NM i 8-Ball Pencil

Dato: 15.-17. jan 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Turneringen streames på YouTube Se også resultater (133)
Finale Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-3 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Matias Sætre (Herøy) 8-2 England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Allan Søgnen (Grenland)    Pencil
2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-7 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
6 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
7 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-7 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
8 England Mark McGauley (Oslo) 8-6 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
16-delsfinaler Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
2 Norway Allan Søgnen (Grenland) 8-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-1 Norway Christian Wikeby (Oslo)    Pencil
4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg)    Pencil
5 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-1 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-1 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
7 Norway Sajid Raheem (BEX) 8-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
9 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Ronny Kraft (Trondheim)    Pencil
10 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
11 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-2 Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
12 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
13 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-2 Norway Lars-Harald Riiber (BEX) Møter  Pencil
14 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-4 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
15 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-0 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
16 England Mark McGauley (Oslo) 8-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 48)
1 Norway Bjørn Strandhus (Asker) 8-2 Norway Bård Onsum (Oslo)    Pencil
2 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 8-7 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Martin Asphaug (Asker) 8-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 8-7 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
5 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 8-5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
6 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 8-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
7 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 8-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
8 Norway Allan Søgnen (Grenland) 8-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
9 Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1) 8-7 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
10 Norway Ronny Kraft (Trondheim) 8-5 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
11 England Mark McGauley (Oslo) 8-5 Norway Tommy Myhre (Grenland)    Pencil
12 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg) 8-7 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo)    Pencil
13 Norway Robert Farinetti (BEX) 8-2 Norway Øystein Mølmann (Tromsø)    Pencil
14 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 8-6 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
15 Norway Christian Wikeby (Oslo) 8-5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
16 Norway Tron Engebakk (Unique) 8-2 Norway Håkon Walland (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-7 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-7 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-2 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
5 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-6 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
7 Norway Sajid Raheem (BEX) 8-6 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-0 Norway Bård Onsum (Oslo)    Pencil
9 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-0 Norway Håkon Walland (Oslo)    Pencil
10 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-3 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
11 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-7 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
12 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-1 Norway Øystein Mølmann (Tromsø)    Pencil
13 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-4 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg)    Pencil
14 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-4 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
15 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-3 Norway Ronny Kraft (Trondheim) Møter  Pencil
16 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 64)
1 Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-5 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
2 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-4 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
3 Norway Martin Asphaug (Asker) 6-1 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
4 Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 6-0 Norway Børre Kofoed Karaka (Oslo)    Pencil
5 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
6 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 6-0 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
7 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) w/o Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
8 Norway Allan Søgnen (Grenland) 6-5 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil
9 Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
10 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
11 Norway Tommy Myhre (Grenland) 6-1 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil
12 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 6-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
13 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-2 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
14 Norway Robin Svedin (Reisa BK) 6-0 Norway Asle M Johansen (Oslo)    Pencil
15 Norway Christian Wikeby (Oslo) 6-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
16 Norway Tron Engebakk (Unique) 6-0 Norway Stig Cornelius Nesvik (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 75)
1 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
2 Norway Martin Asphaug (Asker) 6-1 Norway Håvard Grotle Røys (Fjordane)    Pencil
3 Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 6-1 Norway Bent Magnussen (Horten)    Pencil
4 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-1 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
5 Norway Allan Søgnen (Grenland) 6-0 Norway Simen Welle (Fjordane)    Pencil
6 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 6-2 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
7 Norway Tommy Myhre (Grenland) 6-3 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
8 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 6-3 Norway Tom Ivar Kristoffersen (Horten)    Pencil
9 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-2 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
10 Norway Asle M Johansen (Oslo) 6-2 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
11 Norway Tron Engebakk (Unique) 6-1 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 8-5 Norway Stig Cornelius Nesvik (Oslo)    Pencil
3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 8-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-4 Norway Christian Wikeby (Oslo)    Pencil
5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Asle M Johansen (Oslo)    Pencil
6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 8-3 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
7 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 8-6 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
8 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
9 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-0 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
10 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 8-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
11 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-5 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil
12 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-1 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
13 Norway Sajid Raheem (BEX) 8-7 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
14 Norway Vegar Lind (Stoppball) 8-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
15 Norway Bård Onsum (Oslo) 8-1 Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
16 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-1 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
17 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Allan Søgnen (Grenland) Møter  Pencil
18 Norway Håkon Walland (Oslo) 8-6 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil
19 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) w/o Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
20 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
21 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-5 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
22 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 8-4 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) Møter  Pencil
23 Norway Øystein Mølmann (Tromsø) 8-5 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
24 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-0 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
25 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-1 Norway Lars-Harald Riiber (BEX) Møter  Pencil
26 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg) 8-0 Norway Børre Kofoed Karaka (Oslo)    Pencil
27 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-1 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
28 England Mark McGauley (Oslo) 8-5 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
29 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-0 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
30 Norway Ronny Kraft (Trondheim) 8-6 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
31 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 8-7 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
32 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-3 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Tron Engebakk (Unique) 8-0 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
2 Norway Asle M Johansen (Oslo) 8-2 Norway Håvard Grotle Røys (Fjordane)    Pencil
3 Norway Robert Farinetti (BEX) 8-0 Norway Bent Magnussen (Horten)    Pencil
4 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
5 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 8-1 Norway Simen Welle (Fjordane)    Pencil
6 Norway Allan Søgnen (Grenland) 8-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
7 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 8-5 Norway Tommy Myhre (Grenland) Møter  Pencil
8 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 8-3 Norway Tom Ivar Kristoffersen (Horten)    Pencil
9 Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 8-7 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
10 Norway Martin Asphaug (Asker) 8-1 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
11 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 8-5 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil