Vestby BK

NM i Snooker, pulje 3 (15.-16. mar 2008)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 7-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-5 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 7-3 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde D Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-1 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Thomas Evensen (Oslo) 6-0 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Svein Magne Ekeberg (Fjordane) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) v Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) v Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-2 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 6-3 Norway Franck Nybo (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 6-4 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Veteran NM i 10-ball Pulje 3 (5. mai 2012)
Pulje Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Veteran NM i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 100-67 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 100-73 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 100-80 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 100-42 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 100-78 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 100-72 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012)
Innl: Runde A Norway Daniel Hult (Oslo) 7-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 7-3 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Kent Hansen (Oslo) 7-5 Norway Franck Nybo (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 2 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde A Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 7-4 Norway Georg Beiske (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 7-2 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 7-6 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 7-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ole Brage Hagen (Unique) 7-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thrainn Numason (Svithun) 7-6 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 7-5 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 7-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Oslo Open innledende på Buddha (3. nov 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 7-5 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 7-6 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Sweden Thomas Andersson 7-5 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Veteran NM i 9-ball (17.-18. nov 2012)
Runde A Norway Tapani Hildonen (Vestby BK) 9-4 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 9-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-3 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) w/o Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 7-5 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 7-1 Norway Are Lorentsen (Trondheim)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tapani Hildonen (Vestby BK) w/o Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-2 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012)
Innl: Runde A Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) 100-64 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 125-75 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-64 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013)
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
NM i 9-ball på Elmers - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Franck Nybo (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Franck Nybo (Vestby BK) 7-5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 7-5 Norway Franck Nybo (Vestby BK) Møter  Pencil
NM Veteran i 14.1 (15.-16. feb 2013)
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 75-50 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 75-11 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 1 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Umar Khalid (Unique) 4-3 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-3 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 3 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 4-3 Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Magnus Sæther (Hyllestad) 4-3 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
NM Veteran i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-3 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-4 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 3 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-2 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Marcus Nybo (Vestby BK) 5-0 Norway Patrick Stene (Reka BK)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 6 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 5-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss) 5-2 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 5-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
NM i 10-ball (6.-8. sep 2013)
Innl: Runde A Norway Franck Nybo (Vestby BK) 6-2 Norway Tommy Antonsen (Steinkjer)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) 6-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball (4.-5. okt 2013)
Runde A Norway Raymond Kandola (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Rune Enerly (Horten) 7-0 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
NM Gutter 16 år i 9-ball (18.-20. okt 2013)
Runde A Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) 6-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) 6-5 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tapani Hildonen (Vestby BK) 6-2 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013)
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-4 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 7-3 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-4 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-5 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 7-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013)
Innl: Runde A Norway Tapani Hildonen (Vestby BK) 125-121 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 125-79 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 125-13 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil

Martin 68

Innl: Runde 1 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 107-73 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil

Stoppet etter 35 innings

Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Franck Nybo (Vestby BK) w/o Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 125-72 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 125-46 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-33 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Elite NC 2 10-Ball (22.-23. feb 2014)
Runde A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-7 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
NM Veteran 10-Ball (1.-2. mar 2014)
Runde A Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 6-4 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-4 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) Møter  Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014)
Innl: Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-79 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 100-60 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Buddha (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 4-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Robin Svedin (Reisa BK) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-5 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 4-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 6-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 2 (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Gjøvik/Raufoss 2 (GRBK The Second) 5-0 Norway Vestby BK 2 (Vestby Gullrekka)    Pencil
Runde A Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) v Norway Lars Erik Strand (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) v Norway Simen Aakerman (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Lars Erik Strand (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Simen Aakerman (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Lars Erik Strand (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Simen Aakerman (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Vestby BK 1 (Vestby Rangers) 5-3 Norway Unique 4 (Unique 4 Psykos)    Pencil
Runde A Norway Pål Berg (Vestby BK) 4-3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Pål Berg (Vestby BK) v Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde A Norway Kent Hansen (Oslo) 4-1 Norway Pål Berg (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 6-4 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde A Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 4-2 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde A Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 4-1 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 4-3 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Ole Brage Hagen (Unique) 4-3 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-2 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Strømmen 2 8-0 Norway Vestby BK 1 (Vestby Rangers)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-1 Norway Pål Berg (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-3 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 6-4 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden England Mark McGauley (Oslo) 4-3 Norway Pål Berg (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden England Mark McGauley (Oslo) 6-0 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden England Mark McGauley (Oslo) 4-1 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) v Norway Pål Berg (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-3 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-0 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Oslo Biljard1 2 (OB1 Lucky Fluke) 6-3 Norway Vestby BK 2 (Vestby Gullrekka)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Lars Erik Strand (Vestby BK) 6-3 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 6-5 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Lars Erik Strand (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 4-2 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Lars Erik Strand (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Pål Berg (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 4-2 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-5 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Oslo Biljard1 2 (OB1 Lucky Fluke) 5-4 Norway Vestby BK 1 (Vestby Rangers)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 6-0 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 4-3 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Pål Berg (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Pål Berg (Vestby BK)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014)
Runde A Norway Kent Hansen (Oslo) 7-3 Norway Franck Nybo (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Franck Nybo (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Christian Rosell (Tre måker) 7-5 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-4 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Junior NM 14-1 Gutter U 17 Pulje 1 (17.-19. okt 2014)
Pulje Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 37-20 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 26-11 Norway Nasser Abarrak (Unique)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 50-13 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
NM Veteran 9-Ball (17.-19. okt 2014)
Runde A Norway Kent Hansen (Oslo) 7-6 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tapani Hildonen (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-0 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK) Møter  Pencil
NM Veteran 8-Ball (17.-19. okt 2014)
Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-1 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen Eriksen (Trondheim) 6-0 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Junior NM 10-Ball Gutter U 17 (18.-19. okt 2014)
Runde A Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 5-2 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Sajid Raheem (BEX) 5-3 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 4-0 Norway Aleksander Wang (Unique)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 4-3 Norway Jesse Kostich (Unique)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014)
Runde A Norway Franck Nybo (Vestby BK) 9-6 Norway Mona Kleveland (Trondheim) (d) Møter  Pencil
Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 9-1 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 9-6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 9-8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kristoffer Lindblad (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-6 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-7 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015)
Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Norway Alexander Sherman (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) w/o Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-0 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 6-3 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-3 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Junior NM 14.1 U17 Pulje 4 (14.-15. feb 2015)
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-59 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 75-29 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 75-48 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Junior NM 10-Ball U17 Pulje 3 (14.-15. feb 2015)
Pulje Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 5-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 5-2 Norway Olav Mjell Hofsvik (Hyllestad)    Pencil
Junior NM 8-Ball U17 Pulje 3 (17.-19. apr 2015)
Pulje Norway Sølve Andrè Dale (Hyllestad) 4-3 Norway Per-Joakim Rørvig (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Per-Joakim Rørvig (Vestby BK) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U17 Pulje 4 (17.-19. apr 2015)
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 4-0 Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 4-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U17 Pulje 1 (17.-19. apr 2015)
Pulje Norway Per-Joakim Rørvig (Vestby BK) 5-1 Norway Anas Khan (Unique)    Pencil
Pulje Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 5-2 Norway Per-Joakim Rørvig (Vestby BK)    Pencil
Junior NM 9-Ball U17 Pulje 4 (17.-19. apr 2015)
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 5-3 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U17 (17.-19. apr 2015)
Kvartfinaler Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 5-3 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 5-3 Norway Anders Ulvik Fleten (Hyllestad)    Pencil
Finale Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Junior NM 9-Ball U17 (17.-19. apr 2015)
Kvartfinaler Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Per-Joakim Rørvig (Vestby BK) Møter  Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015)
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-4 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 9-5 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-4 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-3 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 (10.-11. okt 2015)
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div2 (10.-11. okt 2015)
Runde A Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-4 Norway Christian Wikeby (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 6-5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jawad Hassan (Unique) 6-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 6-2 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 6-4 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015)
Runde A Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) w/o Norway Øystein Mølmann (Tromsø)    Pencil
Runde A Norway Helge Silva (MIL) 7-2 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden England Mark McGauley (Oslo) 9-1 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-2 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
NM i 8-Ball (15.-17. jan 2016)
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 8-1 Norway Simen Welle (Fjordane)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-1 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 8-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-1 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 6-2 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 6-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
NM Junior Gutter U19 10-Ball Pulje 1 (26.-28. feb 2016)
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 6-0 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-4 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
NM Junior Gutter U19 14.1 Pulje 2 (26.-28. feb 2016)
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 36-26 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 75-46 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 75-13 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 49-17 Norway Henning Meek Dromnes (Unique)    Pencil
Pulje Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 42-41 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
NM Veteran 14.1 (26.-28. feb 2016)
Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 75-33 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 75-23 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-39 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 75-62 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 75-66 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
NM Veteran 10-Ball (26.-28. feb 2016)
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-3 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta) 6-5 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-2 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 6-0 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
NM Junior Gutter U19 10-Ball (27.-28. feb 2016)
Kvartfinaler Norway Sajid Raheem (BEX) 6-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
NM Lag Skjema 2 (14.-16. mai 2016)
Runde A Norway Vestby BK 1 (Vestby) 5-1 Norway Strømmen 2    Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 9-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 4-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) Møter  Pencil
Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-4 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 4-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) v Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Tormod Rygge (Vestby BK) v Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Tormod Rygge (Vestby BK) 12-4 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Tormod Rygge (Vestby BK) 6-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vestby BK 1 (Vestby) 5-3 Norway Strømmen 1    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 6-3 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 17-16 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 4-1 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 4-1 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-3 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tormod Rygge (Vestby BK) 4-3 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tormod Rygge (Vestby BK) 15-14 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen) 13-9 Norway Tormod Rygge (Vestby BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 4-3 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 4-2 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Didrik Vatne (Stoppball) 50-12 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 6-1 Norway Tormod Rygge (Vestby BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tormod Rygge (Vestby BK) v Norway Didrik Vatne (Stoppball)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 17-15 Norway Tormod Rygge (Vestby BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppballs) 5-1 Norway Vestby BK 1 (Vestby)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) v Norway Ronny Oldervik (Stoppball)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Didrik Vatne (Stoppball) 6-5 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) 5-4 Norway Vestby BK 1 (Vestby)    Pencil
NM Gutter U19 8-Ball Pulje 2 (20.-22. mai 2016)
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 5-4 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 5-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 5-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
NM Gutter U19 9-Ball Pulje 2 (20.-22. mai 2016)
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 6-2 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 6-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
NM Veteran 8-Ball (20.-22. mai 2016)
Runde A Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-0 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jason Hansen (Svithun) 6-5 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
NM Veteran 9-Ball (20.-22. mai 2016)
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 7-6 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 7-6 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-0 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
DM Div 2 Pulje 4 (8.-9. okt 2016)
Pulje Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-3 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Pulje Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 6-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-3 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 (8.-9. okt 2016)
Kvartfinaler Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 6-2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016)
Runde A Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-3 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-2 Norway Bjørnar Davidsen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 8-7 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil