Vis individuelle kamper  Elite NC-5 Pencil

Dato: 20.-21. aug 2011; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (45)
Finale Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 9-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 9-3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-7 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-8 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 9-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde D Vinnersiden Pencil
1 Unknown Ikke noe lag v Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Unknown Ikke noe lag v Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-7 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-1 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-3 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-7 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Matey Ullah (Unique) 9-8 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
3 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 9-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
5 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
7 Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Larry Skogheim (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 9-6 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Pål Helgesen (Strømmen) no show Ingen spiller    Pencil
7 Norway Even Wærnes (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-6 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil

Usikker på score

Runde A Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-3 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-0 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil

Ukjent score

7 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Bjørn Strandhus (Asker) 9-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
11 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) w/o Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
12 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
15 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
16 Norway Matey Ullah (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil