Reisa BK

NM i 10-ball (24.-26. feb 2012)
Innl: Runde A Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-5 Norway Ola Helness (Arctic)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Nikolai Kjørren (Tromsø) 6-5 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-2 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-6 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
NM i 9-ball (22.-24. jun 2012)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK) 7-1 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-1 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-4 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 1 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde A Norway Espen Tingvoll (Oslo) 6-5 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-4 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Asgeir Enok Isaksen (Reisa BK) 6-2 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-3 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK) 6-5 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 6-1 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Helge Silva (MIL) 6-5 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK) 6-5 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-2 Norway Asgeir Enok Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-1 Norway Asgeir Enok Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-0 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad) 6-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-2 Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-6 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 8-6 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Tingvoll (Oslo) 9-6 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
NM Damer i 10 ball Pulje 2 (2.-3. feb 2013)
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 5-1 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d) 5-3 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
NM Damer i 10-ball (2.-3. feb 2013)
Kvartfinaler Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d) 6-3 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Semifinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-2 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
NM i 8-ball (8.-10. mar 2013)
Innl: Runde A Norway Stig Rune Jensen (TSI) 6-5 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Lars Tveiten (Tromsø) 6-3 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Per Solvang (Tromsø) 6-2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 6-2 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK) 6-5 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Øyvind Jensen (TSI) 6-1 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-5 Norway Odd Mikkelsen (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø) 6-4 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-3 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-3 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Esben Jensen (Tromsø) 6-4 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Mats Båtnes (Reisa BK) 6-4 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-3 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-3 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-4 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 6-4 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-2 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK) 6-2 Norway Kim Corneliussen (TSI)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-0 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 8-4 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 8-6 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Buddha (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Reisa BK 1 (Reisa Vikings) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Oslo 2 (Oslo Chipmunks) 8-1 Norway Reisa BK 1 (Reisa Vikings)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 3-1 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 3-1 Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Båtnes (Reisa BK) 3-1 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 3-0 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 3-2 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 3-2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 4-1 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 4-1 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 4-2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Unique 2 (Unique ART) 6-3 Norway Reisa BK 1 (Reisa Vikings)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 3-1 Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Haris Amini (Unique) 3-2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) 3-2 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 3-2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 3-2 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Haris Amini (Unique) 3-1 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Båtnes (Reisa BK) 4-3 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 4-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Haris Amini (Unique) 4-2 Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
NM i 10-ball (6.-8. sep 2013)
Innl: Runde A Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 6-1 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK) 6-3 Norway Øyvind Fredheim (Stoppball)    Pencil
Innl: Runde A Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-5 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Innl: Runde A Norway Robin Svedin (Reisa BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Pål Nyheim (Stoppball) 6-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 6-1 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK) 6-4 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Morten Hilstad (Stoppball) 6-1 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) w/o Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-1 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK) 7-1 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-2 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 7-2 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 7-2 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-2 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-3 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK) 7-5 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 7-2 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
NM Gutter 16 år i 9-ball (18.-20. okt 2013)
Runde A Norway Henning Meek Dromnes (Unique) 6-4 Norway Robin Olsen (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Sigvart Andersen (Reisa BK) w/o Norway Nasser Abarrak (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-0 Norway Sigvart Andersen (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Sigvart Andersen (Reisa BK) 6-5 Norway Long Thanh Nguyen (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 6-5 Norway Robin Olsen (Reisa BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Sigvart Andersen (Reisa BK) 6-4 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Sajid Raheem (BEX) 6-5 Norway Sigvart Andersen (Reisa BK)    Pencil
NM 8-Ball (24.-26. jan 2014)
Innl: Runde A Norway Mats Båtnes (Reisa BK) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK) 7-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde A Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK) 7-1 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Arild Moilanen (Reisa BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-3 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Mats Båtnes (Reisa BK) 7-2 Norway Sturla Haukebø (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Erland Andreassen (Alta) 7-3 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 7-5 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 7-6 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 7-5 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK) 7-6 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Øyvind Jensen (TSI) 7-5 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-1 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 7-2 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Mats Båtnes (Reisa BK) 7-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 7-3 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-5 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-6 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Buddha (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 4-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 4-2 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Runde A Norway Arild Moilanen (Reisa BK) v Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 4-2 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Robin Svedin (Reisa BK) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Robin Svedin (Reisa BK) 4-2 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Haris Amini (Unique) 6-2 Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-5 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) v Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
Runde A Norway Reisa BK 1 (Reisaekspressen) 5-1 Norway Unique 2 (Unique 2 Yolti)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 4-1 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 4-2 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) v Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 6-4 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 4-3 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet) 5-2 Norway Reisa BK 1 (Reisaekspressen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) v Norway Henning Ingvorsen (Grenland)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Reisa BK 1 (Reisaekspressen) 5-1 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss 4)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) v Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) v Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) v Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 4-1 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) v Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 6-1 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mathias Holm (Gjøvik/Raufoss) v Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 4-0 Norway Mathias Holm (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 4-0 Norway Mathias Holm (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway BEX 2 (Bex 2) 5-4 Norway Reisa BK 1 (Reisaekspressen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 4-2 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 6-1 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) v Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) v Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 4-2 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 4-0 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 4-0 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) v Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 6-4 Norway Navid Eslah (BEX) Møter  Pencil
NM 10-Ball (5.-7. sep 2014)
Runde A Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 8-7 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 8-0 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Rune Dehghan (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Sajid Raheem (BEX) 8-4 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 8-3 Norway Rune Dehghan (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK) 8-5 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 8-0 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 8-2 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Nordisk Mesterskap Damer (19.-20. sep 2014)
Runde A Sweden Caroline Roos (Norrtelje BK) (d) 7-1 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Sweden Lisa Skaale (Norrtelje BK) (d) 7-4 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015)
Runde B Vinnersiden Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 7-1 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-0 Norway Hamza Jalal (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 3-6 Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
Elite NC 2 9-Ball (21.-22. feb 2015)
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
NM i 14.1 (13.-15. mar 2015)
Runde A Norway Robin Svedin (Reisa BK) 100-63 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 100-90 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden England Mark McGauley (Oslo) 125-72 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-62 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 100-95 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-51 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 100-62 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Junior NM 8-Ball Jenter U17 Pulje 1 (17.-19. apr 2015)
Pulje Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) 2-0 Norway Elise Systaddal Høydal (Hyllestad) (d)    Pencil
Pulje Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 2-0 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball Jenter U17 Pulje 1 (17.-19. apr 2015)
Pulje Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) 3-1 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 3-2 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball Jenter U17 (17.-19. apr 2015)
Kvartfinaler Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 3-1 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball Jenter U17 (17.-19. apr 2015)
Kvartfinaler Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 3-1 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015)
Runde B Vinnersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 9-7 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-6 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015)
Runde B Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) w/o Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
NM i 8-Ball (15.-17. jan 2016)
Runde B Vinnersiden Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 8-3 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 6-0 Norway Asle M Johansen (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 8-6 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
NM i 14.1 (18.-20. mar 2016)
Runde A Norway Robin Svedin (Reisa BK) 100-22 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-80 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-26 Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
NM Jenter U19 8-Ball Pulje 1 (20.-22. mai 2016)
Pulje Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 3-2 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) 3-0 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) 3-2 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) 3-0 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) 3-2 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 3-2 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
NM Jenter U19 9-Ball Pulje 1 (20.-22. mai 2016)
Pulje Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 4-2 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) 4-2 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 4-2 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) 4-3 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 4-3 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) 4-2 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) 4-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) 4-3 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) 4-3 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
NM Gutter U17 8-Ball (20.-22. mai 2016)
Runde A Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 5-1 Norway Markus Launonen (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo) 5-1 Norway Markus Launonen (Reisa BK)    Pencil
NM Gutter U17 9-Ball (20.-22. mai 2016)
Runde B Vinnersiden Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 6-3 Norway Markus Launonen (Reisa BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Niklas Martinsen (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Markus Launonen (Reisa BK)    Pencil
NM Jenter U19 8-Ball (20.-22. mai 2016)
Semifinaler Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
NM Jenter U19 9-Ball (20.-22. mai 2016)
Semifinaler Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 4-1 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 4-2 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
NC 4 Elite 9-Ball (19.-21. aug 2016)
Runde A Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 9-5 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-5 Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
NM i 10-Ball (23.-25. sep 2016)
Runde B Vinnersiden Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) w/o Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) w/o Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 1 (8.-9. okt 2016)
Runde A Norway Arild Moilanen (Reisa BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-4 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-3 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Geir Bentzen (Os) 7-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
NC 6 Elite 10-Ball (29.-30. okt 2016)
Runde A Norway Vegar Lind (Stoppball) w/o Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil