NM Junior Gutter U23 10-Ball Pencil

Dato: 26.-28. feb 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (23)
Finale Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-5 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil

NM Junior Gutter U23 10-Ball Pulje 1 Pencil

Dato: 26.-28. feb 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (10)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Jonas Holt 4 4 0 31 24 7 17 0,00 4
2 Norway Jonas Sanchez Gangfløt 4 3 1 30 21 9 12 0,00 3
3 Norway Magnus Sæther 4 2 2 29 14 15 -1 0,00 2
4 Norway Tor Andrè Lillevold 4 1 3 30 9 21 -12 0,00 1
5 Norway Stig Hellebust 4 0 4 32 8 24 -16 0,00 0
5 Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-0 Norway Magnus Sæther (Hyllestad) Møter  Pencil
1 Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-3 Norway Stig Hellebust (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-1 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
9 Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Stig Hellebust (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Magnus Sæther (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Magnus Sæther (Hyllestad) 6-1 Norway Stig Hellebust (Hyllestad)    Pencil
10 Norway Magnus Sæther (Hyllestad) 6-2 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Stig Hellebust (Hyllestad)    Pencil

NM Junior Gutter U23 10-Ball Pulje 2 Pencil

Dato: 26.-28. feb 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (10)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Matias Sætre 4 4 0 33 24 9 15 0,00 4
2 Norway Jardar Eiken Flage 4 3 1 34 19 15 4 0,00 3
3 Norway Eirik Riisnæs 4 2 2 34 17 17 0 0,00 2
4 Norway Philip Gangfløt 4 1 3 37 17 20 -3 0,00 1
5 Norway Arnhild Eiken (d) 4 0 4 32 8 24 -16 0,00 0
1 Norway Matias Sætre (Herøy) 6-3 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
3 Norway Matias Sætre (Herøy) 6-5 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
5 Norway Matias Sætre (Herøy) 6-0 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
9 Norway Matias Sætre (Herøy) 6-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
8 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
10 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 6-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
6 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
7 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 6-2 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil