Norgesmesterskapet i 14-1 Pencil

Dato: 14.-16. des 2012; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (71)
Finale Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 125-61 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-115 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d)    Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 125-103 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil

Matey 41.

Kvartfinaler Pencil
Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 125-81 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-110 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 125-47 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-78 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-122 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil

Kristoffer 87 serie

2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) w/o Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-13 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-51 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 100-57 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 100-79 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 100-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-97 Norway Mats Hultin (Groruddalen) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) w/o Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
2 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-57 Norway Ronny Oldervik (Stoppball)    Pencil
3 Norway Matey Ullah (Unique) 125-100 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-29 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 100-60 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 100-35 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 100-40 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-58 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
5 Norway Mikael Øgaard (BEX) 100-86 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
6 Norway Joakim Haugen (Oslo) 100-69 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
7 Norway Mats Hultin (Groruddalen) 100-51 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
8 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-66 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 100-12 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 100-90 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
3 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 100-38 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-35 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-64 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
6 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 100-46 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
7 Norway Mats Hultin (Groruddalen) 100-55 Norway Daniel Hult (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-77 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-47 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 125-101 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-83 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-115 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
5 Norway Matey Ullah (Unique) 125-35 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-83 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
7 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-66 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-47 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-86 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Olav Skrudland (Svithun) 125-108 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
3 Norway Even Wærnes (Stoppball) 125-47 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
4 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 125-91 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-18 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
6 Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-53 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
7 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-91 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
8 Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-88 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
9 Norway Matey Ullah (Unique) 125-45 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
10 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 125-75 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
11 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-59 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
12 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-109 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
13 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-54 Norway Mats Hultin (Groruddalen)    Pencil
14 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-110 Norway Daniel Hult (Oslo) Møter  Pencil
15 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 125-99 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
16 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-33 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Daniel Hult (Oslo) w/o Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-73 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Hultin (Groruddalen) w/o Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
2 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 100-72 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Bjørn Strandhus (Asker) 100-54 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) w/o Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Pencil
1 Norway Mats Hultin (Groruddalen) 100-74 Norway Daniel Hult (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 100-45 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) 100-64 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) w/o Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil