Strømmen

NM i Snooker, pulje 1 (21.-22. apr 2007)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Arnfinn Guttorm (Strømmen) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Arnfinn Guttorm (Strømmen)    Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 2-0 Norway Arnfinn Guttorm (Strømmen) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 4 (21.-22. apr 2007)
Pulje Norway Petter Ødegård (Strømmen) 2-0 Norway Jan Ingvoldstad (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Petter Ødegård (Strømmen) 2-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i Snooker (21.-22. apr 2007)
Kvartfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 3-1 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst, pulje 1 (23. jun 2007)
Pulje Norway Håkon Vasset (Bærum) 2-1 Norway Arnfinn Guttorm (Strømmen)    Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Arnfinn Guttorm (Strømmen) Møter  Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 2-1 Norway Arnfinn Guttorm (Strømmen) Møter  Pencil
NC-2 i snooker, pulje 1 (26. apr 2008)
Pulje Norway Amir Abbas Bagherzadeh (Strømmen) 2-0 Norway Håkon Vasset (Bærum) Møter  Pencil
Pulje Norway Amir Abbas Bagherzadeh (Strømmen) 2-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Amir Abbas Bagherzadeh (Strømmen) 2-0 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
NC-2 i snooker, pulje 2 (26. apr 2008)
Pulje Norway Jon Arnesen (Strømmen) 2-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Jon Arnesen (Strømmen) 2-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
NC-2 i snooker, pulje 4 (26. apr 2008)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-0 Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Pulje Norway Christian Oseth (Strømmen) 2-0 Norway Jan Ingvoldstad (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-2 i snooker (26. apr 2008)
Kvartfinaler Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Jon Arnesen (Strømmen) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Håkon Vasset (Bærum) 2-1 Norway Amir Abbas Bagherzadeh (Strømmen) Møter  Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Lasse Høyvik (Svithun) 6-3 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Vinko Smolic (Fredrikstad BK) w/o Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 6-3 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Joakim Kristoffersen (Tromsø) 6-2 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Emil Braserud (Kongsvinger) w/o Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-1 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-0 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-3 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Innl: Runde A Norway Strømmen 2 (Norges Herligste) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Trondheim 3 (Tons of electric jumpshots) 5-4 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) 4-1 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 6-1 Norway Øivind Fredheim (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) 1-0 Norway Jan Robert Juberg (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) 4-0 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) 6-5 Norway Ole Morten Strand (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) 1-0 Norway Øivind Fredheim (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Øivind Fredheim (Trondheim) 4-2 Norway Ole Morten Strand (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) 6-1 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 1-0 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Arctic 1 (Team Midnattsol) 5-4 Norway Strømmen 2 (Norges Herligste)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) v Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) v Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) v Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen) 5-4 Norway Groruddalen 4 (Team Legendary)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) v Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) v Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) v Norway Ryan Reyes (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) v Norway Christian Hansen (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) v Norway Ryan Reyes (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) v Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) v Norway Ryan Reyes (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) v Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) v Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Groruddalen 3 (All in) 5-4 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Strømmen 2 (Norges Herligste) 5-4 Norway Oslo 5 (Oslo Pondus)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Kenneth Dagestad (Oslo) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Øystein Neverdal (Oslo) v Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Christian Laland (Oslo) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Kenneth Dagestad (Oslo) v Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Øystein Neverdal (Oslo) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Christian Laland (Oslo) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Kenneth Dagestad (Oslo) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Øystein Neverdal (Oslo) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Christian Laland (Oslo) v Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Oslo 3 (Oslo Pussycats) 5-4 Norway Strømmen 2 (Norges Herligste)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) v Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Espen Tingvoll (Oslo) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) v Norway Jon Arnesen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Espen Tingvoll (Oslo) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Espen Tingvoll (Oslo) v Norway Jon Arnesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Strømmen 1 5-0 Norway Groruddalen 3 (All in)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bergen 1 (Tres Amigos) 5-4 Norway Strømmen 1    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway Ørn Ørnegård (Bergen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway Ørn Ørnegård (Bergen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Strømmen 1 5-1 Norway Arctic 1 (Team Midnattsol)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Stoppball Nidaros 1 2-1 Norway Strømmen 1    Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-25 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Elite NC-5 (20.-21. aug 2011)
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) w/o Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) no show Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
NM i 14.1 (17.-18. sep 2011)
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-5 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 125-107 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-68 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 125-97 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-96 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Alexander Hansen (Arctic) w/o Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011)
Innl: Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Petter Ødegård (Strømmen) 7-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil

Ukjent score for Strandhus

Innl: Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-5 Norway Gøran Valberg (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Christian Oseth (Strømmen) 7-0 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil

Ukjent score for Saltnes

Innl: Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-5 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-1 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-4 Norway Medi Asisi (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 7-0 Norway Thomas Fantolini (Bergen)    Pencil

Ukjent score for Fantolini

Innl: Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-5 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Christian Oseth (Strømmen) 7-6 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-1 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) 7-2 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 7-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-2 Norway Medi Asisi (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-4 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 7-4 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Christian Oseth (Strømmen) 7-5 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-4 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC)    Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-7 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 9-4 Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-3 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) w/o Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-6 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-5 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-4 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-5 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde A Norway Gøran Valberg (Strømmen) 6-1 Norway Christian Hansen (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 6-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-1 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Alexander Hansen (Arctic) 6-4 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-5 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-1 Norway Gøran Valberg (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-1 Norway Ståle Remen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Henning Solem (Herøy) 6-4 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-3 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Jon Arnesen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-2 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-1 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-3 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-3 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
NM i 10-ball (24.-26. feb 2012)
Innl: Runde A Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-4 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-4 Norway Jon Arnesen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-1 Norway Ørjan André Hanssen (Fauske)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ron Kaspersen (Arctic) 6-4 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-3 Norway Ola Helness (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-2 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-1 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic) 7-6 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-5 Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic)    Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 3 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Tom Brun (Arendal) 6-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Pulje Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-2 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Pulje Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-2 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (12.-13. mai 2012)
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-2 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-3 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (26.-28. mai 2012)
Runde A Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen) 5-0 Norway Os 1 (Trollmenn fra Os)    Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 65-3 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 5-2 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
Runde A Norway Petter Ødegård (Strømmen) 7-1 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1) 5-4 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 75-17 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 5-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-6 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-40 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 5-4 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bergen 1 (Tres Amigos) 5-3 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 75-66 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 26-7 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-5 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-1 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 5-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
NM i 9-ball (22.-24. jun 2012)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-5 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-1 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Veteran NM i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Runde A Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 100-64 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 100-11 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 100-31 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 100-96 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
Kvartfinaler Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 100-51 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 1 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde A Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 6-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Øyvind Jensen (TSI) 6-1 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK) 6-5 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 2 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde A Norway Gøran Valberg (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) 7-4 Norway Åge Fevik (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) 7-4 Norway Torbjørn Strømmen (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Åge Fevik (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-1 Norway Åge Fevik (Strømmen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 7-4 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-1 Norway Marius Sørli (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Kvartfinaler Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-5 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Semifinaler Norway Håkon Diep (Oslo) 7-4 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Oslo Open innledende på Fabrikken (3. nov 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Medi Asisi (Strømmen) w/o Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) w/o Norway Medi Asisi (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Norway Medi Asisi (Strømmen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Henrik Olsson (Oslo) w/o Norway Medi Asisi (Strømmen)    Pencil
Oslo Open innledende på Buddha (3. nov 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Åge Fevik (Strømmen) w/o Unknown Dave Knight    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Åge Fevik (Strømmen) 7-6 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Oslo Open (3.-4. nov 2012)
Runde A Sweden Thomas Andersson 7-4 Norway Åge Fevik (Strømmen)    Pencil
Veteran NM i 9-ball (17.-18. nov 2012)
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 9-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 7-5 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013)
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) w/o Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
NM i 9-ball m/Kongepokal (18.-20. jan 2013)
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-3 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Buddha - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Gøran Valberg (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 7-4 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-6 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
NM i 9-ball på Strømmen - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-4 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 7-6 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 7-1 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 7-5 Norway Jan Edvard Nilsen (Jæren)    Pencil
Kvartfinaler Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-0 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil
Kvartfinaler Norway Helge Silva (MIL) 7-2 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Fabrikken (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Svithun 1 7-2 Norway Strømmen 3 (Strømmen BK 3)    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) 3-1 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 3-1 Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Stein Espeland (Svithun) 4-3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Christian Oseth (Strømmen) 4-3 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 3-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Christian Oseth (Strømmen) 3-0 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Strømmen 3 (Strømmen BK 3) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark) 7-2 Norway Strømmen 3 (Strømmen BK 3)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 3-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christian Oseth (Strømmen) 3-2 Norway Vidar Amundsen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 3-1 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christian Oseth (Strømmen) 3-0 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Amundsen (Oslo) 4-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 4-3 Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Strømmen (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 3-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 3-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde A Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde A Norway Tron Engebakk (Unique) 3-0 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 4-3 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Tron Engebakk (Unique) 4-1 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 4-0 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Unique 1 (Unique BK 1) 6-3 Norway Strømmen 2    Pencil
Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 3-2 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 3-0 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Strømmen 2 7-2 Norway Kongsvinger 2    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 3-1 Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-0 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 3-0 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger) 3-2 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 3-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger) 3-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-2 Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 4-0 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 3-2 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Strømmen 2 8-1 Norway Tromsø 1 (Tromsø BK 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 3-2 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-0 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø) 3-1 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-0 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 4-3 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-0 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 3-0 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-0 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Strømmen 2 6-3 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 3-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-2 Norway Espen Tingvoll (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-2 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 4-3 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 3-1 Norway Espen Tingvoll (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 3-2 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 3-1 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-3 Norway Espen Tingvoll (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Sweden Adrian Weiss (Malmö BK) 3-1 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Strømmen 2 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 3-0 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 4-0 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 3-2 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 3-0 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-1 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-2 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 3-2 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013)
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 4-3 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Petter Ødegård (Strømmen) 5-1 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Strømmen 1 (Strømmen All-in) 6-1 Norway Strømmen 2    Pencil

Fabrikken

Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 5-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 0-0 Norway Gøran Valberg (Strømmen) Møter  Pencil
Runde A Norway Petter Ødegård (Strømmen) 0-0 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 4-3 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 5-4 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 6-3 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-5 Norway Jon Arnesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 0-0 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 6-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Oslo 1 (Oslo BK 1) 5-1 Norway Strømmen 1 (Strømmen All-in)    Pencil

Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 4-1 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 4-2 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 5-2 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 0-0 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Strømmen 2 6-3 Norway Horten 1 (Horten BK 1)    Pencil

Fabrikken

Runde 1 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-2 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 5-2 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 6-1 Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-3 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 4-2 Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 5-3 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-2 Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 6-3 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-2 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 4-0 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Jacobsen (Bergen) 5-4 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Strømmen 1 (Strømmen All-in) 5-3 Norway Oslo 2 (Oslo Chipmunks)    Pencil

Fabrikken

Runde 2 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 2-2 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 6-4 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 4-2 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 4-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 5-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bergen 1 (Bergen Leftovers) 5-0 Norway Strømmen 2    Pencil

Fabrikken

Runde 2 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 0-0 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 0-0 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 0-0 Norway Conrad Ott (Bergen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Jacobsen (Bergen) 4-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Conrad Ott (Bergen) 4-3 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-1 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Conrad Ott (Bergen) 6-2 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Strømmen 1 (Strømmen All-in) 2-1 Norway BEX 1 (BEX GUTTA)    Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil

8-ball Dist 8

Kvartfinaler Norway Pål Helgesen (Strømmen) 8-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil

10-ball Dist 8

Semifinaler Norway Trondheim 1 (Trondheim BK) 2-0 Norway Strømmen 1 (Strømmen All-in)    Pencil
Semifinaler Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 9-7 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Semifinaler Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil

8-ball Dist 8 Stoppet

Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball (4.-5. okt 2013)
Runde A Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) 7-1 Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) 7-5 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-4 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013)
Runde A Norway Kyrre Storheil (Reka BK) 6-4 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 6-5 Norway Ingolf Höns (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-1 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-5 Norway Ingolf Höns (Strømmen) Møter  Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013)
Runde A Norway Ingolf Höns (Strømmen) 7-6 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Ingolf Höns (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 7-3 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden (7) Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) scr Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 7-5 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
NM 8-Ball (24.-26. jan 2014)
Innl: Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK) 7-1 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta) 7-6 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 7-5 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 2 (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Strømmen 2 9-0 Norway Horten 2 (Horten BK 2)    Pencil
Runde A Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-1 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde A Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-0 Norway Ole Jacob Lindhjem (Horten)    Pencil
Runde A Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 6-4 Norway Nils Petter Herlofsen (Horten)    Pencil
Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-1 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-0 Norway Ole Jacob Lindhjem (Horten)    Pencil
Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-0 Norway Nils Petter Herlofsen (Horten)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) v Norway Pål Berg (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-3 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-0 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Strømmen 2 8-0 Norway Vestby BK 1 (Vestby Rangers)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-1 Norway Pål Berg (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-3 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 6-4 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Strømmen 2 5-2 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 4-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) v Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 4-1 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) v Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Lag-NM (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen) 5-1 Norway Svithun 1    Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 4-0 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) v Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-3 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball!!!) 5-0 Norway Strømmen 2    Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-2 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 6-3 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) v Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 6-2 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 4-2 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BEX 1 (BEX) 5-1 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 4-3 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Strømmen 2 5-1 Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 4-2 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-1 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) v Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) v Norway Henning Ingvorsen (Grenland)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 6-3 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 4-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) v Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Strømmen 2 5-4 Norway BEX 2 (Bex 2)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-1 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 4-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 6-0 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 4-0 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 6-3 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-1 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen) 5-3 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 4-2 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-5 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Kvartfinaler Norway Unique 1 (Unique 1 One hit wonder) 2-0 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-1 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Kvartfinaler Norway BEX 1 (BEX) 2-1 Norway Strømmen 2    Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-7 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-4 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014)
Runde A Norway Stefan Borup (Strømmen) 7-6 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stefan Borup (Strømmen) 7-4 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Stefan Borup (Strømmen) 9-7 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
8-delsfinaler Norway Stefan Borup (Strømmen) 9-7 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Kvartfinaler Norway Stefan Borup (Strømmen) 9-2 Norway Erland Andreassen (Alta)    Pencil
Semifinaler Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-7 Norway Stefan Borup (Strømmen)    Pencil
NM Veteran 9-Ball (17.-19. okt 2014)
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 7-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-1 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
NM Veteran 8-Ball (17.-19. okt 2014)
Runde A Norway Roar Hvalstad (Unique) 6-3 Norway Ingolf Höns (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 6-4 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 6-1 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-5 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014)
Runde B Vinnersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 9-6 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-2 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 9-4 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015)
Runde A Norway Ronny Korsmo (Strømmen) 7-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-3 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Robin K. Nathan (Unique) 7-3 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-0 Norway Ronny Korsmo (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 6-4 Norway Stig Ringebo (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Ronny Korsmo (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-1 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
NM i 14.1 (13.-15. mar 2015)
Runde A Norway Ingolf Höns (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 125-72 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 100-97 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
NM i 8-Ball (15.-17. jan 2016)
Runde A Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 8-7 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-1 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-2 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 6-1 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
NM Veteran 14.1 (26.-28. feb 2016)
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 75-33 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Paul Townsend (Feios) 75-60 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
NM Veteran 10-Ball (26.-28. feb 2016)
Runde A Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Paul Townsend (Feios) 6-2 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) Møter  Pencil
NM Lag Skjema 2 (14.-16. mai 2016)
Runde A Norway Vestby BK 1 (Vestby) 5-1 Norway Strømmen 2    Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 9-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 4-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) Møter  Pencil
Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-4 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 4-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) v Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Tormod Rygge (Vestby BK) v Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Tormod Rygge (Vestby BK) 12-4 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Tormod Rygge (Vestby BK) 6-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Strømmen 1 5-2 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (GRBK The Third)    Pencil
Runde A Norway Ingolf Höns (Strømmen) 19-18 Norway Marius Farås (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Ingolf Höns (Strømmen) 4-1 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-3 Norway Marius Farås (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) v Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 20-3 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen) 6-3 Norway Marius Farås (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) 13-10 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen) v Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vestby BK 1 (Vestby) 5-3 Norway Strømmen 1    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 6-3 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 17-16 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 4-1 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 4-1 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-3 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tormod Rygge (Vestby BK) 4-3 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tormod Rygge (Vestby BK) 15-14 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen) 13-9 Norway Tormod Rygge (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Strømmen 2 5-3 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (GRBK The Third)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) 1-0 Norway Marius Farås (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) 6-3 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Marius Farås (Gjøvik/Raufoss) 5-3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) v Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) 4-1 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Marius Farås (Gjøvik/Raufoss) 1-0 Norway Ole Morten Strand (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) 4-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) 9-1 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Ole Morten Strand (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 17-9 Norway Ole Morten Strand (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) 4-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Strømmen 1 5-2 Norway Hyllestad 4    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad) v Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 24-23 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad) 4-3 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 20-11 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen) 6-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 4-2 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 6-4 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) v Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) v Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) 6-4 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 2-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) 5-3 Norway Strømmen 2    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 29-13 Norway Jon Arnesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-2 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 4-2 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 7-6 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) v Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-8 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) 5-2 Norway Strømmen 1    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-0 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
NM i 10-Ball (23.-25. sep 2016)
Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) 7-4 Norway Ronny Korsmo (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 8-5 Norway Ingolf Höns (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 8-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 8-0 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ronny Korsmo (Strømmen) 7-3 Norway Kristoffer Lindblad (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 7-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Korsmo (Strømmen) 7-6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 7-5 Norway Magne Saltnessand (Trondheim)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Didrik Vatne (Stoppball) 8-6 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 8-2 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 8-6 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
Runde 3 Tapersiden England Gavin Powell (Kongsvinger) 8-2 Norway Ronny Korsmo (Strømmen)    Pencil
16-delsfinaler Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-3 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016)
Runde A Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 7-6 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-5 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 7-5 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Matey Ullah (Unique) 7-2 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Simon Ebsa (Horten) 7-2 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil