18.-19. feb 2012)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
NC-2 i snooker (18.-19. feb 2012)
Kvartfinaler Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i 10-ball (24.-26. feb 2012)
Innl: Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 7-1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-5 Norway Jan Gunnar Magnussen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
8-delsfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (26.-28. mai 2012)
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 5-4 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 5-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 38-23 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 5-1 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 75-16 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-4 i snooker, pulje 1 (2. jun 2012)
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) w/o Norway Eric Siguenza (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 2-1 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012)
Innl: Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-8 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 2 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Håkon Diep (Oslo) 7-0 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 7-7 Norway Torbjørn Strømmen (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-1 Norway Åge Fevik (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Thrainn Numason (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 7-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012)
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-18 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 100-38 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 100-40 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013)
Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) w/o Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kim Garmark (Oslo) 7-4 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-5 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-2 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i 9-ball på Elmers - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-1 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 7-0 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-2 Elite i 10-ball (9.-10. feb 2013)
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-0 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 8-4 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-1 Snooker, pulje 3 (16. feb 2013)
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
NC-1 Snooker (16.-17. feb 2013)
8-delsfinaler Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Elmers (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Oslo Biljard 1 2 (Elmers 2) 6-3 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys)    Pencil
Runde A Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 3-0 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Unique 3 (Unique Psychos) 5-4 Norway Oslo Biljard 1 2 (Elmers 2)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Hansen (Oslo) 3-1 Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Brage Hagen (Unique) 3-0 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 4-1 Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Hansen (Oslo) 4-0 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Brage Hagen (Unique) 4-1 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gjøvik/Raufoss 3 (Gjøvik&Raufoss Hombres) 5-4 Norway Oslo Biljard 1 2 (Elmers 2)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Buddha (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Oslo Biljard 1 1 (Elmers 1) 6-3 Norway Unique 2 (Unique ART)    Pencil
Runde A Norway Haris Amini (Unique) 3-0 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Ali Asghar (Unique) 4-1 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 3-2 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Runde A Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Oslo Biljard 1 1 (Elmers 1) 7-2 Norway Horten 1 (Horten BK 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten) 3-0 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-3 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 4-3 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Oslo 2 (Oslo Chipmunks) 6-3 Norway Oslo Biljard 1 1 (Elmers 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 3-0 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 3-0 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 4-1 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Horten 1 (Horten BK 1) 5-4 Norway Oslo Biljard 1 1 (Elmers 1) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 3-2 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten) 3-2 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 4-2 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten) 4-3 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 3-0 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
NM i 10-ball (6.-8. sep 2013)
Innl: Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) w/o Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball (4.-5. okt 2013)
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-2 Norway Øystein Kjelling (Horten)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Kvartfinaler Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Semifinaler Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-6 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Buddha (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet) 5-4 Norway BEX 2 (Bex 2)    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 4-2 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 6-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 4-1 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) v Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 4-3 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet) 5-2 Norway Reisa BK 1 (Reisaekspressen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet) 5-3 Norway Oslo 3 (Oslo Outsiders)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 4-3 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ruben Waage (Oslo) v Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ruben Waage (Oslo) 4-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Strømmen (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Oslo Biljard 1 3 (OB PS Roadkill) 6-3 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (GRBK The Third)    Pencil
Runde A Norway Stig Andrè Lykke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Stig Andrè Lykke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Stig Andrè Lykke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Svithun 3 (Svithun Oldo's) 6-3 Norway Oslo Biljard 1 3 (OB PS Roadkill)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Oslo Biljard 1 3 (OB PS Roadkill) 5-0 Norway Trondheim 2 (Trondheim K og S)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Terje Haugen (Trondheim) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Terje Haugen (Trondheim) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Terje Haugen (Trondheim) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christoffer Johnsen (Trondheim) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christoffer Johnsen (Trondheim) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christoffer Johnsen (Trondheim) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Eriksen (Trondheim) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Eriksen (Trondheim) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Eriksen (Trondheim) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team) 5-0 Norway Oslo Biljard 1 3 (OB PS Roadkill)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Rune Løe (Oslo) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Rune Løe (Oslo) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Rune Løe (Oslo) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Stig Ringebo (Oslo) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Stig Ringebo (Oslo) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Stig Ringebo (Oslo) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 2 (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Lars Erik Strand (Vestby BK) 6-3 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 6-5 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Lars Erik Strand (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 4-2 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Lars Erik Strand (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 6-0 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 4-3 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Pål Berg (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Pål Berg (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 4-2 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-5 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Pål Berg (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Lag-NM (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Bergen 1 (Bergen BK 1) 5-1 Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet)    Pencil
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde A Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 6-2 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) v Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) v Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde A Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 4-1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 4-1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Strømmen 2 5-1 Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-1 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) v Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 6-3 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 4-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden England Mark McGauley (Oslo) v Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden England Mark McGauley (Oslo) 4-0 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014)
Runde A Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-3 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 7-5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden England Mark McGauley (Oslo) 7-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-0 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014)
Runde A Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-3 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Kristoffer Lindblad (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Sajid Raheem (BEX) 9-8 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 9-6 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 9-8 Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kristoffer Lindblad (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-5 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Ingen spiller scr Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 7-2 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-0 Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-1 Norway Kristoffer Lindblad (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 9-4 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015)
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Øzgür Simsek (Oslo) 7-6 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 7-6 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Ronny Korsmo (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-3 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Veteran NM i 14.1 (13.-15. feb 2015)
Runde 4 Tapersiden Norway Dag Johnsen (Oslo Biljard 1) 100-81 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
NM i 14.1 (13.-15. mar 2015)
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 100-64 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-64 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 125-53 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-52 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 100-45 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 100-86 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 125-44 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Veteran NM 8-Ball (17.-19. apr 2015)
Runde A Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-1 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Nevzat Yesil (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) w/o Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Veteran NM 9-Ball (17.-19. apr 2015)
Runde A Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) 7-5 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-1 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Lag-NM Innledende gruppe 1 (23.-25. mai 2015)
Runde A Norway MIL 2 (Kong Oscar 99) 5-2 Norway Oslo Biljard 1 3 (OB1 MMA)    Pencil
Runde A Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Nevzat Yesil (MIL) 6-2 Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Roy Steffensen (Stavanger) 4-1 Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) 4-3 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 0-0 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde A Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Roy Steffensen (Stavanger)    Pencil
Runde A Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 0-0 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Nevzat Yesil (MIL) 4-1 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Roy Steffensen (Stavanger) 4-3 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Hyllestad 2 6-0 Norway Oslo Biljard 1 2 (OB1 BFTM) Møter  Pencil
Runde A Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-2 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Jonas Holt (Hyllestad) 4-2 Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Jonas Holt (Hyllestad) 0-0 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-2 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 0-0 Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-3 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 0-0 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Oslo Biljard 1 2 (OB1 BFTM) 5-2 Norway Oslo Biljard 1 3 (OB1 MMA)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 0-0 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1) 0-0 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1) 6-1 Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Oslo Biljard 1 2 (OB1 BFTM) 5-4 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Stig Ringebo (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 4-3 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-4 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stig Ringebo (Oslo) 4-3 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 4-2 Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Stig Ringebo (Oslo)    Pencil
Lag-NM (23.-25. mai 2015)
Runde A Norway Bergen 1 (Bergen BK) 5-2 Norway Oslo Biljard 1 2 (OB1 BFTM)    Pencil
Runde A Norway Ole Eidsheim (Bergen) 4-3 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Ole Eidsheim (Bergen) 0-0 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Ole Eidsheim (Bergen) 4-1 Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Øystein Aasbø (Bergen) 6-5 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Øystein Aasbø (Bergen) 4-3 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Øystein Aasbø (Bergen) 4-2 Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Thomas Fantolini (Bergen) 0-0 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Thomas Fantolini (Bergen)    Pencil
Runde A Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Thomas Fantolini (Bergen)    Pencil
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 0-0 Norway Jocelyn Munoz Larsen (Svithun) (d)