NM Gutter U17 10-Ball Pencil

Dato: 26.-28. feb 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (29)
Finale Pencil
Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-0 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Yousef Austrheim (Unique) Møter  Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 5-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-3 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) Møter  Pencil
Norway Yousef Austrheim (Unique) 5-3 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 5-3 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-2 Norway Simon Thomassen (Alta)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) 5-1 Norway Ahad Rashid (Unique)    Pencil
2 Norway Simon Thomassen (Alta) 5-1 Norway Ali Jaber (Unique)    Pencil
3 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-1 Norway Anas Khan (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 5-4 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) 5-4 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo)    Pencil
2 Norway Ali Jaber (Unique) w/o Norway Jon Bjørnar Bråthen (Unique)    Pencil
3 Norway Anas Khan (Unique) 5-1 Norway Ali Ahmed (Unique)    Pencil
4 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 5-0 Norway Jesse Kostich (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-4 Norway Simon Thomassen (Alta) Møter  Pencil
2 Norway Yousef Austrheim (Unique) 5-3 Norway Ahad Rashid (Unique)    Pencil
3 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 5-1 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-1 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) 5-0 Norway Jeremiah Torres (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-0 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy)    Pencil
2 Norway Simon Thomassen (Alta) 5-3 Norway Jesse Kostich (Unique) Møter  Pencil
3 Norway Ahad Rashid (Unique) 5-2 Norway Anas Khan (Unique)    Pencil
4 Norway Yousef Austrheim (Unique) 5-2 Norway Ali Ahmed (Unique)    Pencil
5 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) w/o Norway Jon Bjørnar Bråthen (Unique) Møter  Pencil
6 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 5-1 Norway Ali Jaber (Unique)    Pencil
7 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-1 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-4 Norway Jeremiah Torres (Unique) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 5-2 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) Møter  Pencil