NM Veteran 14.1 Pencil

Dato: 26.-28. feb 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (59)
Finale Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 75-69 Norway Allan Søgnen (Grenland) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 75-57 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Norway Allan Søgnen (Grenland) 75-47 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 75-35 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 75-38 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-70 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Norway Allan Søgnen (Grenland) 75-56 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-62 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 75-54 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Allan Søgnen (Grenland) 75-36 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 75-41 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 75-60 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-70 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Allan Søgnen (Grenland) 75-62 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
4 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 75-42 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kent Halldin (Oslo) 75-46 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
2 Norway Christian Johannessen (Oslo) 75-71 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 69-58 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Espen Saltnes (MIL) 75-57 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 75-14 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 75-66 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-17 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 75-57 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
5 Norway Allan Søgnen (Grenland) 75-62 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 75-27 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
7 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 75-47 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 75-28 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 75-37 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 75-26 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-40 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 75-11 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
5 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 75-62 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
6 Norway John Nordeide (MIL) w/o Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
7 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 75-55 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
8 Norway Paul Townsend (Feios) 75-60 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kent Halldin (Oslo) 75-30 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 75-45 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Christian Johannessen (Oslo) 75-29 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-62 Norway Allan Søgnen (Grenland) Møter  Pencil
5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-35 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 75-33 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-39 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
8 Norway Espen Saltnes (MIL) 75-39 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 75-30 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Kent Halldin (Oslo) 75-71 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 75-11 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 75-41 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 75-44 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Christian Johannessen (Oslo) 75-46 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
7 Norway Allan Søgnen (Grenland) 75-7 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-42 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
9 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-15 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
10 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 75-33 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
11 Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
12 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 75-69 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
13 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-22 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
14 Norway BArild Sørum (Vestby BK) 75-23 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
15 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) 75-70 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
16 Norway Espen Saltnes (MIL) 75-33 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil