Vis individuelle kamper  NM Lag Pencil

Dato: 14.-16. mai 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (79)
Finale Pencil
Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) 2-1 Norway Hyllestad 1    Pencil
Norway Christian Johannessen 8-7 Norway Steffen Wolff Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff 9-4 Norway Bjørn Johan L'orange    Pencil
Norway Roger Rasmussen 125-64 Norway Dag-Jøran Aralden Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Hyllestad 1 2-1 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppballs)    Pencil
Norway Steffen Wolff 8-7 Norway Even Wærnes Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 9-5 Norway Tommy Wolff Møter  Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 125-77 Norway Didrik Vatne    Pencil
Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) 2-1 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs 8-3 Norway Christian Johannessen Møter  Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange 9-6 Norway Kent Halldin Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen 125-29 Norway Robin Hagerup Ertesvåg Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Hyllestad 1 2-1 Norway Oslo 1 (Oslo BK 1)    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 8-4 Norway Dag-Jøran Aralden Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff 9-5 Norway Thomas Aleksander Fjæran Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff 125-101 Norway Erik Gårdelöf    Pencil
Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppballs) 2-0 Norway BEX 1 (BEX)    Pencil
Norway Didrik Vatne 8-7 Norway Robert Farinetti    Pencil
Norway Even Wærnes 9-7 Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
Norway Navid Eslah v Norway Ronny Oldervik    Pencil
Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) 2-0 Norway Grenland 1    Pencil
Norway Christian Johannessen 8-6 Norway Allan Søgnen Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen 9-5 Norway Tommy Myhre    Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange v Norway Bjørn Erik Bergh    Pencil
Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) 2-0 Norway Oslo Biljard1 1 (OB1 Elmstreet)    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 8-1 Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Kent Halldin 9-8 Norway Marius Nørsterud Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen v Norway Robin Hagerup Ertesvåg    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppballs) 5-1 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 1-0 Norway Philip Gangfløt Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik v Norway Emil Andrè Gangfløt Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 35-29 Norway Ole Tobias Gangfløt Møter  Pencil
Norway Didrik Vatne v Norway Philip Gangfløt Møter  Pencil
Norway Didrik Vatne 4-0 Norway Emil Andrè Gangfløt Møter  Pencil
Norway Didrik Vatne 6-2 Norway Ole Tobias Gangfløt Møter  Pencil
Norway Even Wærnes 1-0 Norway Philip Gangfløt Møter  Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt 9-8 Norway Even Wærnes Møter  Pencil
Norway Even Wærnes v Norway Ole Tobias Gangfløt Møter  Pencil
11 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) 5-1 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite)    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg 4-3 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Kent Halldin 6-0 Norway Jan Morten Arnesen    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen v Norway Eirik Riisnæs    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg 32-7 Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen v Norway Kent Halldin    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 6-3 Norway Eirik Riisnæs    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt v Norway Robin Hagerup Ertesvåg Møter  Pencil
Norway Kent Halldin 50-6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-0 Norway Jonas Sanchez Gangfløt Møter  Pencil
21 Norway Hyllestad 1 5-1 Norway Kongsvinger 1    Pencil
Norway Steffen Wolff 1-0 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Steffen Wolff 1-0 Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Steffen Wolff v Norway Henrik Hagen Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff v Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Tommy Wolff 1-0 Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Tommy Wolff 6-3 Norway Henrik Hagen Møter  Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 29-14 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden v Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Henrik Hagen 4-0 Norway Dag-Jøran Aralden Møter  Pencil
31 Norway Grenland 1 5-3 Norway Oslo Biljard1 2 (OB1 Lucky Fluke)    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh 23-8 Norway Thomas Pedersen    Pencil
Norway Allan Søgnen 1-0 Norway Thomas Pedersen    Pencil
Norway Thomas Pedersen 1-0 Norway Tommy Myhre    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh 6-2 Norway Thorbjørn Eriksen    Pencil
Norway Allan Søgnen 1-0 Norway Thorbjørn Eriksen    Pencil
Norway Tommy Myhre 26-8 Norway Thorbjørn Eriksen    Pencil
Norway Jan Thomassen v Norway Bjørn Erik Bergh    Pencil
Norway Jan Thomassen 50-4 Norway Allan Søgnen    Pencil
Norway Jan Thomassen 6-4 Norway Tommy Myhre    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppballs) 5-0 Norway MIL 2 (Kong Oscar 2)    Pencil
Norway Ronny Oldervik 4-1 Norway Jørgen Ulvatne    Pencil
Norway Ronny Oldervik v Norway Kyrre Grønstøl    Pencil
Norway Ronny Oldervik 36-1 Norway Rune Bødal    Pencil
Norway Didrik Vatne v Norway Jørgen Ulvatne    Pencil
Norway Didrik Vatne 4-1 Norway Kyrre Grønstøl    Pencil
Norway Didrik Vatne v Norway Rune Bødal    Pencil
Norway Even Wærnes 6-1 Norway Jørgen Ulvatne    Pencil
Norway Even Wærnes 21-13 Norway Kyrre Grønstøl    Pencil
Norway Even Wærnes v Norway Rune Bødal    Pencil
11 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 5-4 Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen)    Pencil
Norway Robert Grønlie 45-17 Norway Jan Morten Arnesen    Pencil
Norway Espen M Andersen 6-4 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 1-0 Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Robert Grønlie 6-2 Norway Pål Andrè Martinsen Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 4-0 Norway Espen M Andersen    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 20-2 Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 1-0 Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Espen M Andersen 18-17 Norway Jonas Sanchez Gangfløt Møter  Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 6-2 Norway Espen Eriksen    Pencil
21 Norway Hyllestad 1 5-2 Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff 1-0 Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Steffen Wolff v Norway John Nordeide    Pencil
Norway Steffen Wolff 1-0 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff v Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Tommy Wolff 1-0 Norway John Nordeide Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff 1-0 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Vidar Blidensol 12-2 Norway Dag-Jøran Aralden Møter  Pencil
Norway John Nordeide 1-0 Norway Dag-Jøran Aralden    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 1-0 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
31 Norway Oslo Biljard1 2 (OB1 Lucky Fluke) 5-0 Norway Unique 1 (Unique)    Pencil
Norway Thomas Pedersen 3-2 Norway Jeremiah Torres    Pencil
Norway Thomas Pedersen 4-1 Norway Yousef Austrheim    Pencil
Norway Thomas Pedersen v Norway Anas Khan    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 6-1 Norway Jeremiah Torres    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen v Norway Yousef Austrheim    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 4-2 Norway Anas Khan    Pencil
Norway Jan Thomassen v Norway Jeremiah Torres    Pencil
Norway Jan Thomassen 6-4 Norway Yousef Austrheim    Pencil
Norway Jan Thomassen v Norway Anas Khan    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo 1 (Oslo BK 1) 5-2 Norway Grenland 1    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 1-0 Norway Bjørn Erik Bergh    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 1-0 Norway Allan Søgnen Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe v Norway Tommy Myhre Møter  Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 1-0 Norway Bjørn Erik Bergh    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 24-13 Norway Allan Søgnen    Pencil
Norway Tommy Myhre 1-0 Norway Thomas Aleksander Fjæran    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh 23-18 Norway Erik Gårdelöf    Pencil
Norway Erik Gårdelöf v Norway Allan Søgnen    Pencil
Norway Erik Gårdelöf 4-1 Norway Tommy Myhre    Pencil
11 Norway BEX 1 (BEX) 5-1 Norway Kongsvinger 1    Pencil
Norway Robert Farinetti 4-0 Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen 6-2 Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Jostein Jullum v Norway Navid Eslah    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen v Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen 22-21 Norway Knut Egil Michaelsen Møter  Pencil
Norway Navid Eslah 4-1 Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Henrik Hagen 36-28 Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen v Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
Norway Navid Eslah 6-4 Norway Henrik Hagen    Pencil
21 Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) 5-2 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen 28-27 Norway Robin Hagerup Ertesvåg    Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange 6-1 Norway Robin Hagerup Ertesvåg    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg v Norway Roger Rasmussen Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen 4-1 Norway Kent Halldin    Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Bjørn Johan L'orange Møter  Pencil
Norway Kent Halldin 6-4 Norway Roger Rasmussen    Pencil
Norway Christian Johannessen 6-0 Norway Eirik Riisnæs Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-1 Norway Bjørn Johan L'orange Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen 1-0 Norway Eirik Riisnæs    Pencil
31 Norway Oslo Biljard1 1 (OB1 Elmstreet) 5-4 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys)    Pencil
Norway Lars Harby 27-21 Norway Philip Gangfløt Møter  Pencil
Norway Lars Harby 4-1 Norway Emil Andrè Gangfløt    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 6-5 Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Philip Gangfløt 4-2 Norway Eirik Johansen Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen 6-3 Norway Emil Andrè Gangfløt    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 33-30 Norway Eirik Johansen    Pencil
Norway Philip Gangfløt 6-2 Norway Marius Nørsterud    Pencil
Norway Marius Nørsterud 29-6 Norway Emil Andrè Gangfløt    Pencil
Norway Marius Nørsterud 4-1 Norway Ole Tobias Gangfløt    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Oslo 1 (Oslo BK 1) 5-2 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppballs)    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 50-15 Norway Ronny Oldervik Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 6-1 Norway Didrik Vatne    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 4-2 Norway Even Wærnes Møter  Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 4-2 Norway Ronny Oldervik Møter  Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 25-23 Norway Didrik Vatne    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran v Norway Even Wærnes    Pencil
Norway Ronny Oldervik 6-1 Norway Erik Gårdelöf Møter  Pencil
Norway Erik Gårdelöf v Norway Didrik Vatne    Pencil
Norway Even Wærnes 21-12 Norway Erik Gårdelöf    Pencil
11 Norway Grenland 1 5-0 Norway MIL 2 (Kong Oscar 2)    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh 32-12 Norway Jørgen Ulvatne    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh 6-1 Norway Kyrre Grønstøl    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh v Norway Rune Bødal    Pencil
Norway Allan Søgnen v Norway Jørgen Ulvatne    Pencil
Norway Allan Søgnen 4-1 Norway Kyrre Grønstøl    Pencil
Norway Allan Søgnen v Norway Rune Bødal    Pencil
Norway Tommy Myhre 4-0 Norway Jørgen Ulvatne    Pencil
Norway Tommy Myhre v Norway Kyrre Grønstøl    Pencil
Norway Tommy Myhre 6-5 Norway Rune Bødal    Pencil
21 Norway Kongsvinger 1 5-3 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite)    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 4-1 Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Jostein Jullum v Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 6-3 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 6-4 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-1 Norway Pål Andrè Martinsen Møter  Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 1-0 Norway Knut Egil Michaelsen Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen 1-0 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen 6-4 Norway Pål Andrè Martinsen Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen 4-0 Norway Jonas Sanchez Gangfløt Møter  Pencil
31 Norway BEX 1 (BEX) 5-2 Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen)    Pencil
Norway Knut Inge Røstvold v Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen 4-3 Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Navid Eslah 6-5 Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Robert Grønlie 1-0 Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen 30-29 Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Navid Eslah 4-3 Norway Robert Grønlie Møter  Pencil
Norway Espen M Andersen 4-1 Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Espen M Andersen v Norway Jørgen Nilsen    Pencil
Norway Navid Eslah 15-13 Norway Espen M Andersen Møter  Pencil
41 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) 5-4 Norway Hyllestad 1    Pencil
Norway Steffen Wolff 4-2 Norway Robin Hagerup Ertesvåg    Pencil
Norway Kent Halldin 6-5 Norway Steffen Wolff Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs 1-0 Norway Steffen Wolff    Pencil
Norway Tommy Wolff 6-2 Norway Robin Hagerup Ertesvåg Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff 4-2 Norway Kent Halldin    Pencil
Norway Tommy Wolff 1-0 Norway Eirik Riisnæs Møter  Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg 1-0 Norway Dag-Jøran Aralden    Pencil
Norway Kent Halldin 6-1 Norway Dag-Jøran Aralden Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-1 Norway Dag-Jøran Aralden Møter  Pencil
51 Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) 5-0 Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen v Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen v Norway John Nordeide    Pencil
Norway Christian Johannessen 4-0 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange 18-17 Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange v Norway John Nordeide    Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange 6-4 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen 4-3 Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen 6-3 Norway John Nordeide    Pencil
Norway Roger Rasmussen v Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
61 Norway Oslo Biljard1 1 (OB1 Elmstreet) 5-4 Norway Oslo Biljard1 2 (OB1 Lucky Fluke)    Pencil
Norway Thomas Pedersen 8-5 Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Lars Harby 6-3 Norway Thorbjørn Eriksen    Pencil
Norway Lars Harby 4-2 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Thomas Pedersen 4-1 Norway Eirik Johansen    Pencil
Norway Eirik Johansen 27-18 Norway Thorbjørn Eriksen    Pencil
Norway Eirik Johansen 6-5 Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Thomas Pedersen 6-4 Norway Marius Nørsterud Møter  Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 4-1 Norway Marius Nørsterud    Pencil
Norway Marius Nørsterud 1-0 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
71 Norway Unique 1 (Unique) 5-0 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys)    Pencil
Norway Philip Gangfløt v Norway Jeremiah Torres    Pencil
Norway Philip Gangfløt v Norway Yousef Austrheim    Pencil
Norway Philip Gangfløt 4-0 Norway Anas Khan    Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt v Norway Jeremiah Torres    Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt 15-6 Norway Yousef Austrheim Møter  Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt 6-4 Norway Anas Khan Møter  Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 6-5 Norway Jeremiah Torres Møter  Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 4-1 Norway Yousef Austrheim Møter  Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt v Norway Anas Khan    Pencil

NM Lag Skjema 1 Pencil

Dato: 14.-16. mai 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 5-2 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) Møter  Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-3 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 11-4 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 6-3 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 29-21 Norway Henrik Olsson Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 6-4 Norway Henrik Olsson Møter  Pencil
Norway Henrik Olsson v Norway Jonas Sanchez Gangfløt Møter  Pencil
Norway Hasan Emre Vural v Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Hasan Emre Vural 4-3 Norway Pål Andrè Martinsen Møter  Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 50-24 Norway Hasan Emre Vural Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 5-2 Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn)    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 17-4 Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen v Norway Håkon Walland    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 1-0 Norway Bård Onsum    Pencil
Norway Henrik Olsson 1-0 Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Håkon Walland 6-2 Norway Henrik Olsson    Pencil
Norway Henrik Olsson 18-9 Norway Bård Onsum    Pencil
Norway Hasan Emre Vural v Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Håkon Walland 20-19 Norway Hasan Emre Vural Møter  Pencil
Ikke bestemt 1-0 Norway Bård Onsum    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Grenland 1 5-4 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite)    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 6-3 Norway Bjørn Erik Bergh    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh 4-1 Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 50-31 Norway Bjørn Erik Bergh    Pencil
Norway Allan Søgnen 27-18 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Allan Søgnen 6-0 Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Allan Søgnen 4-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 4-2 Norway Tommy Myhre    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 36-23 Norway Tommy Myhre    Pencil
Norway Tommy Myhre 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 5-0 Norway Oslo 5 (Oslo Psychos)    Pencil
Norway Arild Kråkvik v Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Henrik Olsson 4-3 Norway Arild Kråkvik    Pencil
Norway Arild Kråkvik v Norway Hasan Emre Vural    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 28-7 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Bjørn Bratteberg v Norway Henrik Olsson    Pencil
Norway Hasan Emre Vural 4-2 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Sturla Haukebø v Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Henrik Olsson 12-11 Norway Sturla Haukebø    Pencil
Norway Hasan Emre Vural 6-0 Norway Sturla Haukebø    Pencil
11 Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn) 5-0 Norway Fredrikstad BK 3 (FBK Old Boys)    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) v Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 14-12 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 1-0 Norway Eystein Gangfløt    Pencil
Norway Håkon Walland 14-5 Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Håkon Walland v Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Håkon Walland v Norway Eystein Gangfløt    Pencil
Norway Bård Onsum 6-4 Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Bård Onsum 1-0 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Bård Onsum v Norway Eystein Gangfløt    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Unknown Ikke bestemt w/o Norway Oslo 5 (Oslo Psychos)    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
11 Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn) 5-0 Norway Fredrikstad BK 4 (FBK Generation Team)    Pencil
Norway Albert Roman Stensrød v Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Albert Roman Stensrød v Norway Håkon Walland    Pencil
Norway Bård Onsum 6-2 Norway Albert Roman Stensrød    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 4-1 Norway Emil Andreassen    Pencil
Norway Håkon Walland 6-1 Norway Emil Andreassen    Pencil
Norway Emil Andreassen v Norway Bård Onsum    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød v Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Håkon Walland 12-2 Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Bård Onsum 4-2 Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Grenland 1 5-0 Norway Fredrikstad BK 3 (FBK Old Boys)    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh 6-2 Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh 4-1 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh v Norway Eystein Gangfløt    Pencil
Norway Allan Søgnen 27-9 Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Allan Søgnen v Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Allan Søgnen v Norway Eystein Gangfløt Møter  Pencil
Norway Tommy Myhre v Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Tommy Myhre 13-12 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Tommy Myhre 6-3 Norway Eystein Gangfløt    Pencil
11 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 5-2 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) Møter  Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen v Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 4-3 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 34-28 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Henrik Olsson 4-3 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 11-10 Norway Henrik Olsson Møter  Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 6-2 Norway Henrik Olsson Møter  Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 16-3 Norway Hasan Emre Vural Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 6-1 Norway Hasan Emre Vural Møter  Pencil
Norway Hasan Emre Vural v Norway Jonas Sanchez Gangfløt Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Grenland 1 w/o Unknown Ikke bestemt    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Norway Allan Søgnen v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Norway Tommy Myhre v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
11 Norway Fredrikstad BK 3 (FBK Old Boys) 5-1 Norway Oslo 5 (Oslo Psychos)    Pencil
Norway Moises Farfan v Norway Arild Kråkvik    Pencil
Norway Moises Farfan 32-21 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Moises Farfan 1-0 Norway Sturla Haukebø    Pencil
Norway Arild Kråkvik 1-0 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen 1-0 Norway Bjørn Bratteberg Møter  Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen v Norway Bjørn Bratteberg Møter  Pencil
Norway Eystein Gangfløt 12-4 Norway Arild Kråkvik    Pencil
Norway Eystein Gangfløt v Norway Bjørn Bratteberg Møter  Pencil
Norway Eystein Gangfløt 1-0 Norway Sturla Haukebø    Pencil
21 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 5-3 Norway Fredrikstad BK 4 (FBK Generation Team)    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 6-5 Norway Albert Roman Stensrød    Pencil
Norway Albert Roman Stensrød 9-5 Norway Henrik Olsson    Pencil
Norway Hasan Emre Vural 4-1 Norway Albert Roman Stensrød    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 30-1 Norway Emil Andreassen    Pencil
Norway Henrik Olsson 4-0 Norway Emil Andreassen    Pencil
Norway Hasan Emre Vural 6-0 Norway Emil Andreassen    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød 4-2 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød v Norway Henrik Olsson    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød 8-6 Norway Hasan Emre Vural    Pencil
31 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 5-1 Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn)    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 4-0 Norway Kendall Onstad (d) Møter  Pencil
Norway Kendall Onstad (d) v Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 6-3 Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 31-18 Norway Håkon Walland    Pencil
Norway Håkon Walland 6-5 Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Håkon Walland v Norway Jonas Sanchez Gangfløt    Pencil
Norway Bård Onsum v Norway Jan Morten Arnesen    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 4-2 Norway Bård Onsum    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 22-6 Norway Bård Onsum Møter  Pencil

NM Lag Skjema 2 Pencil

Dato: 14.-16. mai 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) 5-4 Norway Vestby BK 1 (Vestby)    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) 5-2 Norway Strømmen 1    Pencil
Norway Philip Gangfløt 4-0 Norway Ingolf Höns    Pencil
Norway Philip Gangfløt 6-5 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Philip Gangfløt 4-2 Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Norway Ingolf Höns 4-2 Norway Emil Andrè Gangfløt Møter  Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 7-6 Norway Emil Andrè Gangfløt    Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt v Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 6-3 Norway Ingolf Höns    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt v Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 9-8 Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppballs) 5-1 Norway Vestby BK 1 (Vestby)    Pencil
Norway John Ove Løvdal v Norway Ronny Oldervik    Pencil
Norway Didrik Vatne 6-5 Norway John Ove Løvdal    Pencil
Norway John Ove Løvdal 4-3 Norway Even Wærnes    Pencil
Norway Ronny Oldervik 4-2 Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Didrik Vatne 50-12 Norway BArild Sørum    Pencil
Norway BArild Sørum v Norway Even Wærnes    Pencil
Norway Ronny Oldervik 6-1 Norway Tormod Rygge    Pencil
Norway Tormod Rygge v Norway Didrik Vatne    Pencil
Norway Even Wærnes 17-15 Norway Tormod Rygge    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) 5-3 Norway Strømmen 2    Pencil
Norway Philip Gangfløt 29-13 Norway Jon Arnesen Møter  Pencil
Norway Jon Arnesen 4-2 Norway Emil Andrè Gangfløt    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 6-1 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Leif Erik Olsen v Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Leif Erik Olsen 6-4 Norway Emil Andrè Gangfløt    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 2-0 Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Philip Gangfløt 6-1 Norway Ole Morten Strand    Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt 17-9 Norway Ole Morten Strand    Pencil
Norway Ole Morten Strand 4-2 Norway Ole Tobias Gangfløt    Pencil
11 Norway Strømmen 1 5-2 Norway Hyllestad 4    Pencil
Norway Jan Erik Hatlem v Norway Ingolf Höns    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 24-23 Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Jan Erik Hatlem 4-3 Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Norway Ingolf Höns 20-11 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Jaroslaw Kapuscinski 6-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Ingolf Höns 4-2 Norway Eirik Tonning Hatløy    Pencil
Norway Eirik Tonning Hatløy 6-4 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Eirik Tonning Hatløy v Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Strømmen 2 5-3 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (GRBK The Third)    Pencil
Norway Leif Erik Olsen 1-0 Norway Marius Farås    Pencil
Norway Tor Andrè Lillevold 6-0 Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Leif Erik Olsen 6-3 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Marius Farås 5-3 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Behzad Rahmanian v Norway Tor Andrè Lillevold    Pencil
Norway Behzad Rahmanian 4-1 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Marius Farås 1-0 Norway Ole Morten Strand    Pencil
Norway Ole Morten Strand 4-0 Norway Tor Andrè Lillevold    Pencil
Norway Ole Morten Strand 9-1 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
11 Norway Hyllestad 4 5-3 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (GRBK The Second)    Pencil
Norway Jan Werner Bjørklund 6-3 Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal 4-3 Norway Jan Werner Bjørklund    Pencil
Norway Eirik Tonning Hatløy 3-2 Norway Jan Werner Bjørklund    Pencil
Norway Jan Erik Hatlem 11-3 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal 6-2 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Geir Tollefsrud 4-3 Norway Eirik Tonning Hatløy    Pencil
Norway Gustav Rydberg v Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal 9-5 Norway Gustav Rydberg    Pencil
Norway Gustav Rydberg 6-5 Norway Eirik Tonning Hatløy    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vestby BK 1 (Vestby) 5-3 Norway Strømmen 1    Pencil
Norway Ingolf Höns 6-3 Norway John Ove Løvdal    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 17-16 Norway John Ove Løvdal Møter  Pencil
Norway John Ove Løvdal 4-1 Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Norway BArild Sørum v Norway Ingolf Höns    Pencil
Norway BArild Sørum 4-1 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway BArild Sørum 6-3 Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Norway Tormod Rygge 4-3 Norway Ingolf Höns    Pencil
Norway Tormod Rygge 15-14 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Jaroslaw Kapuscinski 13-9 Norway Tormod Rygge    Pencil
11 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppballs) 5-0 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 1-0 Norway Philip Gangfløt Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 6-4 Norway Emil Andrè Gangfløt Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 41-15 Norway Ole Tobias Gangfløt Møter  Pencil
Norway Didrik Vatne v Norway Philip Gangfløt Møter  Pencil
Norway Didrik Vatne v Norway Emil Andrè Gangfløt Møter  Pencil
Norway Didrik Vatne v Norway Ole Tobias Gangfløt Møter  Pencil
Norway Even Wærnes 4-0 Norway Philip Gangfløt Møter  Pencil
Norway Even Wærnes v Norway Emil Andrè Gangfløt Møter  Pencil
Norway Even Wærnes 6-1 Norway Ole Tobias Gangfløt Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Vestby BK 1 (Vestby) 5-1 Norway Strømmen 2    Pencil
Norway BArild Sørum 9-1 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway BArild Sørum v Norway Leif Erik Olsen Møter  Pencil
Norway BArild Sørum 4-0 Norway Behzad Rahmanian Møter  Pencil
Norway Jon Arnesen 6-4 Norway Nicolai Gundersen    Pencil
Norway Nicolai Gundersen 4-3 Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Nicolai Gundersen v Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Tormod Rygge v Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Tormod Rygge 12-4 Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Tormod Rygge 6-0 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
11 Norway Strømmen 1 5-2 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (GRBK The Third)    Pencil
Norway Ingolf Höns 19-18 Norway Marius Farås    Pencil
Norway Ingolf Höns 4-1 Norway Tor Andrè Lillevold    Pencil
Norway Per Steinar Brovold 6-5 Norway Ingolf Höns    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 4-3 Norway Marius Farås    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen v Norway Tor Andrè Lillevold    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 20-3 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Jaroslaw Kapuscinski 6-3 Norway Marius Farås    Pencil
Norway Tor Andrè Lillevold 13-10 Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Norway Jaroslaw Kapuscinski v Norway Per Steinar Brovold    Pencil
21 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppballs) 5-2 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (GRBK The Second)    Pencil
Norway Jan Werner Bjørklund v Norway Ronny Oldervik    Pencil
Norway Didrik Vatne 22-8 Norway Jan Werner Bjørklund    Pencil
Norway Even Wærnes 4-1 Norway Jan Werner Bjørklund    Pencil
Norway Geir Tollefsrud 8-6 Norway Ronny Oldervik    Pencil
Norway Didrik Vatne 4-0 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Even Wærnes 6-1 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Ronny Oldervik 4-0 Norway Gustav Rydberg    Pencil
Norway Gustav Rydberg 6-3 Norway Didrik Vatne    Pencil
Norway Gustav Rydberg v Norway Even Wærnes    Pencil
31 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) 5-0 Norway Hyllestad 4    Pencil
Norway Philip Gangfløt v Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Philip Gangfløt 3-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Philip Gangfløt 4-0 Norway Eirik Tonning Hatløy    Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt v Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt v Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt 6-1 Norway Eirik Tonning Hatløy Møter  Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 4-3 Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 6-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt v Norway Eirik Tonning Hatløy Møter  Pencil

NM Lag Skjema 3 Pencil

Dato: 14.-16. mai 2016; Salong: Buddha, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 5-2 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team)    Pencil
Norway Knut Inge Røstvold 25-8 Norway Jan Atle Kofoed Møter  Pencil
Norway Espen M Andersen 4-2 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Espen Eriksen 1-0 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Rune Løe v Norway Knut Inge Røstvold    Pencil
Norway Espen M Andersen 6-3 Norway Rune Løe    Pencil
Norway Rune Løe 32-27 Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Knut Inge Røstvold 6-1 Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Stig Ringebo v Norway Espen M Andersen    Pencil
Norway Stig Ringebo 4-3 Norway Espen Eriksen    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Hyllestad 3 5-3 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team)    Pencil
Norway Pål Hatteberg 28-16 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Gjermund Flage v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Rune Løe 6-4 Norway Gjermund Flage    Pencil
Norway Stig Ringebo 1-0 Norway Gjermund Flage    Pencil
Norway Jan Atle Kofoed 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Stig Ringebo 4-3 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) 5-1 Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen)    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg 50-34 Norway Knut Inge Røstvold    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg 4-3 Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg v Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Kent Halldin 6-4 Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Kent Halldin 4-3 Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs 6-3 Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Espen Eriksen 48-36 Norway Eirik Riisnæs    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Hyllestad 3 5-2 Norway Oslo Biljard1 3 (OB1 Underdogs)    Pencil
Norway Pål Hatteberg 34-16 Norway Roy Grimsen    Pencil
Norway Roy Grimsen 4-3 Norway Gjermund Flage    Pencil
Norway Roy Grimsen v Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Kjartan Maraas v Norway Pål Hatteberg    Pencil
Norway Gjermund Flage 6-0 Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 23-8 Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Marius Fredriksen v Norway Pål Hatteberg    Pencil
Norway Marius Fredriksen v Norway Gjermund Flage    Pencil
Norway Marius Fredriksen 4-1 Norway Robert Gelin Rysjedal Møter  Pencil
11 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team) 5-0 Norway Asker 1 (Asker BK)    Pencil
Norway Larry Skogheim v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Rune Løe 6-2 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Stig Ringebo 35-16 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Jan Atle Kofoed 43-20 Norway Roy Karlsen Møter  Pencil
Norway Roy Karlsen v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Roy Karlsen v Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Martin Asphaug v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Martin Asphaug v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Stig Ringebo 4-1 Norway Martin Asphaug    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo Biljard1 3 (OB1 Underdogs) 5-0 Norway Hyllestad 5    Pencil
Norway Roy Grimsen v Norway Kent Rune Hatlem    Pencil
Norway Roy Grimsen 4-0 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Roy Grimsen v Norway Nina Torvund (d)    Pencil
Norway Kjartan Maraas 27-7 Norway Kent Rune Hatlem    Pencil
Norway Kjartan Maraas v Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Kjartan Maraas 4-1 Norway Nina Torvund (d)    Pencil
Norway Marius Fredriksen v Norway Kent Rune Hatlem    Pencil
Norway Marius Fredriksen 14-9 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Marius Fredriksen 6-3 Norway Nina Torvund (d)    Pencil
11 Norway Asker 1 (Asker BK) 5-4 Norway Grenland 2    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 12-8 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 4-3 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Martin Asphaug 6-3 Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Larry Skogheim 6-0 Norway Chairat Pho    Pencil
Norway Chairat Pho 11-8 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Martin Asphaug 4-3 Norway Chairat Pho    Pencil
Norway Larry Skogheim 4-1 Norway Vegard Daapan    Pencil
Norway Roy Karlsen 6-2 Norway Vegard Daapan    Pencil
Norway Vegard Daapan 14-5 Norway Martin Asphaug    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) 5-0 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team)    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg 4-0 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg 50-0 Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Jan Atle Kofoed Møter  Pencil
Norway Kent Halldin 36-0 Norway Rune Løe    Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Jan Atle Kofoed Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-0 Norway Rune Løe    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 6-1 Norway Stig Ringebo    Pencil
11 Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 5-2 Norway Hyllestad 3    Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Robert Grønlie Møter  Pencil
Norway Espen M Andersen 37-36 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-0 Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Robert Grønlie 43-3 Norway Gjermund Flage    Pencil
Norway Gjermund Flage v Norway Espen M Andersen    Pencil
Norway Gjermund Flage 6-3 Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Robert Grønlie 4-3 Norway Robert Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Espen M Andersen 6-5 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal v Norway Espen Eriksen Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) 5-1 Norway Oslo Biljard1 3 (OB1 Underdogs)    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg v Norway Roy Grimsen    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg v Norway Marius Fredriksen    Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Roy Grimsen    Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Marius Fredriksen    Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Roy Grimsen Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Marius Fredriksen    Pencil
11 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team) 5-0 Norway Hyllestad 5    Pencil
Norway Jan Atle Kofoed 6-1 Norway Kent Rune Hatlem    Pencil
Norway Rune Løe 4-0 Norway Kent Rune Hatlem    Pencil
Norway Kent Rune Hatlem v Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Arnhild Eiken (d) v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Rune Løe 21-4 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Stig Ringebo 6-0 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Nina Torvund (d) v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Nina Torvund (d) v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Stig Ringebo 4-1 Norway Nina Torvund (d) Møter  Pencil
21 Norway Hyllestad 3 5-2 Norway Grenland 2    Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Pål Hatteberg 12-6 Norway Chairat Pho    Pencil
Norway Pål Hatteberg 6-2 Norway Vegard Daapan    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 6-0 Norway Gjermund Flage    Pencil
Norway Gjermund Flage 4-3 Norway Chairat Pho    Pencil
Norway Gjermund Flage 12-9 Norway Vegard Daapan    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 25-17 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal v Norway Chairat Pho    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 4-0 Norway Vegard Daapan    Pencil
31 Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 5-2 Norway Asker 1 (Asker BK)    Pencil
Norway Robert Grønlie 29-9 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Espen M Andersen 6-3 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Larry Skogheim 4-0 Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Robert Grønlie 4-2 Norway Roy Karlsen Møter  Pencil
Norway Espen M Andersen 50-15 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Roy Karlsen v Norway Espen Eriksen Møter  Pencil
Norway Martin Asphaug 6-5 Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Martin Asphaug v Norway Espen M Andersen    Pencil
Norway Espen Eriksen 7-3 Norway Martin Asphaug    Pencil

NM Lag Skjema 4 Pencil

Dato: 14.-16. mai 2016; Salong: Elmers, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo Biljard1 2 (OB1 Lucky Fluke) 5-0 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First)    Pencil
Norway Kenneth Rognstad v Norway Thomas Pedersen    Pencil
Norway Kenneth Rognstad v Norway Thorbjørn Eriksen Møter  Pencil
Norway Jan Thomassen 1-0 Norway Kenneth Rognstad    Pencil
Norway Thomas Pedersen 4-0 Norway Håvard Lykke    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 25-10 Norway Håvard Lykke Møter  Pencil
Norway Håvard Lykke v Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Thomas Pedersen 1-0 Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Norway Emil Bjørkmann v Norway Thorbjørn Eriksen    Pencil
Norway Jan Thomassen 27-14 Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First) 5-4 Norway Hyllestad 2    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 4-1 Norway Stein Tore Nybakk    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 36-14 Norway Jardar Eiken Flage    Pencil
Norway Gard Eiken Flage 6-4 Norway Kenneth Rognstad    Pencil
Norway Stein Tore Nybakk 1-0 Norway Håvard Lykke    Pencil
Norway Håvard Lykke 1-0 Norway Jardar Eiken Flage    Pencil
Norway Håvard Lykke 17-8 Norway Gard Eiken Flage    Pencil
Norway Stein Tore Nybakk 28-26 Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 6-5 Norway Jardar Eiken Flage Møter  Pencil
Norway Gard Eiken Flage 1-0 Norway Emil Bjørkmann Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) 5-1 Norway Oslo Biljard1 2 (OB1 Lucky Fluke)    Pencil
Norway Christian Johannessen 6-1 Norway Thomas Pedersen    Pencil
Norway Thomas Pedersen v Norway Bjørn Johan L'orange Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen 44-11 Norway Thomas Pedersen Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen 4-3 Norway Thorbjørn Eriksen    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 21-13 Norway Bjørn Johan L'orange    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen v Norway Roger Rasmussen    Pencil
Norway Jan Thomassen v Norway Christian Johannessen    Pencil
Norway Bjørn Johan L'orange 6-1 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen 4-0 Norway Jan Thomassen    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First) 5-2 Norway Horten 1 (Horten)    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 1-0 Norway Simon Ebsa    Pencil
Norway Simon Ebsa v Norway Håvard Lykke    Pencil
Norway Simon Ebsa 1-0 Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 1-0 Malta Jurgen Bonett    Pencil
Norway Håvard Lykke 1-0 Malta Jurgen Bonett    Pencil
Malta Jurgen Bonett v Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 1-0 Norway Bjørnar Seeberg Møter  Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 27-18 Norway Håvard Lykke    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 1-0 Norway Bjørnar Seeberg Møter  Pencil
11 Norway Hyllestad 2 5-0 Norway Kongsvinger 2    Pencil
Norway Per Arne Fjell v Norway Stein Tore Nybakk    Pencil
Norway Per Arne Fjell v Norway Jardar Eiken Flage    Pencil
Norway Gard Eiken Flage 6-4 Norway Per Arne Fjell    Pencil
Norway Vidar Strandseter v Norway Stein Tore Nybakk    Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 14-13 Norway Vidar Strandseter    Pencil
Norway Gard Eiken Flage 1-0 Norway Vidar Strandseter    Pencil
Norway Stein Tore Nybakk 1-0 Norway Jon Andersen Eide    Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 1-0 Norway Jon Andersen Eide    Pencil
Norway Jon Andersen Eide v Norway Gard Eiken Flage    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Horten 1 (Horten) 5-0 Norway Grenland 3    Pencil
Norway Simon Ebsa v Norway Tommy Andersen    Pencil
Norway Simon Ebsa v Norway Thomas Ness Kristoffersen    Pencil
Norway Simon Ebsa 49-1 Norway Morten Heramb    Pencil
Malta Jurgen Bonett 4-0 Norway Tommy Andersen    Pencil
Malta Jurgen Bonett 11-0 Norway Thomas Ness Kristoffersen    Pencil
Malta Jurgen Bonett v Norway Morten Heramb    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg v Norway Tommy Andersen    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 6-2 Norway Thomas Ness Kristoffersen    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 4-0 Norway Morten Heramb    Pencil
11 Norway Kongsvinger 2 5-4 Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men)    Pencil
Norway Ole Kristian Rudshavn 6-2 Norway Per Arne Fjell    Pencil
Norway Per Arne Fjell 1-0 Norway Kent Hansen    Pencil
Norway Aria Senemar 1-0 Norway Per Arne Fjell    Pencil
Norway Vidar Strandseter 4-0 Norway Ole Kristian Rudshavn    Pencil
Norway Kent Hansen 17-9 Norway Vidar Strandseter    Pencil
Norway Vidar Strandseter 1-0 Norway Aria Senemar    Pencil
Norway Jon Andersen Eide 4-3 Norway Ole Kristian Rudshavn    Pencil
Norway Jon Andersen Eide 1-0 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
Norway Aria Senemar 4-2 Norway Jon Andersen Eide    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo Biljard1 2 (OB1 Lucky Fluke) 5-2 Norway Hyllestad 2    Pencil
Norway Thomas Pedersen 6-2 Norway Stein Tore Nybakk    Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 4-0 Norway Thomas Pedersen Møter  Pencil
Norway Thomas Pedersen 11-10 Norway Gard Eiken Flage Møter  Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 26-9 Norway Stein Tore Nybakk    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen v Norway Jardar Eiken Flage    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 4-3 Norway Gard Eiken Flage    Pencil
Norway Jan Thomassen v Norway Stein Tore Nybakk    Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 29-6 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Jan Thomassen 6-3 Norway Gard Eiken Flage Møter  Pencil
11 Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) 5-2 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First)    Pencil
Norway Christian Johannessen 6-5 Norway Kenneth Rognstad Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen v Norway Håvard Lykke    Pencil
Norway