Veteran NM i 10-Ball Pencil

Dato: 13.-15. feb 2015; Salong: Fredrikstad, Fredrikstad, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (39)
Finale Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Robert Farinetti (BEX) 7-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-6 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Espen Saltnes (MIL) 7-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
2 Norway John Nordeide (MIL) 7-1 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) Møter  Pencil
3 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-4 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway John Nordeide (MIL) 7-6 Norway Hans Olav Sundøy (Os) Møter  Pencil
3 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-5 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-6 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 22)
1 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Hans Olav Sundøy (Os) 7-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
4 Norway John Nordeide (MIL) 7-4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Kjell Lillestøl (BPS Carambole Club)    Pencil
6 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Espen Hauge (Oslo)    Pencil
7 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Rune Espeland (Svithun) 7-4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 7-6 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
6 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-5 Norway Hans Olav Sundøy (Os)    Pencil
7 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Rune Espeland (Svithun) 7-1 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
3 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
7 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-5 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
8 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Kjell Lillestøl (BPS Carambole Club)    Pencil
11 Norway Hans Olav Sundøy (Os) 7-5 Norway Espen Hauge (Oslo)    Pencil
12 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-6 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
16 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil