NM i 14.1 Pencil

Dato: 18.-20. mar 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (87)
Finale Pencil
Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-67 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-115 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-75 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
England Mark McGauley (Oslo) 125-84 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-111 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-50 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 125-89 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 England Mark McGauley (Oslo) 125-75 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-55 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 125-49 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-94 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-94 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Matias Sætre (Herøy) 125-35 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-81 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
8 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 125-79 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 England Mark McGauley (Oslo) 100-91 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-11 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-66 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
4 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 100-10 Norway Henning Svensson (Oslo)    Pencil
5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-84 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
6 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 100-68 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 100-71 Norway Allan Søgnen (Grenland)    Pencil
8 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 100-85 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 32)
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-58 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-48 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-64 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
4 Norway Henning Svensson (Oslo) 100-71 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 100-48 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 100-78 Norway Henrik Olsson (Oslo)    Pencil
7 Norway Allan Søgnen (Grenland) 100-16 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
8 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 100-83 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-50 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-99 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 125-66 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-120 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-35 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
6 Norway Matias Sætre (Herøy) 125-50 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
7 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-107 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-109 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 48)
1 Norway Aria Senemar (Oslo) w/o Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-54 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-26 Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
4 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 100-46 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-34 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
6 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 100-78 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
7 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-58 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
8 Norway Henning Svensson (Oslo) 100-39 Norway Jan Werner Bjørklund (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
9 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 100-40 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
10 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 100-94 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
11 Norway Henrik Olsson (Oslo) 100-44 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
12 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) w/o Norway Matey Ullah (Unique)    Pencil
13 Norway Allan Søgnen (Grenland) 100-30 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
14 Norway Robert Farinetti (BEX) 100-31 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
15 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 100-48 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
16 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 100-67 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-20 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
2 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 125-29 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-29 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-91 Norway Allan Søgnen (Grenland)    Pencil
5 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 125-39 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-77 Norway Henrik Olsson (Oslo)    Pencil
7 England Mark McGauley (Oslo) 125-118 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-50 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
9 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-40 Norway Henning Svensson (Oslo)    Pencil
10 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 125-78 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
11 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-99 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
12 Norway Matias Sætre (Herøy) 125-117 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
13 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 125-32 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
14 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-80 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
15 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 125-99 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
16 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-41 Norway Aria Senemar (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) w/o Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
3 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 100-45 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Robert Farinetti (BEX) 100-63 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
7 Norway Allan Søgnen (Grenland) 100-11 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Matey Ullah (Unique) 100-38 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
11 Norway Henrik Olsson (Oslo) 100-28 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
12 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
13 England Mark McGauley (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 100-72 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
15 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 100-67 Norway Jan Werner Bjørklund (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
16 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
17 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
18 Norway Henning Svensson (Oslo) 100-29 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
19 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 100-30 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
20 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
21 Norway Espen M Andersen (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
22 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 100-37 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
23 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-87 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo)    Pencil
24 Norway Matias Sætre (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
25 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
26 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 100-59 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
27 Norway Robin Svedin (Reisa BK) 100-22 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
28 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
29 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
30 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-31 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
31 Norway Aria Senemar (Oslo) 100-49 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
32 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil