Norgesmesterskap i 9-ball på Fabrikken - Innledende Pencil

Dato: 18.-19. jan 2013; Salong: Biljardfabrikken, Oslo, Norge; Type: NM (se hovedturnering); Mer: Se også resultater (36)
Kvartfinaler Pencil
Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Kim Garmark (Oslo)    Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-6 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
3 Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-2 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-3 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
2 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-1 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
3 Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-6 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kim Garmark (Oslo) 7-4 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-5 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-6 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
2 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) 7-4 Norway Fillip Thorseth (Herøy)    Pencil
4 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
5 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
6 Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
7 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
2 Norway Kim Garmark (Oslo) 7-1 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
5 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 7-5 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
6 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-2 Norway Fillip Thorseth (Herøy)    Pencil
7 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-4 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
8 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
3 Norway Kim Garmark (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
7 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 7-4 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-5 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
11 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Mats Hultin (Groruddalen) Møter  Pencil
12 Norway Fillip Thorseth (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) w/o Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
16 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil