Veteran NM i 9-ball Pencil

Dato: 17.-18. nov 2012; Salong: Fredrikstad, Fredrikstad, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (49)
Finale Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-8 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-5 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-2 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-7 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-2 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 9-8 Norway Mats Hultin (Groruddalen) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Espen Saltnes (MIL) 7-4 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
2 Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-3 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 7-2 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
2 Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-2 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
3 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 7-4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Robert Farinetti (BEX) 9-4 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-2 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Mats Hultin (Groruddalen) 9-8 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 7-1 Norway Are Lorentsen (Trondheim)    Pencil
2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-2 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK) w/o Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
5 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 7-1 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
6 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
8 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-2 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 7-5 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
3 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) w/o Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
7 Norway Bjørn Strandhus (Asker) 7-5 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
8 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-3 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 9-8 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
3 Norway Robert Farinetti (BEX) 9-4 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Helge Silva (MIL) 9-3 Norway Are Lorentsen (Trondheim)    Pencil
5 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK) 9-7 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-8 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
7 Norway Espen Saltnes (MIL) 9-8 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Mats Hultin (Groruddalen) 9-4 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK) 9-4 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
3 Norway Roar Hvalstad (Unique) 9-5 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 9-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
5 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Robert Farinetti (BEX) 9-2 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
7 Norway Are Lorentsen (Trondheim) w/o Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Helge Silva (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK) 9-7 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
11 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-1 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
12 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) Møter  Pencil
13 Norway Espen Saltnes (MIL) 9-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
14 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) 9-4 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
15 Norway Mats Hultin (Groruddalen) 9-5 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
16 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil