Vis individuelle kamper  Lag-NM 2013 Grunnspill på Fabrikken Pencil

Dato: 18.-19. mai 2013; Salong: Biljardfabrikken, Oslo, Norge; Type: NM (se hovedturnering); Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Svithun 1 5-0 Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark)    Pencil
Norway Rune Espeland 3-1 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Stein Espeland 4-3 Norway Roy Karlsen Møter  Pencil
Norway Olav Skrudland 3-2 Norway Vidar Amundsen    Pencil
Norway Larry Skogheim 0-0 Norway Stein Espeland Møter  Pencil
Norway Roy Karlsen 0-0 Norway Olav Skrudland    Pencil
Norway Vidar Amundsen 0-0 Norway Rune Espeland    Pencil
Norway Olav Skrudland 2-1 Norway Larry Skogheim Møter  Pencil
Norway Rune Espeland 3-0 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Stein Espeland 3-1 Norway Vidar Amundsen    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark) 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss Unstoppable)    Pencil
Norway Larry Skogheim 3-0 Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Roy Karlsen 4-1 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Vidar Amundsen 3-0 Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Norway Larry Skogheim 3-0 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 3-1 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Vidar Amundsen 4-2 Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 4-2 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 3-1 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Geir Tollefsrud 3-1 Norway Vidar Amundsen    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kongsvinger 1 6-3 Norway Svithun 1    Pencil
Norway Rune Espeland 3-1 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-1 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Olav Skrudland 3-2 Norway Arild Nylend    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 3-1 Norway Rune Espeland Møter  Pencil
Norway Arild Nylend 3-1 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Olav Skrudland 4-3 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Arild Nylend 4-3 Norway Rune Espeland    Pencil
Norway Jostein Jullum 3-1 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 3-1 Norway Olav Skrudland Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark) 7-2 Norway Strømmen 3 (Strømmen BK 3)    Pencil
Norway Larry Skogheim 3-0 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Roy Karlsen 3-1 Norway Aria Senemar    Pencil
Norway Christian Oseth 3-2 Norway Vidar Amundsen    Pencil
Norway Roy Karlsen 3-1 Norway Behzad Rahmanian Møter  Pencil
Norway Vidar Amundsen 3-1 Norway Aria Senemar    Pencil
Norway Christian Oseth 3-0 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Vidar Amundsen 4-0 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Larry Skogheim 4-2 Norway Aria Senemar    Pencil
Norway Roy Karlsen 4-3 Norway Christian Oseth    Pencil
11 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss Unstoppable) 8-1 Norway Horten 3 (Horten BK 3)    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 3-0 Norway Nils Petter Herlofsen    Pencil
Norway Geir Tollefsrud 3-0 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 4-0 Norway Rune Enerly    Pencil
Norway Nils Petter Herlofsen 4-2 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 3-2 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 3-1 Norway Rune Enerly    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 3-0 Norway Nils Petter Herlofsen    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 4-2 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Geir Tollefsrud 3-1 Norway Rune Enerly    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Strømmen 3 (Strømmen BK 3) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Horten 3 (Horten BK 3) 6-3 Norway Gjøvik/Raufoss 7 (Gjøvik&Raufoss Rollers)    Pencil
Norway Nils Petter Herlofsen 4-1 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Finn Marius Lykke 3-0 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Rune Enerly 3-0 Norway Emil Lykken    Pencil
Norway Nils Petter Herlofsen 3-1 Norway Finn Marius Lykke    Pencil
Norway Ole Jacob Lindhjem 4-3 Norway Emil Lykken    Pencil
Norway Rune Enerly 3-1 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Emil Lykken 3-2 Norway Nils Petter Herlofsen    Pencil
Norway Ole Jacob Lindhjem 3-2 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Rune Enerly 4-0 Norway Finn Marius Lykke    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Svithun 1 7-2 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss Unstoppable)    Pencil
Norway Rune Espeland 3-0 Norway Kendall Onstad (d) Møter  Pencil
Norway Stein Espeland 3-0 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Olav Skrudland 3-2 Norway Emil Bjørkmann Møter  Pencil
Norway Stein Espeland 3-2 Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Olav Skrudland 3-0 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Rune Espeland 3-1 Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Norway Olav Skrudland 3-2 Norway Kendall Onstad (d) Møter  Pencil
Norway Geir Tollefsrud 4-3 Norway Rune Espeland    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 4-3 Norway Stein Espeland    Pencil
11 Norway Kongsvinger 1 8-1 Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark)    Pencil
Norway Jostein Jullum 3-1 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-0 Norway Roy Karlsen Møter  Pencil
Norway Arild Nylend 3-1 Norway Vidar Amundsen    Pencil
Norway Jostein Jullum 3-1 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 3-2 Norway Vidar Amundsen    Pencil
Norway Arild Nylend 4-1 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Jostein Jullum 4-3 Norway Vidar Amundsen    Pencil
Norway Larry Skogheim 3-0 Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Arild Nylend 3-1 Norway Roy Karlsen    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss Unstoppable) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Svithun 1 7-2 Norway Strømmen 3 (Strømmen BK 3)    Pencil
Norway Rune Espeland 3-1 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Stein Espeland 3-1 Norway Aria Senemar    Pencil
Norway Olav Skrudland 3-1 Norway Christian Oseth    Pencil
Norway Stein Espeland 4-3 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Olav Skrudland 4-1 Norway Aria Senemar    Pencil
Norway Christian Oseth 4-3 Norway Rune Espeland    Pencil
Norway Olav Skrudland 3-0 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Rune Espeland 3-1 Norway Aria Senemar    Pencil
Norway Christian Oseth 3-0 Norway Stein Espeland Møter  Pencil
12 Norway Kongsvinger 1 7-2 Norway Horten 3 (Horten BK 3)    Pencil
Norway Nils Petter Herlofsen 3-2 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 3-0 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Rune Enerly 4-3 Norway Arild Nylend    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-0 Norway Nils Petter Herlofsen    Pencil
Norway Arild Nylend 3-1 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Jostein Jullum 3-0 Norway Rune Enerly    Pencil
Norway Arild Nylend 3-0 Norway Nils Petter Herlofsen    Pencil
Norway Jostein Jullum 4-0 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 3-0 Norway Rune Enerly    Pencil
22 Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark) 9-0 Norway Gjøvik/Raufoss 7 (Gjøvik&Raufoss Rollers)    Pencil
Norway Larry Skogheim 3-0 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Roy Karlsen 3-1 Norway Finn Marius Lykke    Pencil
Norway Vidar Amundsen 3-1 Norway Emil Lykken    Pencil
Norway Larry Skogheim 4-1 Norway Finn Marius Lykke    Pencil
Norway Roy Karlsen 4-1 Norway Emil Lykken    Pencil
Norway Vidar Amundsen 4-2 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Larry Skogheim 3-0 Norway Emil Lykken    Pencil
Norway Roy Karlsen 3-0 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Vidar Amundsen 3-0 Norway Finn Marius Lykke    Pencil