Norgesmesterskap for Gutter 16 år i 9-ball Pencil

Dato: 18.-20. okt 2013; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (43)
Finale Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 6-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Sajid Raheem (BEX) 6-5 Norway Sigvart Andersen (Reisa BK)    Pencil
2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-4 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) Møter  Pencil
3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Sigvart Andersen (Reisa BK) 6-4 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) 6-1 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 6-1 Norway Jesse Kostich (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 6-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 20)
1 Norway Sigvart Andersen (Reisa BK) 6-5 Norway Long Thanh Nguyen (Unique)    Pencil
2 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) 6-5 Norway Henning Meek Dromnes (Unique)    Pencil
3 Norway Jeenu Mahadevan (Unique) w/o Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) 6-2 Norway Mikael Nicolaysen (Oslo)    Pencil
5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
6 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Sindre Granum (Unique)    Pencil
7 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 6-5 Norway Robin Olsen (Reisa BK)    Pencil
8 Norway Jesse Kostich (Unique) w/o Norway Nasser Abarrak (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Jesse Kostich (Unique)    Pencil
2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-0 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Sajid Raheem (BEX) 6-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
5 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 6-2 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen)    Pencil
6 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) w/o Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
7 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Henning Meek Dromnes (Unique) Møter  Pencil
8 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-0 Norway Sigvart Andersen (Reisa BK)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Jesse Kostich (Unique) w/o Norway Long Thanh Nguyen (Unique)    Pencil
3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-5 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
7 Norway Sajid Raheem (BEX) 6-0 Norway Mikael Nicolaysen (Oslo)    Pencil
8 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) 6-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
11 Norway Umar Khalid (Unique) 6-4 Norway Sindre Granum (Unique) Møter  Pencil
12 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Henning Meek Dromnes (Unique) 6-4 Norway Robin Olsen (Reisa BK)    Pencil
15 Norway Sigvart Andersen (Reisa BK) w/o Norway Nasser Abarrak (Unique)    Pencil
16 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil