Vis individuelle kamper  Norgesmesterskap i pool for lag Pencil

Dato: 11.-13. jun 2011; Salong: Biljardfabrikken, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Pool Classic / 14-1, 9-ball og 8-ball Se også resultater (65)
Finale Pencil
Norway Oslo 1 (Oslo Dreamteam) 2-1 Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen)    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 9-3 Norway Christian Johannessen Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 7-6 Norway Roger Lysholm Møter  Pencil
Norway Joakim Haugen 125-1 Norway Terje Hjerpbakk Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 2-1 Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men) Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard 9-6 Norway Roger Lysholm Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 7-4 Norway Egil Arne Sørensen Møter  Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 115-68 Norway Rune Bratbergsengen Møter  Pencil
Norway Oslo 1 (Oslo Dreamteam) 2-1 Norway Stoppball Nidaros 1    Pencil
Norway Christian Johannessen 9-2 Norway Even Wærnes Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 7-6 Norway Ronny Oldervik Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen 125-61 Norway Joakim Haugen Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 2-0 Norway Hyllestad 1 (Hyllestad)    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 125-65 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff 6-5 Norway Roger Lysholm Møter  Pencil

Stoppet

Norway Terje Hjerpbakk 9-6 Norway Øystein Rønneseth    Pencil
Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men) 2-1 Norway Bergen 1 (Tres Amigos)    Pencil
Norway Ole Eidsheim 7-3 Norway Mikael Øgaard Møter  Pencil
Norway Rune Bratbergsengen 125-92 Norway Vidar Blidensol    Pencil

Norway Egil Arne Sørensen 9-4 Norway Ørn Ørnegård Møter  Pencil
Norway Oslo 1 (Oslo Dreamteam) 2-0 Norway BEX 1 (3 kalde Bexport)    Pencil
Norway Christian Johannessen 8-4 Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
Norway Joakim Haugen 63-35 Norway Henrik Hagen Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 7-2 Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Stoppball Nidaros 1 2-1 Norway Strømmen 1    Pencil
Norway Vegar Kristiansen 9-3 Norway Pål Helgesen Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 125-25 Norway Petter Ødegård    Pencil
Norway Roger Rasmussen 7-3 Norway Even Wærnes Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Hyllestad 1 (Hyllestad) 5-3 Norway Groruddalen 3 (All in)    Pencil
Norway Steffen Wolff v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Norway Øystein Rønneseth v Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Steffen Wolff v Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway BArild Sørum Møter  Pencil
Norway Øystein Rønneseth v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Steffen Wolff v Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Øystein Rønneseth v Norway Thomas Dung Bui    Pencil
11 Norway BEX 1 (3 kalde Bexport) 5-1 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First)    Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Jørgen Nilsen    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Henrik Hagen Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Henrik Hagen Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Henrik Hagen Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
21 Norway Strømmen 1 5-1 Norway Arctic 1 (Team Midnattsol)    Pencil
Norway Roger Rasmussen v Norway Jan Gustav Imingen Møter  Pencil
Norway Pål Helgesen v Norway Jørn Betten Møter  Pencil
Norway Petter Ødegård v Norway Anders Brannfjell    Pencil
Norway Roger Rasmussen v Norway Jørn Betten Møter  Pencil
Norway Pål Helgesen v Norway Anders Brannfjell    Pencil
Norway Petter Ødegård v Norway Jan Gustav Imingen    Pencil
Norway Roger Rasmussen v Norway Anders Brannfjell Møter  Pencil
Norway Pål Helgesen v Norway Jan Gustav Imingen    Pencil
Norway Petter Ødegård v Norway Jørn Betten Møter  Pencil
31 Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men) 5-2 Norway Trondheim 2 (Tronheim BK2)    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen v Norway Audun Risan Heimsjø Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Rune Bratbergsengen v Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard v Norway Robert Grønlie Møter  Pencil
Norway Rune Bratbergsengen v Norway Audun Risan Heimsjø    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen v Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Mikael Øgaard v Norway Audun Risan Heimsjø Møter  Pencil
Norway Rune Bratbergsengen v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Arctic 1 (Team Midnattsol) 5-4 Norway Oslo 3 (Oslo Pussycats)    Pencil
Norway Jan Gustav Imingen v Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Jørn Betten v Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Anders Brannfjell v Norway Espen Tingvoll    Pencil
Norway Jan Gustav Imingen v Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Jørn Betten v Norway Espen Tingvoll    Pencil
Norway Anders Brannfjell v Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Jan Gustav Imingen v Norway Espen Tingvoll    Pencil
Norway Jørn Betten v Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Anders Brannfjell v Norway Frank Hjeldnes    Pencil
11 Norway Trondheim 2 (Tronheim BK2) 5-4 Norway Groruddalen 1 (Living legends)    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen v Norway Audun Risan Heimsjø    Pencil
Norway Tron Engebakk v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange v Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Tron Engebakk v Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange v Norway Audun Risan Heimsjø    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen v Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Tron Engebakk v Norway Audun Risan Heimsjø    Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
21 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First) w/o Norway Svithun 1 (3 Svithuns)    Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Heidi Bratthammer (d)    Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Stein-Ove Bratthammer    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Tor Einar Bjerke    Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Stein-Ove Bratthammer    Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Tor Einar Bjerke    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Heidi Bratthammer (d)    Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Tor Einar Bjerke Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Heidi Bratthammer (d)    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Stein-Ove Bratthammer    Pencil
31 Norway Groruddalen 3 (All in) 5-4 Norway Brygga 3 (Brygga Outsiders)    Pencil
Norway Moises Farfan v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød v Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen v Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Moises Farfan v Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød v Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Moises Farfan v Norway BArild Sørum Møter  Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen v Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Stoppball Nidaros 1 5-1 Norway BEX 1 (3 kalde Bexport)    Pencil
Norway Vegar Kristiansen v Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik v Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
Norway Even Wærnes v Norway Henrik Hagen Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen v Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik v Norway Henrik Hagen Møter  Pencil
Norway Even Wærnes v Norway Robert Farinetti    Pencil
Norway Vegar Kristiansen v Norway Henrik Hagen Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik v Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Even Wærnes v Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
11 Norway Oslo 1 (Oslo Dreamteam) 5-3 Norway Hyllestad 1 (Hyllestad)    Pencil
Norway Steffen Wolff v Norway Christian Johannessen Møter  Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Joakim Haugen    Pencil
Norway Øystein Rønneseth v Norway Kristoffer Mindrebøe Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff v Norway Joakim Haugen Møter  Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Kristoffer Mindrebøe Møter  Pencil
Norway Øystein Rønneseth v Norway Christian Johannessen Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff v Norway Kristoffer Mindrebøe Møter  Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Christian Johannessen Møter  Pencil
Norway Øystein Rønneseth v Norway Joakim Haugen    Pencil
21 Norway Bergen 1 (Tres Amigos) 5-4 Norway Strømmen 1    Pencil
Norway Roger Rasmussen v Norway Ole Eidsheim Møter  Pencil
Norway Pål Helgesen v Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
Norway Petter Ødegård v Norway Ørn Ørnegård    Pencil
Norway Roger Rasmussen v Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
Norway Pål Helgesen v Norway Ørn Ørnegård    Pencil
Norway Petter Ødegård v Norway Ole Eidsheim Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen v Norway Ørn Ørnegård    Pencil
Norway Pål Helgesen v Norway Ole Eidsheim    Pencil
Norway Petter Ødegård v Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
31 Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 5-0 Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men) Møter  Pencil
Norway Egil Arne Sørensen v Norway Terje Hjerpbakk Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard v Norway Mats Brujordet Schjetne Møter  Pencil
Norway Rune Bratbergsengen v Norway Roger Lysholm    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen v Norway Mats Brujordet Schjetne Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard v Norway Roger Lysholm Møter  Pencil
Norway Rune Bratbergsengen v Norway Terje Hjerpbakk Møter  Pencil
Norway Egil Arne Sørensen v Norway Roger Lysholm Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard v Norway Terje Hjerpbakk Møter  Pencil
Norway Rune Bratbergsengen v Norway Mats Brujordet Schjetne    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Stoppball Nidaros 1 5-4 Norway Trondheim 2 (Tronheim BK2)    Pencil
Norway Vegar Kristiansen v Norway Audun Risan Heimsjø Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Even Wærnes v Norway Robert Grønlie Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik v Norway Robert Grønlie Møter  Pencil
Norway Even Wærnes v Norway Audun Risan Heimsjø Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen v Norway Robert Grønlie Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik v Norway Audun Risan Heimsjø Møter  Pencil
Norway Even Wærnes v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
11 Norway BEX 1 (3 kalde Bexport) 5-4 Norway Groruddalen 1 (Living legends)    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen v Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Tron Engebakk v Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange v Norway Henrik Hagen    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen v Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
Norway Tron Engebakk v Norway Henrik Hagen    Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange v Norway Robert Farinetti    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen v Norway Henrik Hagen Møter  Pencil
Norway Tron Engebakk v Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange v Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
21 Norway Hyllestad 1 (Hyllestad) 5-3 Norway Oslo 3 (Oslo Pussycats)    Pencil
Norway Steffen Wolff v Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Øystein Rønneseth v Norway Espen Tingvoll Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff v Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Espen Tingvoll    Pencil
Norway Øystein Rønneseth v Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff v Norway Espen Tingvoll    Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Øystein Rønneseth v Norway Frank Hjeldnes    Pencil
31 Norway Oslo 1 (Oslo Dreamteam) 5-3 Norway Arctic 1 (Team Midnattsol)    Pencil
Norway Jan Gustav Imingen v Norway Christian Johannessen    Pencil
Norway Jørn Betten v Norway Joakim Haugen    Pencil
Norway Anders Brannfjell v Norway Kristoffer Mindrebøe Møter  Pencil
Norway Jan Gustav Imingen v Norway Joakim Haugen    Pencil
Norway Jørn Betten v Norway Kristoffer Mindrebøe Møter  Pencil
Norway Anders Brannfjell v Norway Christian Johannessen    Pencil
Norway Jan Gustav Imingen v Norway Kristoffer Mindrebøe Møter  Pencil
Norway Jørn Betten v Norway Christian Johannessen Møter  Pencil
Norway Anders Brannfjell v Norway Joakim Haugen Møter  Pencil
41 Norway Strømmen 1 5-0 Norway Groruddalen 3 (All in)    Pencil
Norway Roger Rasmussen v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Pål Helgesen v Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Norway Petter Ødegård v Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Roger Rasmussen v Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Norway Pål Helgesen v Norway BArild Sørum Møter  Pencil
Norway Petter Ødegård v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Roger Rasmussen v Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Pål Helgesen v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Petter Ødegård v Norway Thomas Dung Bui    Pencil
51 Norway Bergen 1 (Tres Amigos) 5-1 Norway Brygga 3 (Brygga Outsiders)    Pencil
Norway Moises Farfan v Norway Ole Eidsheim    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød v Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen v Norway Ørn Ørnegård    Pencil
Norway Moises Farfan v Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød v Norway Ørn Ørnegård    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen v Norway Ole Eidsheim    Pencil
Norway Moises Farfan v Norway Ørn Ørnegård    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød v Norway Ole Eidsheim    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen v Norway Vidar Blidensol    Pencil
61 Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men) w/o Norway Svithun 1 (3 Svithuns)    Pencil
Norway Heidi Bratthammer (d) v Norway Egil Arne Sørensen    Pencil
Norway Stein-Ove Bratthammer v Norway Mikael Øgaard    Pencil
Norway Tor Einar Bjerke v Norway Rune Bratbergsengen    Pencil
Norway Heidi Bratthammer (d) v Norway Mikael Øgaard    Pencil
Norway Stein-Ove Bratthammer v Norway Rune Bratbergsengen    Pencil
Norway Tor Einar Bjerke v Norway Egil Arne Sørensen    Pencil
Norway Heidi Bratthammer (d) v Norway Rune Bratbergsengen    Pencil
Norway Stein-Ove Bratthammer v Norway Egil Arne Sørensen    Pencil
Norway Tor Einar Bjerke v Norway Mikael Øgaard    Pencil
71 Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 5-0 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First)    Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Terje Hjerpbakk Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Mats Brujordet Schjetne    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Roger Lysholm Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Mats Brujordet Schjetne Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Roger Lysholm Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Terje Hjerpbakk    Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Roger Lysholm Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Terje Hjerpbakk    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Mats Brujordet Schjetne Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Arctic 1 (Team Midnattsol) 5-4 Norway Brygga 1 (Bryggas skrekk)    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen v Norway Jan Gustav Imingen Møter  Pencil
Norway Bjørn Strandhus v Norway Jørn Betten    Pencil
Norway Jan Mario Johansen v Norway Anders Brannfjell    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen v Norway Jørn Betten Møter  Pencil
Norway Bjørn Strandhus v Norway Anders Brannfjell    Pencil
Norway Jan Mario Johansen v Norway Jan Gustav Imingen    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen v Norway Anders Brannfjell Møter  Pencil
Norway Bjørn Strandhus v Norway Jan Gustav Imingen    Pencil
Norway Jan Mario Johansen v Norway Jørn Betten    Pencil
11 Norway Oslo 3 (Oslo Pussycats) 5-4 Norway Strømmen 2 (Norges Herligste)    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen v Norway Bernt Even Nilsen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes v Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Espen Tingvoll v Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen v Norway Jon Arnesen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes v Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Espen Tingvoll v Norway Bernt Even Nilsen Møter  Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen v Norway Leif Erik Olsen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes v Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Espen Tingvoll v Norway Jon Arnesen Møter  Pencil
21 Norway Groruddalen 3 (All in) 5-4 Norway Brygga 2 (Bryggas peneste)    Pencil
Norway Tuan Duc Nguyen v Norway Camilla Jacobsen (d)    Pencil
Norway Thomas Dung Bui v Norway Terje Blegen    Pencil
Norway BArild Sørum v Norway John Ove Løvdal    Pencil
Norway Tuan Duc Nguyen v Norway Terje Blegen    Pencil
Norway Thomas Dung Bui v Norway John Ove Løvdal    Pencil
Norway BArild Sørum v Norway Camilla Jacobsen (d)    Pencil
Norway Tuan Duc Nguyen v Norway John Ove Løvdal    Pencil
Norway Thomas Dung Bui v Norway Camilla Jacobsen (d)    Pencil
Norway BArild Sørum v Norway Terje Blegen    Pencil
31 Norway Brygga 3 (Brygga Outsiders) 5-4 Norway Trondheim 3 (Tons of electric jumpshots)    Pencil
Norway Øivind Fredheim v Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Jan Robert Juberg v Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Jahn Marius Wærnes v Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Øivind Fredheim v Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Jan Robert Juberg v Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Jahn Marius Wærnes v Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Øivind Fredheim v Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Jan Robert Juberg v Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Jahn Marius Wærnes v Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Groruddalen 3 (All in) 5-4 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Norway Gøran Valberg v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Ole Morten Strand v Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Norway Behzad Rahmanian v Norway BArild Sørum Møter  Pencil
Norway Gøran Valberg v Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Norway Ole Morten Strand v Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Behzad Rahmanian v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Gøran Valberg v Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Ole Morten Strand v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Behzad Rahmanian v Norway Thomas Dung Bui    Pencil
11 Norway Brygga 1 (Bryggas skrekk) 5-4 Norway Oslo 4 (Party boys)    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen v Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Bjørn Strandhus v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Jan Mario Johansen v Norway Hans Gunnar Bernhardsen Møter  Pencil
Norway Jan Morten Arnesen v Norway Jan Atle Kofoed Møter  Pencil
Norway Bjørn Strandhus v Norway Hans Gunnar Bernhardsen Møter  Pencil
Norway Jan Mario Johansen v Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen v Norway Hans Gunnar Bernhardsen Møter  Pencil
Norway Bjørn Strandhus v Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Jan Mario Johansen v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
21 Norway Strømmen 2 (Norges Herligste) 5-4 Norway Oslo 5 (Oslo Pondus)    Pencil
Norway Kenneth Dagestad v Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Øystein Neverdal v Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Christian Laland v Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Kenneth Dagestad v Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Øystein Neverdal v Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Christian Laland v Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Kenneth Dagestad v Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Øystein Neverdal v Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Christian Laland v Norway Jon Arnesen    Pencil
31 Norway Brygga 3 (Brygga Outsiders) 5-4 Norway Fjordane 1 (Fjordane)    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal v Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal v Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Svein Magne Ekeberg v Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal v Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal v Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Svein Magne Ekeberg v Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal v Norway Arne Wiese-Hansen Møter  Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal v Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Svein Magne Ekeberg v Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Groruddalen 1 (Living legends) 5-4 Norway Trondheim 3 (Tons of electric jumpshots)    Pencil
Norway Øivind Fredheim v Norway Askild Sjøeng Hansen    Pencil
Norway Jan Robert Juberg v Norway Tron Engebakk    Pencil
Norway Jahn Marius Wærnes v Norway Bjørn Johan L'orange    Pencil
Norway Øivind Fredheim v Norway Tron Engebakk    Pencil
Norway Jan Robert Juberg v Norway Bjørn Johan L'orange    Pencil
Norway Jahn Marius Wærnes v Norway Askild Sjøeng Hansen    Pencil
Norway Øivind Fredheim v Norway Bjørn Johan L'orange    Pencil
Norway Jan Robert Juberg v Norway Askild Sjøeng Hansen    Pencil
Norway Jahn Marius Wærnes v Norway Tron Engebakk    Pencil
11 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First) 5-4 Norway Arctic 1 (Team Midnattsol)    Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Jan Gustav Imingen Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Jørn Betten Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Anders Brannfjell Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Jørn Betten Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Anders Brannfjell    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Jan Gustav Imingen Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Anders Brannfjell    Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Jan Gustav Imingen    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Jørn Betten Møter  Pencil
21 Norway Trondheim 2 (Tronheim BK2) 5-4 Norway Oslo 3 (Oslo Pussycats)    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen v Norway Audun Risan Heimsjø    Pencil
Norway Frank Hjeldnes v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Espen Tingvoll v Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes v Norway Robert Grønlie Møter  Pencil
Norway Espen Tingvoll v Norway Audun Risan Heimsjø    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen v Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Frank Hjeldnes v Norway Audun Risan Heimsjø Møter  Pencil
Norway Espen Tingvoll v Norway Knut Inge Røstvold    Pencil
31 Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men) 5-4 Norway Brygga 2 (Bryggas peneste)    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen v Norway Camilla Jacobsen (d)    Pencil
Norway Mikael Øgaard v Norway Terje Blegen    Pencil
Norway Rune Bratbergsengen v Norway John Ove Løvdal    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen v Norway Terje Blegen    Pencil
Norway Mikael Øgaard v Norway John Ove Løvdal    Pencil
Norway Rune Bratbergsengen v Norway Camilla Jacobsen (d)    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen v Norway John Ove Løvdal    Pencil
Norway Mikael Øgaard v Norway Camilla Jacobsen (d)    Pencil
Norway Rune Bratbergsengen v Norway Terje Blegen    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen) 5-4 Norway Groruddalen 4 (Team Legendary)    Pencil
Norway Gøran Valberg v Norway Sindre Kopperud    Pencil
Norway Ole Morten Strand v Norway Christian Hansen    Pencil
Norway Behzad Rahmanian v Norway Ryan Reyes    Pencil
Norway Gøran Valberg v Norway Christian Hansen Møter  Pencil
Norway Ole Morten Strand v Norway Ryan Reyes    Pencil
Norway Behzad Rahmanian v Norway Sindre Kopperud    Pencil
Norway Gøran Valberg v Norway Ryan Reyes    Pencil
Norway Ole Morten Strand v Norway Sindre Kopperud    Pencil
Norway Behzad Rahmanian v Norway Christian Hansen    Pencil
11 Norway Brygga 1 (Bryggas skrekk) 5-4 Norway Groruddalen 2 (No name)    Pencil
Norway Eirik Johansen v Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Kjartan Maraas v Norway Bjørn Strandhus    Pencil
Norway Jawad Hassan v Norway Jan Mario Johansen    Pencil
Norway Eirik Johansen v Norway Bjørn Strandhus    Pencil
Norway Kjartan Maraas v Norway Jan Mario Johansen    Pencil
Norway Jawad Hassan v Norway Jan Morten Arnesen    Pencil
Norway Eirik Johansen v Norway Jan Mario Johansen    Pencil
Norway Kjartan Maraas v Norway Jan Morten Arnesen    Pencil
Norway Jawad Hassan v Norway Bjørn Strandhus    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First) 5-4 Norway Oslo 5 (Oslo Pondus)    Pencil
Norway Øystein Neverdal v Norway Tor Arne Jostad    Pencil
Norway Christian Laland v Norway Jan Kjetil Nordrum    Pencil
Norway Kenneth Dagestad v Norway Tom Bjerke    Pencil
Norway Christian Laland v Norway Tom Bjerke    Pencil
Norway Kenneth Dagestad v Norway Tor Arne Jostad    Pencil
Norway Øystein Neverdal v Norway Jan Kjetil Nordrum    Pencil
Norway Kenneth Dagestad v Norway Jan Kjetil Nordrum    Pencil
Norway Øystein Neverdal v Norway Tom Bjerke    Pencil
Norway Christian Laland v Norway Tor Arne Jostad    Pencil
11 Norway Arctic 1 (Team Midnattsol) 5-4 Norway Strømmen 2 (Norges Herligste)    Pencil
Norway Jan Gustav Imingen v Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Jørn Betten v Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Anders Brannfjell v Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Jan Gustav Imingen v Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Jørn Betten v Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Anders Brannfjell v Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Jan Gustav Imingen v Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Jørn Betten v Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Anders Brannfjell v Norway Jon Arnesen    Pencil
21 Norway Trondheim 2 (Tronheim BK2) 5-4 Norway Oslo 4 (Party boys)    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø v Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Knut Inge Røstvold v Norway Jan Atle Kofoed Møter  Pencil
Norway Robert Grønlie v Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Knut Inge Røstvold v Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Robert Grønlie v Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø v Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Knut Inge Røstvold v Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Robert Grønlie v Norway Jan Atle Kofoed Møter  Pencil
31 Norway Groruddalen 2 (No name) 4-5 Norway Oslo 3 (Oslo Pussycats)    Pencil
Norway Espen Tingvoll 4-1 Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 6-5 Norway Eirik Johansen    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 1-0 Norway Jawad Hassan Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 1-0 Norway Jawad Hassan    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 1-0 Norway Kjartan Maraas Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen 1-0 Norway Espen Tingvoll Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen 1-0 Norway Espen Tingvoll Møter  Pencil
Norway Jawad Hassan 1-0 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Kjartan Maraas 1-0 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
41 Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men) 5-4 Norway Brygga 3 (Brygga Outsiders)    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen v Norway Moises Farfan Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard v Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Rune Bratbergsengen v Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen v Norway Trond-Michael Stensrød Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard v Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Rune Bratbergsengen v Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen v Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Mikael Øgaard v Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Rune Bratbergsengen v Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
51 Norway Brygga 2 (Bryggas peneste) 5-4 Norway Fjordane 1 (Fjordane)    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal v Norway Camilla Jacobsen (d)    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal v Norway Terje Blegen    Pencil
Norway Svein Magne Ekeberg v Norway John Ove Løvdal    Pencil
Norway Svein Magne Ekeberg v Norway Terje Blegen    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal v Norway John Ove Løvdal    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal v Norway Camilla Jacobsen (d)    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal v Norway John Ove Løvdal    Pencil
Norway Svein Magne Ekeberg v Norway Camilla Jacobsen (d)    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal v Norway Terje Blegen    Pencil
61 Norway Groruddalen 1 (Living legends) 5-4 Norway Groruddalen 3 (All in)    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen v Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange v Norway Sindre Kopperud    Pencil
Norway Tron Engebakk v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Tron Engebakk v Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen v Norway Sindre Kopperud    Pencil
Norway Tron Engebakk v Norway Sindre Kopperud    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange v Norway BArild Sørum    Pencil
71 Norway Trondheim 3 (Tons of electric jumpshots) 5-4 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Norway Jahn Marius Wærnes 4-1 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Gøran Valberg 6-1 Norway Øivind Fredheim    Pencil
Norway Ole Morten Strand 1-0 Norway Jan Robert Juberg    Pencil
Norway Jan Robert Juberg 4-0 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Jahn Marius Wærnes 6-5 Norway Ole Morten Strand    Pencil
Norway Behzad Rahmanian 1-0 Norway Øivind Fredheim    Pencil
Norway Øivind Fredheim 4-2 Norway Ole Morten Strand    Pencil
Norway Jan Robert Juberg 6-1 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Gøran Valberg 1-0 Norway Jahn Marius Wærnes    Pencil
Innl: Runde A Pencil
1 Norway Oslo 5 (Oslo Pondus) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First) 6-3 Norway Brygga 1 (Bryggas skrekk)    Pencil
Norway Tor Arne Jostad 4-2 Norway Bjørn Strandhus    Pencil
Norway Jan Mario Johansen 6-5 Norway Jan Kjetil Nordrum    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 23-22 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke 4-0 Norway Jan Mario Johansen    Pencil
Norway Tor Arne Jostad 1-0 Norway Jan Morten Arnesen    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum 1-0 Norway Bjørn Strandhus Møter  Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 4-1 Norway Jan Kjetil Nordrum Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke 6-2 Norway Bjørn Strandhus    Pencil
Norway Tor Arne Jostad 1-0 Norway Jan Mario Johansen Møter  Pencil
12 Norway Arctic 1 (Team Midnattsol) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
13 Norway Strømmen 2 (Norges Herligste) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
14 Norway Trondheim 2 (Tronheim BK2) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
15 Norway Oslo 4 (Party boys) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
16 Norway Groruddalen 2 (No name) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
17 Norway Oslo 3 (Oslo Pussycats) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
18 Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
19 Norway Brygga 3 (Brygga Outsiders) 7-2 Norway Groruddalen 4 (Team Legendary)    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen 1-0 Norway Christian Hansen    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød w/o Norway Edvin Nordli    Pencil
Norway Ryan Reyes 1-0 Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Moises Farfan w/o Norway Edvin Nordli    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen 1-0 Norway Ryan Reyes    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød 1-0 Norway Christian Hansen    Pencil
Norway Ryan Reyes 1-0 Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Moises Farfan 1-0 Norway Christian Hansen    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen w/o Norway Edvin Nordli    Pencil
29 Norway Brygga 2 (Bryggas peneste) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
30 Norway Fjordane 1 (Fjordane) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
31 Norway Groruddalen 1 (Living legends) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
32 Norway Groruddalen 3 (All in) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
33 Norway Trondheim 3 (Tons of electric jumpshots) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
34 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil