NC 2 Elite 9-Ball Pencil

Dato: 20.-21. feb 2016; Salong: Hyllestad Biljard, Sørbøvåg, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (41)
Finale Pencil
Norway Matias Sætre (Herøy) 9-7 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Norway Matias Sætre (Herøy) 9-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Norway Matias Sætre (Herøy) 9-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-8 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-0 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
2 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 9-4 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC)    Pencil
3 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 9-7 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 23)
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-7 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
2 Norway Vegar Lind (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 9-4 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
4 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 9-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-1 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
7 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 9-7 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 32; Først til 9)
1 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Ingen spiller scr Ingen spiller    Pencil
3 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
7 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-1 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC)    Pencil
7 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-1 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 9-2 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-0 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
7 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-6 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 9-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
11 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 9-6 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
12 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Matias Sætre (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Vegar Lind (Stoppball) 9-7 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil
15 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
16 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil