Åpent norgesmesterskap i 8-ball Pencil

Dato: 21.-23. jan 2011; Salong: Biljardfabrikken og Buddha Bar, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (175)
Finale Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil

...
7: Tørt brekk av Kris. Han får en ny sjanse, og spiller seg ut
8: Matey får ball på brekket, men misser vrient langstøt. Kris rensker bordet.
9: Kris brekker tørt. Matey bommer dobbel. Kris rensker.
10: Matey spiller seg ut fra brekk.
11: Kris får ball på brekket, men misser en kombo. Matey spiller seg ut.
12: Tørt brekk fra Matey. Vanskelig bord, men Kris spiller seg ut, og er på hill.
13: Kris brekker tørt. Matey bommer en dobbel. Kris bommer matchball med en centimeter. Matey rydder.
14: Matey får forløp på brekk. Kris spiller seg ut, og er norgesmester!

Semifinaler Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 8-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
4 Norway Matey Ullah (Unique) 8-3 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
6 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 8-4 Norway Thomas Evensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Thomas Evensen (Oslo) 7-6 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
2 Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-2 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-5 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
5 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-1 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Thomas Evensen (Oslo) 7-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
2 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-2 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
3 Norway Tron Engebakk (Unique) 7-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
4 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-2 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
6 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-3 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d)    Pencil
8 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-1 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-0 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 4-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
4 Norway Matey Ullah (Unique) 8-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-7 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
8 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 8-4 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-0 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d)    Pencil
5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-3 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
7 Norway Matey Ullah (Unique) 7-1 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-5 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
9 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
10 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
11 Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
12 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-2 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
13 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-5 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
14 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-1 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
15 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
16 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 7-4 Norway Thomas Evensen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Pencil
1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Lasse Høyvik (Svithun)    Pencil
2 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-4 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-3 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
5 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Thomas Evensen (Oslo) 6-0 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
7 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 6-1 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
8 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Kent Johnny Dokmo (Arctic)    Pencil
Innl: Runde D Vinnersiden Pencil
1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-1 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
2 Norway Tron Engebakk (Unique) 7-2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
5 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-0 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
6 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-3 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-1 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Lasse Høyvik (Svithun) 6-3 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
2 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
3 Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-3 Norway Emil Braserud (Kongsvinger)    Pencil
4 Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-2 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Thomas Evensen (Oslo) 6-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
7 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 6-1 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
8 Norway Kent Johnny Dokmo (Arctic) 6-4 Norway Alexander Hagen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Lasse Høyvik (Svithun) 6-3 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Vinko Smolic (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway Joakim Kristoffersen (Tromsø)    Pencil
4 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
5 Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-2 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland)    Pencil
6 Norway Emil Braserud (Kongsvinger) 6-2 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil
7 Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-0 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball)    Pencil
8 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Stein Inge Kvalvik (Tromsø)    Pencil
9 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
10 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
11 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Norway Jawad Hassan (Unique) Møter  Pencil
12 Norway Thomas Evensen (Oslo) 6-1 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
13 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 6-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
14 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 6-1 Norway Jan Mario Johansen (Brygga) Møter  Pencil
15 Norway Kent Johnny Dokmo (Arctic) 6-1 Norway Pelle Nævestad (Oslo)    Pencil
16 Norway Alexander Hagen (Oslo) 6-0 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-4 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-1 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
3 Norway Tron Engebakk (Unique) 7-3 Norway Vinko Smolic (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Lasse Høyvik (Svithun)    Pencil
5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-0 Norway Stein Inge Kvalvik (Tromsø)    Pencil
6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
7 Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-0 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil
8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland)    Pencil
9 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-4 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
10 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) w/o Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
11 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
12 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-1 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
13 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-3 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
14 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Kent Johnny Dokmo (Arctic)    Pencil
15 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 7-3 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
16 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-4 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
3 Norway Joakim Kristoffersen (Tromsø) 6-2 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
4 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 6-3 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d)    Pencil
5 Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
6 Norway Emil Braserud (Kongsvinger) w/o Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
7 Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-1 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
9 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-5 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil
10 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
11 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-1 Norway Arild Kråkvik (Oslo) Møter  Pencil
12 Norway Thomas Evensen (Oslo) 6-3 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
13 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-5 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
14 Norway Jan Mario Johansen (Brygga) 6-1 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
15 Norway Pelle Nævestad (Oslo) w/o Norway Bård Onsum (Oslo)    Pencil
16 Norway Alexander Hagen (Oslo) 6-3 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-5 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
2 Norway Vegar Lind (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Christian Laland (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Joakim Kristoffersen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
7 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 6-3 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) Møter  Pencil
9 Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
10 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
11 Norway Emil Braserud (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
12 Norway Pål Helgesen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Petter Ødegård (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) w/o Ingen spiller    Pencil
16 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
17 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-2 Norway Rune Løe (Oslo)    Pencil
18 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
19 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
20 Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
21 Norway Arild Kråkvik (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
22 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
23 Norway Ali Asghar (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
24 Norway Thomas Evensen (Oslo) 6-0 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
25 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
26 Norway Ron Kaspersen (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
27 Norway Jan Mario Johansen (Brygga) w/o Ingen spiller    Pencil
28 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
29 Norway Bård Onsum (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
30 Norway Pelle Nævestad (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
31 Norway Alexander Hagen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
32 Norway Øzgür Simsek (Oslo) 6-5 Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
3 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
5 Norway Vinko Smolic (Fredrikstad BK) w/o Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
6 Norway Tron Engebakk (Unique) 7-3 Norway Emil Braserud (Kongsvinger)    Pencil
7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
8 Norway Lasse Høyvik (Svithun) 7-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
9 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-1 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d)    Pencil
10 Norway Stein Inge Kvalvik (Tromsø) 7-6 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
11 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) 7-3 Norway Joakim Kristoffersen (Tromsø)    Pencil
12 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
13 Norway Daniel Berget (Oslo) 7-4 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
14 Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-5 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
15 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland) 7-5 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
16 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
17 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-2 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
18 Norway Rune Espeland (Svithun) 7-5 Norway Alexander Hagen (Oslo)    Pencil
19 Norway Jawad Hassan (Unique) 7-4 Norway Pelle Nævestad (Oslo)    Pencil
20 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) w/o Norway Bård Onsum (Oslo)    Pencil
21 Norway Jørn Betten (Arctic) 7-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
22 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jan Mario Johansen (Brygga) Møter  Pencil
23 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 7-4 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
24 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-0 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
25 Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-0 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
26 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-4 Norway Ali Asghar (Unique) Møter  Pencil
27 Norway Kent Johnny Dokmo (Arctic) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
28 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-1 Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
29 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 7-3 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
30 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 7-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
31 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-6 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) Møter  Pencil
32 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 7-3 Norway Rune Løe (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Pencil
1 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
2 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Vinko Smolic (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Emil Braserud (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Lasse Høyvik (Svithun) 6-3 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
9 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-2 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
10 Norway Stein Inge Kvalvik (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
11 Norway Joakim Kristoffersen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
12 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Daniel Berget (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Even Wærnes (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland) w/o Ingen spiller    Pencil
16 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
17 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
18 Norway Alexander Hagen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
19 Norway Jawad Hassan (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
20 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
21 Norway Jørn Betten (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
22 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
23 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
24 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-4 Norway Thomas Evensen (Oslo)    Pencil
25 Norway Larry Skogheim (Asker) 6-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
26 Norway Ali Asghar (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
27 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
28 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
29 Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
30 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
31 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
32 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 6-5 Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil