NM Junior Gutter U19 14.1 Pencil

Dato: 26.-28. feb 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (28)
Finale Pencil
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-56 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 75-28 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-28 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil

NM Junior Gutter U19 14.1 Pulje 1 Pencil

Dato: 26.-28. feb 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (10)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Hasan Emre Vural 4 4 0 405 300 105 195 0,00 4
2 Norway Elkhem Eisajan 4 3 1 396 270 126 144 0,00 3
3 Norway Gustav Rydberg 4 2 2 390 192 198 -6 0,00 2
4 Norway Mats Tonning Solstad 4 1 3 340 115 225 -110 0,00 1
5 Norway Sindre Granum 4 0 4 299 38 261 -223 0,00 0
1 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 75-1 Norway Sindre Granum (Unique)    Pencil
3 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 75-25 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 75-34 Norway Gustav Rydberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
9 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 75-45 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
2 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-17 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-6 Norway Sindre Granum (Unique)    Pencil
7 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-28 Norway Gustav Rydberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad) 36-20 Norway Sindre Granum (Unique)    Pencil
4 Norway Gustav Rydberg (Gjøvik/Raufoss) 75-11 Norway Sindre Granum (Unique) Møter  Pencil
10 Norway Gustav Rydberg (Gjøvik/Raufoss) 55-37 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad)    Pencil

NM Junior Gutter U19 14.1 Pulje 2 Pencil

Dato: 26.-28. feb 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (15)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Sajid Raheem 5 5 0 584 363 221 142 0,00 5
2 Norway Emil Bjørkmann 5 3 2 514 315 199 116 0,00 3
3 Norway Jaran Gelin Rysjedal 5 3 2 486 246 240 6 0,00 3
4 Norway Nicolai Gundersen 5 2 3 420 185 235 -50 0,00 2
5 Norway Aleksander Tonning Hatløy 5 2 3 555 263 292 -29 0,00 2
6 Norway Henning Meek Dromnes 5 0 5 419 117 302 -185 0,00 0
2 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 36-26 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Sajid Raheem (BEX) 75-46 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
6 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 50-44 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Sajid Raheem (BEX) 63-42 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
9 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 28-19 Norway Henning Meek Dromnes (Unique)    Pencil
10 Norway Sajid Raheem (BEX) 75-46 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
11 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 75-66 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
13 Norway Sajid Raheem (BEX) 75-67 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
1 Norway Sajid Raheem (BEX) 75-20 Norway Henning Meek Dromnes (Unique)    Pencil
3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 75-38 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 75-38 Norway Henning Meek Dromnes (Unique)    Pencil
14 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 75-23 Norway Henning Meek Dromnes (Unique) Møter  Pencil
15 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 42-41 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
8 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 75-13 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
12 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 49-17 Norway Henning Meek Dromnes (Unique)    Pencil