Vis individuelle kamper  Lag-NM Innledende gruppe 1 Pencil

Dato: 23.-25. mai 2015; Salong: Inside Stavanger Rock Cafe & Kong Oscar, Stavanger, Norge; Type: NM (se hovedturnering); Mer: Se også resultater (10)
Runde 2 Tapersiden Pencil
Vinnere går til sluttspill.
1 Norway MIL 2 (Kong Oscar 99) 6-3 Norway Unique 2 (Unique Psychos)    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 6-2 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll 4-3 Norway Kent Roger Samuelsen    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 4-1 Norway Nevzat Yesil    Pencil
Norway Roy Steffensen 4-1 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll 4-3 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Nevzat Yesil 6-3 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Roy Steffensen 4-2 Norway Kent Hansen    Pencil
Norway Kent Hansen 6-5 Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Nevzat Yesil 4-2 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
11 Norway Oslo Biljard 1 2 (OB1 BFTM) 5-4 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3)    Pencil
Norway Thomas Pedersen 4-2 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Thomas Pedersen 4-2 Norway Egil Arne Sørensen Møter  Pencil
Norway Thomas Pedersen 6-4 Norway Stig Ringebo Møter  Pencil
Norway Jan Atle Kofoed 4-3 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 6-4 Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Stig Ringebo 4-3 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Daniel Salole 6-2 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 4-2 Norway Daniel Salole    Pencil
Norway Daniel Salole 4-3 Norway Stig Ringebo    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Unique 2 (Unique Psychos) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Oslo Biljard 1 2 (OB1 BFTM) 5-2 Norway Oslo Biljard 1 3 (OB1 MMA)    Pencil
Norway Asle G. Skogen 0-0 Norway Thomas Pedersen    Pencil
Norway Jan Thomassen 4-3 Norway Asle G. Skogen Møter  Pencil
Norway Asle G. Skogen 4-2 Norway Daniel Salole    Pencil
Norway Thomas Pedersen 4-1 Norway Marius Fredriksen    Pencil
Norway Marius Fredriksen 0-0 Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Daniel Salole 6-1 Norway Marius Fredriksen    Pencil
Norway Marius Nørsterud 4-1 Norway Thomas Pedersen Møter  Pencil
Norway Jan Thomassen 6-2 Norway Marius Nørsterud Møter  Pencil
Norway Daniel Salole 4-1 Norway Marius Nørsterud    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
Vinnere går til sluttspill.
1 Norway Ask BC 1 (ABC) 5-0 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3)    Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 0-0 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 0-0 Norway Egil Arne Sørensen Møter  Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 4-1 Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 4-1 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 4-1 Norway Egil Arne Sørensen Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 0-0 Norway Stig Ringebo Møter  Pencil
Norway Elkhem Eisajan 6-5 Norway Jan Atle Kofoed Møter  Pencil
Norway Elkhem Eisajan 0-0 Norway Egil Arne Sørensen    Pencil
Norway Elkhem Eisajan 4-1 Norway Stig Ringebo    Pencil
11 Norway Hyllestad 2 6-3 Norway MIL 2 (Kong Oscar 99)    Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 4-3 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Gard Eiken Flage 6-3 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Jonas Holt 4-2 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 6-2 Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll 4-2 Norway Gard Eiken Flage    Pencil
Norway Jonas Holt 4-2 Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Nevzat Yesil 4-2 Norway Jardar Eiken Flage    Pencil
Norway Nevzat Yesil 4-0 Norway Gard Eiken Flage    Pencil
Norway Jonas Holt 6-5 Norway Nevzat Yesil    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Ask BC 1 (ABC) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) 5-4 Norway Unique 2 (Unique Psychos)    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 4-0 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Jan Atle Kofoed 6-2 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Stig Ringebo 4-2 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 4-0 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
Norway Kent Hansen 4-2 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Stig Ringebo 6-2 Norway Kent Hansen    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 6-5 Norway Egil Arne Sørensen    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 4-1 Norway Jan Atle Kofoed Møter  Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 4-2 Norway Stig Ringebo    Pencil
12 Norway MIL 2 (Kong Oscar 99) 5-2 Norway Oslo Biljard 1 3 (OB1 MMA)    Pencil
Norway Marius Fredriksen 4-2 Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Nevzat Yesil 6-2 Norway Marius Fredriksen    Pencil
Norway Roy Steffensen 4-1 Norway Marius Fredriksen    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll 4-3 Norway Marius Nørsterud    Pencil
Norway Marius Nørsterud 0-0 Norway Nevzat Yesil    Pencil
Norway Marius Nørsterud 6-5 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Asle G. Skogen 0-0 Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Nevzat Yesil 4-1 Norway Asle G. Skogen    Pencil
Norway Roy Steffensen 4-3 Norway Asle G. Skogen    Pencil
22 Norway Hyllestad 2 6-0 Norway Oslo Biljard 1 2 (OB1 BFTM) Møter  Pencil
Norway Jonas Holt 6-2 Norway Thomas Pedersen Møter  Pencil
Norway Jonas Holt 4-2 Norway Daniel Salole Møter  Pencil
Norway Jonas Holt 0-0 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 4-2 Norway Thomas Pedersen Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 0-0 Norway Daniel Salole Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 4-3 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Gard Eiken Flage 0-0 Norway Thomas Pedersen Møter  Pencil
Norway Gard Eiken Flage 4-0 Norway Daniel Salole Møter  Pencil
Norway Gard Eiken Flage 6-5 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil