NM i 10-Ball Pencil

Dato: 25.-27. sep 2015; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (145)
Finale Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-6 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-6 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-8 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-5 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
8-delsfinaler Pencil
(Siste 16)
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
4 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-4 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-4 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
6 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-3 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Pencil
(Siste 32)
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
2 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-1 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
3 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-7 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-1 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
7 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
9 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
10 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 9-8 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
11 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-2 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
12 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
13 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
14 Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-5 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
15 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-4 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
16 Norway Kent Halldin (Oslo) 9-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 48)
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
2 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 8-7 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
3 Norway Martin Asphaug (Asker) 8-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-7 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
5 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 8-6 Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
6 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 8-5 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
7 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 8-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
8 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 8-6 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
9 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 8-1 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
10 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 8-7 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
11 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
12 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
13 Norway Robert Farinetti (BEX) 8-3 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
14 Norway Espen Saltnes (MIL) 8-3 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
15 Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
16 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 8-7 Norway Stig Ringebo (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
2 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-5 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
3 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 9-3 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-7 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil
8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
9 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-6 Norway Stig Ringebo (Oslo)    Pencil
10 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
11 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-3 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
12 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
13 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
14 Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-6 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
15 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-8 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
16 Norway Kent Halldin (Oslo) 9-5 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 64)
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-0 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
2 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-5 Norway Timo Mäkelä (Oslo)    Pencil
3 Norway Martin Asphaug (Asker) 7-3 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
5 Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
6 Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-5 Norway Rune Paulsen (Alta)    Pencil
7 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-0 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
8 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
9 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 7-0 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
10 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-4 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
11 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
12 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 7-2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
13 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-2 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
14 Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
15 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
16 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 7-1 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 81)
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-4 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
4 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-3 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
5 Norway Nevzat Yesil (MIL) 7-2 Norway Rune Antonsen (Kongsberg)    Pencil
6 Norway Martin Asphaug (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
7 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
9 Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1) 7-2 Norway Thomas Benjamin Gundersen (Kongsberg)    Pencil
10 Norway Øzgür Simsek (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
11 Norway Rune Paulsen (Alta) w/o Ingen spiller    Pencil
12 Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-5 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg)    Pencil
13 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Robin K. Nathan (Unique) Møter  Pencil
14 Norway Maron Pettersen (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
16 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-1 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
17 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 7-4 Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
18 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
19 Norway Aria Senemar (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
20 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-2 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil
21 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
22 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
23 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
24 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 7-1 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
25 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-0 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
26 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta) w/o Ingen spiller    Pencil
27 Norway Jørn Betten (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
28 Norway Espen Saltnes (MIL) 7-6 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
29 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
30 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
31 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
32 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 7-5 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
2 Norway Tron Engebakk (Unique) 9-7 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
3 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) w/o Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
5 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-8 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
6 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 9-8 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
7 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 9-6 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
9 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) Møter  Pencil
10 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 9-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
11 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-2 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
12 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
13 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-4 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil
14 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-6 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
15 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
16 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
17 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
18 Norway Stig Ringebo (Oslo) 9-2 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
19 Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-0 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
20 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-7 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
21 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-1 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg)    Pencil
22 Norway Fredrik Førde (Svithun) 9-1 Norway Rune Paulsen (Alta)    Pencil
23 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) 9-8 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
24 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-1 Norway Thomas Benjamin Gundersen (Kongsberg)    Pencil
25 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
26 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 9-7 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
27 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 9-7 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
28 Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-2 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
29 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-3 Norway Timo Mäkelä (Oslo)    Pencil
30 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 9-4 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
31 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 9-5 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
32 Norway Kent Halldin (Oslo) 9-8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Sajid Raheem (BEX) 9-2 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
2 Norway Tron Engebakk (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-4 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 9-5 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
5 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-3 Norway Rune Antonsen (Kongsberg)    Pencil
6 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
7 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK) 9-4 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
9 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 9-1 Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
10 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
11 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
12 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-6 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
13 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 9-7 Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
14 Norway Aria Senemar (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
16 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 9-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
17 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-5 Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
18 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
19 Norway Maron Pettersen (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
20 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-8 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
21 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg) 9-0 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
22 Norway Rune Paulsen (Alta) w/o Ingen spiller    Pencil
23 Norway Øzgür Simsek (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
24 Norway Thomas Benjamin Gundersen (Kongsberg) 9-7 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
25 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-5 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
26 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
27 Norway Martin Asphaug (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
28 Norway Nevzat Yesil (MIL) 9-2 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
29 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 9-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
30 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
31 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
32 Norway Kent Halldin (Oslo) 9-2 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil