Vis individuelle kamper  Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 1 Pencil

Dato: 7.-9. jun 2014; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM (se hovedturnering); Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger) 5-3 Norway Horten 1 (Horten BK 1)    Pencil
Norway Jostein Jullum 4-1 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 6-1 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Tommy Lilleeide 4-1 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 6-2 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-1 Norway Bjørnar Seeberg    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 4-3 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen w/o Norway Eirik Riisnæs    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 6-1 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Horten 1 (Horten BK 1) 5-0 Norway Oslo 2 (Oslo Spinners)    Pencil
Norway Frank Hjeldnes v Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 6-2 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-1 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen v Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen v Norway Bjørnar Seeberg    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-3 Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Dag Hugo Aspheim 4-3 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 4-3 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen v Norway Eirik Riisnæs Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1) 5-4 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger)    Pencil
Norway Tom Bjerke 6-2 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum 4-3 Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad 4-3 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-2 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-3 Norway Jan Kjetil Nordrum    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 6-5 Norway Tor Arne Jostad    Pencil
Norway Tommy Lilleeide 4-2 Norway Tom Bjerke    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum 6-2 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Tor Arne Jostad 4-2 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 2 (Oslo Spinners) 5-2 Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn)    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-3 Norway Bjørn Strandhus    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen 6-2 Norway Bjørn Strandhus Møter  Pencil
Norway Bjørn Strandhus 4-2 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Larry Skogheim v Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen 4-2 Norway Larry Skogheim Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 6-3 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Martin Asphaug 6-3 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen 4-0 Norway Martin Asphaug    Pencil
Norway Martin Asphaug v Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
11 Norway Horten 1 (Horten BK 1) 5-2 Norway Fjordane 1 (Fjordane Pondus)    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 4-3 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Geir Inge Torrisen 4-3 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Dag Hugo Aspheim v Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg v Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 6-0 Norway Geir Inge Torrisen    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 6-2 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-1 Norway Geir Inge Torrisen    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn) 5-2 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK 2 Good)    Pencil
Norway Bjørn Strandhus v Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Bjørn Strandhus 4-0 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Bjørn Strandhus 4-3 Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Larry Skogheim 4-0 Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Larry Skogheim v Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Larry Skogheim 6-4 Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Roy Karlsen 4-2 Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen 6-5 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød 4-2 Norway Roy Karlsen    Pencil
11 Norway Horten 1 (Horten BK 1) 5-0 Norway Svithun 2    Pencil
Norway Dag Hugo Aspheim v Norway Tor Einar Bjerke    Pencil
Norway Dag Hugo Aspheim 4-2 Norway Christoffer Sørensen    Pencil
Norway Dag Hugo Aspheim 4-3 Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 4-1 Norway Tor Einar Bjerke    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg v Norway Christoffer Sørensen    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 6-1 Norway Jone Ree Skjelbred Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-0 Norway Tor Einar Bjerke    Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Christoffer Sørensen    Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger) 5-1 Norway Fjordane 1 (Fjordane Pondus)    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal v Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-0 Norway Robert Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 6-2 Norway Jon Andersen Eide    Pencil
Norway Jostein Jullum 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal v Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Jon Andersen Eide 4-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Jostein Jullum 6-3 Norway Stian Strømmen Wie    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-1 Norway Stian Strømmen Wie    Pencil
Norway Stian Strømmen Wie v Norway Jon Andersen Eide    Pencil
11 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1) 5-4 Norway Oslo 2 (Oslo Spinners)    Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Hans Gunnar Bernhardsen Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Fjordane 1 (Fjordane Pondus) 5-4 Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn)    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 4-1 Norway Roy Karlsen Møter  Pencil
Norway Larry Skogheim 4-3 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 6-3 Norway Martin Asphaug    Pencil
Norway Stian Strømmen Wie 4-2 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Stian Strømmen Wie 6-5 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Stian Strømmen Wie 4-3 Norway Martin Asphaug    Pencil
Norway Roy Karlsen 6-3 Norway Geir Inge Torrisen    Pencil
Norway Larry Skogheim 4-1 Norway Geir Inge Torrisen    Pencil
Norway Martin Asphaug 4-2 Norway Geir Inge Torrisen    Pencil
11 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger) 5-3 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK 2 Good)    Pencil
Norway Tommy Lilleeide 4-3 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Tommy Lilleeide 4-0 Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Moises Farfan 6-5 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Jon Andersen Eide 6-2 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Jon Andersen Eide v Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Moises Farfan 4-3 Norway Jon Andersen Eide    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-0 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 6-1 Norway Trond-Michael Stensrød Møter  Pencil
Norway Moises Farfan 4-3 Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
21 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1) 5-4 Norway Horten 1 (Horten BK 1)    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 6-2 Norway Jan Kjetil Nordrum    Pencil
Norway Tor Arne Jostad 4-0 Norway Bjørnar Seeberg    Pencil
Norway Tom Bjerke 4-1 Norway Bjørnar Seeberg    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum 4-0 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Tor Arne Jostad 6-5 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Dag Hugo Aspheim 4-3 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-1 Norway Jan Kjetil Nordrum    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-3 Norway Tor Arne Jostad    Pencil
Norway Tom Bjerke 6-4 Norway Eirik Riisnæs Møter  Pencil
31 Norway Oslo 2 (Oslo Spinners) 8-0 Norway Svithun 2    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-1 Norway Tor Einar Bjerke Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen v Norway Christoffer Sørensen Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen v Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil
Norway Frank Hjeldnes v Norway Tor Einar Bjerke Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 6-4 Norway Christoffer Sørensen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes v Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen v Norway Tor Einar Bjerke    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen v Norway Christoffer Sørensen    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen 4-2 Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil