Norgesmesterskap i 14.1 Pencil

Dato: 22.-24. nov 2013; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (99)
Finale Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-86 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil

Kristoffer 44, Roger 55

Semifinaler Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-124 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil

Roger 42
Joakim 49

Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-53 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil

Kristoffer 81
Christian 24

Kvartfinaler Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-66 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-30 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil

Joakim 48

Norway Christian Johannessen (Oslo) 125-50 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil

Christian 70

Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-82 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil

Kristoffer 42

Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-89 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil

Ronny 69

2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-83 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Roger 40

3 Norway Matey Ullah (Unique) 125-92 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-73 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-91 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-48 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil

Roger 61

3 Norway Matey Ullah (Unique) 125-40 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil

Matey 90

4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-112 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil

Erik 48
Mikael 40

Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-31 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Vegar 71

2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-110 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Christian Johannessen (Oslo) 125-56 Norway Joakim Haugen (Oslo)    Pencil
4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-0 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil

Kristoffer 70

Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Kent Halldin (Oslo) 125-86 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-30 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil

Mats 42

3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-77 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
4 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 125-53 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Martin 54

5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-80 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
6 Norway Matey Ullah (Unique) 125-38 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil

Matey 53

7 Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-37 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil

Mikael 52

8 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-91 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 32)
1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 125-101 Norway Kim Garmark (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-78 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-107 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 125-105 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-41 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
6 Norway Matey Ullah (Unique) 125-55 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil

Matey 44
Tron 43

7 Norway Jan Helge Kordts (Os) 125-63 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-87 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-42 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 125-96 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-76 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil

Steffen 46

4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-56 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil

Ronny 76

5 Norway Christian Johannessen (Oslo) 125-49 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball)    Pencil
6 Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-65 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil

Joakim 47

7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-59 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil

Tommy 43

8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-67 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil

Kristoffer 47

Runde A Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-42 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-59 Norway Kim Garmark (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 125-56 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
4 Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-112 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 125-102 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-94 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
7 Norway Even Wærnes (Stoppball) 125-67 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
8 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-85 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Ronny 51

9 Norway Christian Johannessen (Oslo) 125-70 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
10 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 125-91 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
11 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-106 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
12 Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-45 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
13 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-33 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
14 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-80 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
15 Norway Kent Halldin (Oslo) 125-100 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Kent 46

16 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-61 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil

Kristoffer 52

Innl: Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 40)
Maks 35 innings
1 Norway Kim Garmark (Oslo) w/o Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
2 Norway Tron Engebakk (Unique) 125-27 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil

Tron 41

3 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 125-85 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
4 Norway Roar Hvalstad (Unique) 125-72 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 125-46 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
6 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 125-102 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-33 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
8 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 125-104 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 48)
1 Norway Kim Garmark (Oslo) 125-65 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
2 Norway Tron Engebakk (Unique) 125-21 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil

Tron 40

3 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 125-122 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway BArild Sørum (Vestby BK) 107-73 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil

Stoppet etter 35 innings

5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 125-93 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
6 Norway Olav Skrudland (Svithun) 125-101 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
7 Norway Franck Nybo (Vestby BK) w/o Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
8 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-90 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil

Stoppet etter 35 innings

Innl: Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kent Halldin (Oslo) 125-37 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil

Kent 44

2 Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-46 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil

Joakim 58

3 Norway Robert Farinetti (BEX) 125-122 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 125-13 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil

Martin 68

5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 125-86 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil

Kenneth 55

6 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 125-113 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil

Pål 51

7 Norway Jan Helge Kordts (Os) 125-74 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
8 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 125-96 Norway Daniel Hult (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde A Pencil
1 Norway Kent Halldin (Oslo) 125-79 Norway Kim Garmark (Oslo)    Pencil
2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 125-84 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-65 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-94 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil

Tron 40

5 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 125-82 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Robert Farinetti (BEX) 125-65 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
7 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 125-37 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil

Martin 42

8 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK) 125-121 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
9 Norway Roar Hvalstad (Unique) 125-113 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
10 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 125-69 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
11 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 125-121 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
12 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 125-53 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
13 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 125-79 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
14 Norway Jan Helge Kordts (Os) 125-119 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
15 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 125-96 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
16 Norway Daniel Hult (Oslo) 125-120 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil