Divisjonsmesterskap for Div1 Pencil

Dato: 10.-11. okt 2015; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: DM; Mer: Se også resultater (55)
Finale Pencil
Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg)    Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-2 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
Norway Kent Halldin (Oslo) 7-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg) 7-5 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Sajid Raheem (BEX) 7-4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 6-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
2 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-2 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
3 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-3 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
2 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-2 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
3 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-3 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
4 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg) 7-4 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 6-1 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
3 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Håkon Walland (Oslo)    Pencil
4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-5 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-4 Norway Martin Asphaug (Asker) Møter  Pencil
6 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-4 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
7 Norway Øzgür Simsek (Oslo) 6-5 England Gavin Powell (Kongsvinger)    Pencil
8 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 30)
1 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
3 Norway Håkon Walland (Oslo) 6-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
4 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
5 Norway Martin Asphaug (Asker) 6-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
7 Norway Øzgür Simsek (Oslo) 6-2 Norway Rune Antonsen (Kongsberg)    Pencil
8 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-3 England Gavin Powell (Kongsvinger)    Pencil
3 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-3 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
4 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
5 Norway Sajid Raheem (BEX) 7-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
6 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
7 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg) 7-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
8 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 7-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
4 England Gavin Powell (Kongsvinger) 7-6 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
5 Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-6 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
6 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-3 Norway Håkon Walland (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 7-4 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
9 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
10 Norway Sajid Raheem (BEX) 7-1 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
11 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
12 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC)    Pencil
13 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-3 Norway Rune Antonsen (Kongsberg)    Pencil
14 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg) 7-3 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
15 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
16 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil