Divisjonsmesterskap for Div 1 i 10-ball Pencil

Dato: 26.-28. okt 2012; Salong: Biljardhangaren, Tromsø, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (59)
Finale Pencil
Norway Øyvind Jensen (TSI) 9-6 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Øyvind Jensen (TSI) 9-4 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 9-4 Norway Espen Tingvoll (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Øyvind Jensen (TSI) 9-7 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Norway Helge Silva (MIL) 9-7 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 9-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Norway Espen Tingvoll (Oslo) 9-6 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 Norway Øyvind Jensen (TSI) 8-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 8-4 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
3 Norway Helge Silva (MIL) 8-2 Norway Trond Larsen (Tromsø)    Pencil
4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 8-2 Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø)    Pencil
5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-6 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
6 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 8-4 Norway Nikolai Kjørren (Tromsø)    Pencil
7 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 8-6 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
8 Norway Espen Tingvoll (Oslo) 8-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad) 6-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
2 Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-2 Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
3 Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø) 6-4 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
4 Norway Esben Jensen (Tromsø) 6-2 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
5 Norway Helge Silva (MIL) 6-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
6 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-1 Norway Asgeir Enok Isaksen (Reisa BK)    Pencil
7 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 6-3 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
8 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-0 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Øyvind Jensen (TSI) 6-2 Norway Kurt A Enoksen (TSI) Møter  Pencil
2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-4 Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø)    Pencil
3 Norway Trond Larsen (Tromsø) 6-5 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Nikolai Kjørren (Tromsø) 6-4 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-2 Norway Asgeir Enok Isaksen (Reisa BK)    Pencil
8 Norway Espen Tingvoll (Oslo) 6-5 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad) 6-5 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Robin Svedin (Reisa BK) 6-1 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Fredrik Førde (Svithun) 6-4 Norway Eduardo Rodriguez (Tromsø)    Pencil
4 Norway Esben Jensen (Tromsø) 6-3 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
5 Norway Helge Silva (MIL) 6-5 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
6 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-0 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
7 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 6-0 Norway Lars Even Eliassen (Tromsø)    Pencil
8 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK) 6-5 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 6-3 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
2 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK) 6-5 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Øyvind Jensen (TSI) 6-1 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
2 Norway Kurt A Enoksen (TSI) 6-4 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-2 Norway Lars Even Eliassen (Tromsø)    Pencil
4 Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø) 6-2 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
5 Norway Trond Larsen (Tromsø) 6-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-5 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
7 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
8 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-4 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
9 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-2 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
10 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-3 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
11 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Eduardo Rodriguez (Tromsø)    Pencil
12 Norway Nikolai Kjørren (Tromsø) 6-4 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
13 Norway Asgeir Enok Isaksen (Reisa BK) 6-2 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
14 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-3 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
15 Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-2 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
16 Norway Espen Tingvoll (Oslo) 6-1 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 6-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
2 Norway Espen Tingvoll (Oslo) 6-5 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil