Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball Pencil

Dato: 4.-5. okt 2013; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (45)
Finale Pencil
Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-6 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-0 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Norway Kent Hansen (Oslo) 7-6 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-0 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
2 Norway Kent Hansen (Oslo) 7-2 Norway Rune Enerly (Horten) Møter  Pencil
3 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
4 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-1 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 7-1 Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten)    Pencil
2 Norway Rune Enerly (Horten) 7-5 Norway Hans Martin Bue (Kongsvinger)    Pencil
3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Martin Asphaug (Asker) Møter  Pencil
4 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-4 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
2 Norway Larry Skogheim (Asker) 7-6 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 7-2 Norway Øystein Kjelling (Horten)    Pencil
2 Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten) 7-2 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
3 Norway Rune Enerly (Horten) 7-0 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
4 Norway Hans Martin Bue (Kongsvinger) 7-5 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
6 Norway Martin Asphaug (Asker) 7-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
7 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) 7-5 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
8 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-3 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 25)
1 Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten) 7-6 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kent Hansen (Oslo) 7-4 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
2 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
3 Norway Larry Skogheim (Asker) 7-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
7 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
8 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-2 Norway Øystein Kjelling (Horten)    Pencil
Runde A Pencil
(Siste 25)
1 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Kent Hansen (Oslo) 7-6 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) 7-1 Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten)    Pencil
4 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
5 Norway Larry Skogheim (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
7 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Hans Martin Bue (Kongsvinger)    Pencil
8 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
11 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
12 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger) 7-4 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
15 Norway Øystein Kjelling (Horten) 7-5 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
16 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil