Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball Pencil

Dato: 10.-12. okt 2014; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: DM; Mer: Se også resultater (97)
Finale Pencil
Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-5 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo)    Pencil
Semifinaler Pencil
Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-3 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-7 Norway Stefan Borup (Strømmen)    Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 9-7 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-1 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Norway Stefan Borup (Strømmen) 9-2 Norway Erland Andreassen (Alta)    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
8-delsfinaler Pencil
-------------------------------------Trekkes inn fra Runde 4 Tapersiden
1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
2 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 9-1 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-7 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
5 Norway Stefan Borup (Strømmen) 9-7 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
6 Norway Erland Andreassen (Alta) 9-8 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
7 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 9-8 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
8 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-6 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 9-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
2 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 9-7 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 9-5 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-1 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
5 Norway Jan Helge Kordts (Os) 9-8 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 9-8 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
7 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 9-5 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
8 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 9-7 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 32)
1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-6 England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
3 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 7-4 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
6 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-0 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
7 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
8 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-3 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
2 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 9-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-0 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
4 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-6 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
5 Norway Stefan Borup (Strømmen) 9-7 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
6 Norway Erland Andreassen (Alta) 9-7 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
7 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 9-4 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
8 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-2 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 48)
1 Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-1 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
4 England Mark McGauley (Oslo) 7-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
5 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 7-2 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
6 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 7-4 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
7 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-2 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
9 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
10 Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-2 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
11 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
12 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-4 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
13 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-2 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
14 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-4 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
15 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-2 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
16 Norway Roy Karlsen (Asker) 7-6 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 53)
1 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Robin K. Nathan (Unique) 7-3 Norway Øystein Kjelling (Horten)    Pencil
3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 7-4 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
7 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
8 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Franck Nybo (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-2 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
11 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
12 Norway Øzgür Simsek (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Christian Rosell (Tre måker) 7-5 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
16 Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) Møter  Pencil
2 Norway Larry Skogheim (Asker) 7-5 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-6 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) Møter  Pencil
5 Norway Matias Sætre (Herøy) 7-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
6 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
7 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 7-1 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
8 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 7-6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
9 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 7-4 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
10 Norway Stefan Borup (Strømmen) 7-4 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
11 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 7-0 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
12 Norway Erland Andreassen (Alta) 7-6 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
13 Norway Sajid Raheem (BEX) w/o England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
14 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-5 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
15 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 7-1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
16 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-5 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-2 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
3 Norway Larry Skogheim (Asker) 7-5 Norway Øystein Kjelling (Horten)    Pencil
4 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-6 Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-3 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
8 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Matias Sætre (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-1 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
11 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 7-6 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
12 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-6 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
13 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 7-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
14 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) 7-3 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
15 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
16 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
17 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) w/o Ingen spiller    Pencil
18 Norway Kent Hansen (Oslo) 7-3 Norway Franck Nybo (Vestby BK) Møter  Pencil
19 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
20 Norway Stefan Borup (Strømmen) 7-6 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
21 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) w/o Ingen spiller    Pencil
22 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 7-5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
23 Norway Aria Senemar (Oslo) 7-6 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
24 Norway Erland Andreassen (Alta) w/o Ingen spiller    Pencil
25 England Mark McGauley (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
26 Norway Sajid Raheem (BEX) 7-3 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
27 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
28 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
29 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 7-1 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
30 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
31 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-3 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
32 Norway Fredrik Førde (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil