NM Veteran 10-Ball Pencil

Dato: 26.-28. feb 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (71)
Finale Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 6-3 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-5 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Allan Søgnen (Grenland) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-5 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Norway Kent Halldin (Oslo) 6-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 6-2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Norway Allan Søgnen (Grenland) 6-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 Norway Martin Asphaug (Asker) 6-4 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
2 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Kent Halldin (Oslo) 6-4 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
4 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Espen Saltnes (MIL) 6-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Serbia Goran Nikolic (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Allan Søgnen (Grenland) 6-5 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Allan Søgnen (Grenland) 6-2 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
5 Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-2 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
7 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-0 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
8 Norway Martin Asphaug (Asker) 6-4 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-3 Norway Allan Søgnen (Grenland)    Pencil
3 Norway Kent Halldin (Oslo) w/o Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
4 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-1 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-0 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-2 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
7 Serbia Goran Nikolic (Oslo) 6-3 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
8 Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-2 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Roy Karlsen (Asker) 6-3 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
4 Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) Møter  Pencil
5 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-4 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
7 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Martin Asphaug (Asker) 6-0 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Roy Karlsen (Asker) 6-3 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
2 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-4 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
5 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-0 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-0 Norway Øystein Haug (Bærum)    Pencil
7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Jan Werner Bjørklund (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Martin Asphaug (Asker) Møter  Pencil
3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-2 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Allan Søgnen (Grenland) 6-1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Kent Halldin (Oslo) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-3 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
7 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-3 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-3 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
9 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-2 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
10 Norway Paul Townsend (Feios) 6-2 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
11 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
12 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-5 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
13 Norway John Nordeide (MIL) 6-1 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
14 Serbia Goran Nikolic (Oslo) 6-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
15 Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-0 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
16 Norway Espen Saltnes (MIL) 6-3 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-5 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
2 Norway Allan Søgnen (Grenland) 6-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Kent Halldin (Oslo) 6-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
5 Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-3 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
6 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Øystein Haug (Bærum)    Pencil
7 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Jan Werner Bjørklund (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta) 6-5 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil