Norgesmesterskap i 9-ball på Buddha - Innledende Pencil

Dato: 19. jan 2013; Salong: Buddha, Oslo, Norge; Type: NM (se hovedturnering); Mer: Se også resultater (36)
Kvartfinaler Pencil
Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-5 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy)    Pencil
Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Norway Rune Espeland (Svithun) 7-3 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-6 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
2 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
3 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) 7-5 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
4 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-4 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
3 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) 7-4 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
4 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-2 Norway Glenn Holm (Groruddalen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
2 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-1 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
3 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Rune Espeland (Svithun) 7-6 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-1 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
2 Norway Gøran Valberg (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-6 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
4 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-0 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
5 Norway Alexander Hansen (Arctic) 7-3 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
6 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) 7-3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
7 Norway Glenn Holm (Groruddalen) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-5 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
2 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Glenn Holm (Groruddalen)    Pencil
3 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
4 Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-1 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
5 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
6 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
7 Norway Daniel Hult (Oslo) 7-4 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
8 Norway Rune Espeland (Svithun) 7-2 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 7-0 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

3 Norway Glenn Holm (Groruddalen) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

7 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) 7-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

8 Norway Fredrik Førde (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-6 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

11 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

12 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Daniel Hult (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Gøran Valberg (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Rune Espeland (Svithun) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) Møter  Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

16 Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil