NM i 9-Ball Pencil

Dato: 20.-22. nov 2015; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (173)
Finale Pencil
Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-8 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-2 England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-1 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-8 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
3 England Mark McGauley (Oslo) 9-7 Norway Matey Ullah (Unique)    Pencil
4 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 9-5 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-2 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
8 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-1 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-8 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
4 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-4 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Matey Ullah (Unique) 9-1 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
6 England Mark McGauley (Oslo) 9-0 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-5 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
8 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
9 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
10 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 9-8 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) Møter  Pencil
11 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-2 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
12 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-4 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
13 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-8 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
14 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
15 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
16 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 48)
1 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-4 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil
2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-6 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-4 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
9 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-5 Norway Conrad Ott (Bergen)    Pencil
10 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
11 Norway Matey Ullah (Unique) 7-1 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
12 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-2 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
13 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-2 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
14 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) w/o Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
15 Norway Helge Silva (MIL) 7-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
16 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
2 Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-3 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
5 Norway Jan Helge Kordts (Os) 9-8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
6 England Mark McGauley (Oslo) 9-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 9-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
8 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-1 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil
9 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
10 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 9-5 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
11 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-3 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
12 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-0 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
13 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-3 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
14 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
15 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 9-7 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
16 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 64)
1 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-1 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-3 Norway Magne Saltnessand (Trondheim)    Pencil
6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-1 Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
7 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
8 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy)    Pencil
9 Norway Conrad Ott (Bergen) 7-4 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
10 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
11 Norway Matey Ullah (Unique) 7-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
12 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-1 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
13 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-2 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
14 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 7-4 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
15 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-3 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
16 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 95)
1 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-1 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
2 Norway Martin Asphaug (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
6 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Torstein Hall (Asker)    Pencil
7 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-2 Norway Anas Khan (Unique) Møter  Pencil
8 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
9 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-4 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
10 Norway Magne Saltnessand (Trondheim) 7-6 Norway Eilif Hystad (Grenland)    Pencil
11 Norway Yousef Austrheim (Unique) w/o Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
12 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Norway Øystein Mølmann (Tromsø)    Pencil
13 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) w/o Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
14 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-0 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
15 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) 7-6 Norway Svein Rune Notøy (Herøy)    Pencil
16 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Håkon Walland (Oslo)    Pencil
17 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
18 Norway Conrad Ott (Bergen) 7-6 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
19 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-1 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
20 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-2 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
21 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
22 Norway Matey Ullah (Unique) 7-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
23 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) 7-4 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
24 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) w/o Norway Anders Finvold Johansen (Oslo)    Pencil
25 Norway Roger Rasmussen (Oslo) w/o Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg)    Pencil
26 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) 7-6 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
27 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 7-1 Norway Daniel Huldal Schjelderup (Herøy)    Pencil
28 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 7-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
29 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-6 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
30 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) w/o Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
31 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-2 Norway Ole Anders Veseth (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
32 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Robert Farinetti (BEX) 9-1 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
4 Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-2 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
5 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 9-5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
7 Norway Vegar Lind (Stoppball) 9-3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
8 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-3 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
9 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
10 Norway Jan Helge Kordts (Os) 9-1 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
11 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
12 England Mark McGauley (Oslo) 9-1 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
13 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 9-8 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
14 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 9-1 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
15 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 9-6 Norway Conrad Ott (Bergen)    Pencil
16 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-4 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
17 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Håkon Walland (Oslo)    Pencil
18 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 9-6 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy)    Pencil
19 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 9-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
20 Norway Helge Silva (MIL) w/o Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
21 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
22 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
23 Norway Henning Solem (Herøy) 9-4 Norway Magne Saltnessand (Trondheim)    Pencil
24 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-3 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
25 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-1 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
26 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 9-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
27 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 9-2 Norway Torstein Hall (Asker)    Pencil
28 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
29 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
30 Norway Anders Brannfjell (Arctic) w/o Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
31 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-6 Norway Martin Asphaug (Asker) Møter  Pencil
32 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
2 Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
4 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) w/o Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-6 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
7 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 7-1 Norway Anas Khan (Unique)    Pencil
8 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 7-2 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
9 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-4 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
10 Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-2 Norway Eilif Hystad (Grenland)    Pencil
11 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
12 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) w/o Norway Øystein Mølmann (Tromsø)    Pencil
13 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 7-5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
14 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-6 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
15 Norway Conrad Ott (Bergen) 7-6 Norway Svein Rune Notøy (Herøy)    Pencil
16 Norway Espen Eriksen (Trondheim) 7-3 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
17 Norway Håkon Walland (Oslo) 7-6 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
18 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) 7-5 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
19 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-5 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
20 Norway Helge Silva (MIL) 7-2 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
21 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
22 Norway Kent Hansen (Oslo) 7-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
23 Norway Magne Saltnessand (Trondheim) 7-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
24 Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Norway Anders Finvold Johansen (Oslo)    Pencil
25 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) w/o Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg)    Pencil
26 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-1 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) Møter  Pencil
27 Norway Torstein Hall (Asker) 7-2 Norway Daniel Huldal Schjelderup (Herøy)    Pencil
28 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 7-6 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
29 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
30 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
31 Norway Martin Asphaug (Asker) 7-4 Norway Ole Anders Veseth (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
32 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 7-5 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil