Norgescup 4 i snooker - Masters Pencil

Dato: 30.-31. okt 2010; Salong: Elmers, Oslo, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (38)
Finale Pencil
Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-2 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Øyvind Jensen (TSI) 3-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-1 England Andy Teale (Oslo Biljard 1)    Pencil
Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Christopher Avis (Oslo) Møter  Pencil
Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 3-2 Norway Rolf Jensen (Kristiansund)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Johannes Sørbø (Oslo Biljard 1)    Pencil
2 Norway Christopher Avis (Oslo) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
3 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
4 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Øyvind Jensen (TSI) 2-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
2 England Andy Teale (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker)    Pencil
3 Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
4 Norway Rolf Jensen (Kristiansund) 2-1 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Johannes Sørbø (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker)    Pencil
2 Norway Christopher Avis (Oslo) 2-0 Scotland David Frew (Oslo Snooker)    Pencil
3 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
4 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker) 2-1 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
2 Norway Christopher Avis (Oslo) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
3 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-1 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
4 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
5 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Per Kristen Andenæs (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Christian Laland (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Øyvind Jensen (TSI) 2-0 Norway Johannes Sørbø (Oslo Biljard 1)    Pencil
3 England Andy Teale (Oslo Biljard 1) 2-0 Scotland David Frew (Oslo Snooker)    Pencil
4 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
5 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
6 Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
7 Norway Bjørn Strandhus (Asker) w/o Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
8 Norway Rolf Jensen (Kristiansund) 2-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Christian Laland (Oslo) 2-1 Norway Christopher Avis (Oslo) Møter  Pencil
2 England Andy Teale (Oslo Biljard 1) w/o Afghanistan Haidar Abbas Akbari (Oslo Biljard 1)    Pencil
3 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker) Møter  Pencil
4 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) w/o Norway Per Kristen Andenæs (Oslo Biljard 1)    Pencil
5 Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
6 Norway Rolf Jensen (Kristiansund) 2-1 Norway Johan Østin (Oslo Snooker)    Pencil