Åpent Norgesmesterskap i 8-ball Pencil

Dato: 20.-22. jan 2012; Salong: Biljardfabrikken og Buddha Bar, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (143)
Finale Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-5 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil

Se kampen på Biljardklubb.no

Semifinaler Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 8-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-1 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-2 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-3 Norway Jan K Kvalsund Hansen (Herøy) Møter  Pencil
3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-5 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Matey Ullah (Unique) 8-2 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
7 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
8 Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-6 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-4 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
2 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-1 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
6 Norway Anders Westgaard (Oslo) 7-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
8 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-4 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-1 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
3 Norway Jørn Betten (Arctic) 7-3 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
4 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
5 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
6 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-3 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
7 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
8 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Jan K Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
5 Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-3 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
8 Norway Matey Ullah (Unique) 7-6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Jan K Kvalsund Hansen (Herøy) 7-5 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
8 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-6 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
9 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
10 Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-6 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
11 Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-1 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
12 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
13 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-3 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
14 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
15 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
16 Norway Matey Ullah (Unique) 7-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-5 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Jørn Betten (Arctic) 6-0 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
3 Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-0 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
5 Norway Øzgür Simsek (Oslo) 6-4 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
6 Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-3 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
7 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-0 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
8 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-2 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland)    Pencil
2 Norway Jørn Betten (Arctic) 6-1 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil
3 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-5 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-2 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
6 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
7 Norway Henning Solem (Herøy) 6-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
8 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-2 Norway Ali Asghar (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-1 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
2 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 6-5 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
3 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-1 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
4 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 6-5 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
5 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Jon Arnesen (Strømmen) Møter  Pencil
6 Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-3 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
7 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-2 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
8 Norway Jan K Kvalsund Hansen (Herøy) 6-4 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland) 6-4 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-2 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
3 Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-1 Norway Ståle Remen (Oslo Biljard 1)    Pencil
4 Norway Jørn Betten (Arctic) 6-1 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
5 Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-2 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
6 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) w/o Norway Eric Siguenza (Oslo)    Pencil
7 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 6-2 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
8 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
9 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-5 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
10 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-4 Norway Pelle Nævestad (Oslo)    Pencil
11 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-1 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
12 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
13 Norway Henning Solem (Herøy) 6-4 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
14 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-3 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
15 Norway Ali Asghar (Unique) 6-4 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
16 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Vidar Blidensol (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Larry Skogheim (Asker) w/o Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
3 Norway Ståle Remen (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
4 Norway Michael Pettersen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Ole Brage Hagen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-2 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Roy Karlsen (Asker) 6-3 Norway Franck Nybo (Vestby BK) Møter  Pencil
8 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Pelle Nævestad (Oslo) 6-5 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
11 Norway Christian Hansen (Unique) 6-4 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
12 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
15 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 6-4 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
16 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-5 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
3 Norway Kent Halldin (Oslo) w/o Norway Eric Siguenza (Oslo)    Pencil
4 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 6-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-1 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
6 Norway Alexander Hansen (Arctic) 6-4 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
7 Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
8 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 6-4 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland)    Pencil
9 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
10 Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-5 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
11 Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-1 Norway Gøran Valberg (Strømmen) Møter  Pencil
12 Norway Øzgür Simsek (Oslo) 6-1 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
13 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
14 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
15 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-0 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
16 Norway Jan K Kvalsund Hansen (Herøy) 6-0 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde A Pencil
1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
3 Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-5 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
4 Norway Ali Asghar (Unique) 6-5 Norway Pelle Nævestad (Oslo)    Pencil
5 Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-0 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
6 Norway Gøran Valberg (Strømmen) 6-1 Norway Christian Hansen (Unique) Møter  Pencil
7 Norway Øzgür Simsek (Oslo) 6-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Henning Solem (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
11 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
12 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
13 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-1 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
14 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-2 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
15 Norway Rune Espeland (Svithun) 6-5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
16 Norway Jan K Kvalsund Hansen (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
17 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
18 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-2 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
19 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-2 Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
20 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 6-3 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
21 Norway Kent Halldin (Oslo) 6-3 Norway Ståle Remen (Oslo Biljard 1)    Pencil
22 Norway Eric Siguenza (Oslo) 6-5 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
23 Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-0 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
24 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
25 Norway Ole Eidsheim (Bergen) w/o Ingen spiller    Pencil
26 Norway Jørn Betten (Arctic) 6-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique) Møter  Pencil
27 Norway Alexander Hansen (Arctic) 6-3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
28 Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-1 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
29 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
30 Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
31 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland) 6-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
32 Norway Anders Brannfjell (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil