Masters i pool 9-ball Pencil

Dato: 28.-30. sep 2012; Salong: Biljardfabrikken, Oslo, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (99)
Finale Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 9-6 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-6 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Matey Ullah (Unique) 9-2 Norway Kim Garmark (Oslo)    Pencil
2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-2 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-3 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Kim Garmark (Oslo) 7-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
4 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
2 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-8 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
2 Norway Kim Garmark (Oslo) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-5 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-0 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
7 Norway Daniel Hult (Oslo) 7-5 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
8 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-4 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
4 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
6 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-6 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Daniel Hult (Oslo) 7-5 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
8 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK) 7-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-7 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-3 Norway Kim Garmark (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-0 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Matey Ullah (Unique) 9-1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-6 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-7 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-8 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
6 Norway Kim Garmark (Oslo) 9-6 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
9 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
10 Norway Kent Halldin (Oslo) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
11 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-4 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
12 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-1 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
13 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-7 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
14 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-2 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
15 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-0 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
16 Norway Matey Ullah (Unique) 9-6 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK) 7-3 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-5 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
7 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
8 Norway Daniel Hult (Oslo) 7-0 Norway Morten Børja (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK) 7-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-6 Norway Anis Boutaleb (Oslo)    Pencil
3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-0 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
5 Norway Kent Hansen (Oslo) 7-5 Norway Franck Nybo (Vestby BK) Møter  Pencil
6 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
7 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Morten Børja (Oslo) 7-2 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-4 Sweden Fredrik Andersson (Familjens)    Pencil
2 Norway Kim Garmark (Oslo) 7-4 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
4 Norway Jørn Betten (Arctic) 7-5 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
5 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-6 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
6 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-4 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
7 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-5 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde A Pencil
1 Sweden Fredrik Andersson (Familjens) 7-6 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-1 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK)    Pencil
3 Norway Kim Garmark (Oslo) 7-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Ali Asghar (Unique) 7-3 Norway Anis Boutaleb (Oslo)    Pencil
5 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
6 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
7 Norway Jørn Betten (Arctic) 7-4 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
8 Norway Helge Silva (MIL) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
9 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-5 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
10 Norway Daniel Hult (Oslo) 7-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
11 Norway Larry Skogheim (Asker) 7-3 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
12 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
13 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-3 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
14 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-0 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
15 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
16 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Morten Børja (Oslo) Møter  Pencil