Vis individuelle kamper  NM Lag Skjema 3 Pencil

Dato: 14.-16. mai 2016; Salong: Buddha, Oslo, Norge; Type: NM (se hovedturnering); Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 5-2 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team)    Pencil
Norway Knut Inge Røstvold 25-8 Norway Jan Atle Kofoed Møter  Pencil
Norway Espen M Andersen 4-2 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Espen Eriksen 1-0 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Rune Løe v Norway Knut Inge Røstvold    Pencil
Norway Espen M Andersen 6-3 Norway Rune Løe    Pencil
Norway Rune Løe 32-27 Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Knut Inge Røstvold 6-1 Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Stig Ringebo v Norway Espen M Andersen    Pencil
Norway Stig Ringebo 4-3 Norway Espen Eriksen    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Hyllestad 3 5-3 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team)    Pencil
Norway Pål Hatteberg 28-16 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Gjermund Flage v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Rune Løe 6-4 Norway Gjermund Flage    Pencil
Norway Stig Ringebo 1-0 Norway Gjermund Flage    Pencil
Norway Jan Atle Kofoed 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Stig Ringebo 4-3 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) 5-1 Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen)    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg 50-34 Norway Knut Inge Røstvold    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg 4-3 Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg v Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Kent Halldin 6-4 Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Kent Halldin 4-3 Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs 6-3 Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Espen Eriksen 48-36 Norway Eirik Riisnæs    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Hyllestad 3 5-2 Norway Oslo Biljard1 3 (OB1 Underdogs)    Pencil
Norway Pål Hatteberg 34-16 Norway Roy Grimsen    Pencil
Norway Roy Grimsen 4-3 Norway Gjermund Flage    Pencil
Norway Roy Grimsen v Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Kjartan Maraas v Norway Pål Hatteberg    Pencil
Norway Gjermund Flage 6-0 Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 23-8 Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Marius Fredriksen v Norway Pål Hatteberg    Pencil
Norway Marius Fredriksen v Norway Gjermund Flage    Pencil
Norway Marius Fredriksen 4-1 Norway Robert Gelin Rysjedal Møter  Pencil
11 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team) 5-0 Norway Asker 1 (Asker BK)    Pencil
Norway Larry Skogheim v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Rune Løe 6-2 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Stig Ringebo 35-16 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Jan Atle Kofoed 43-20 Norway Roy Karlsen Møter  Pencil
Norway Roy Karlsen v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Roy Karlsen v Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Martin Asphaug v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Martin Asphaug v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Stig Ringebo 4-1 Norway Martin Asphaug    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo Biljard1 3 (OB1 Underdogs) 5-0 Norway Hyllestad 5    Pencil
Norway Roy Grimsen v Norway Kent Rune Hatlem    Pencil
Norway Roy Grimsen 4-0 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Roy Grimsen v Norway Nina Torvund (d)    Pencil
Norway Kjartan Maraas 27-7 Norway Kent Rune Hatlem    Pencil
Norway Kjartan Maraas v Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Kjartan Maraas 4-1 Norway Nina Torvund (d)    Pencil
Norway Marius Fredriksen v Norway Kent Rune Hatlem    Pencil
Norway Marius Fredriksen 14-9 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Marius Fredriksen 6-3 Norway Nina Torvund (d)    Pencil
11 Norway Asker 1 (Asker BK) 5-4 Norway Grenland 2    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 12-8 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 4-3 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Martin Asphaug 6-3 Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Larry Skogheim 6-0 Norway Chairat Pho    Pencil
Norway Chairat Pho 11-8 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Martin Asphaug 4-3 Norway Chairat Pho    Pencil
Norway Larry Skogheim 4-1 Norway Vegard Daapan    Pencil
Norway Roy Karlsen 6-2 Norway Vegard Daapan    Pencil
Norway Vegard Daapan 14-5 Norway Martin Asphaug    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) 5-0 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team)    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg 4-0 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg 50-0 Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Jan Atle Kofoed Møter  Pencil
Norway Kent Halldin 36-0 Norway Rune Løe    Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Jan Atle Kofoed Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-0 Norway Rune Løe    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 6-1 Norway Stig Ringebo    Pencil
11 Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 5-2 Norway Hyllestad 3    Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Robert Grønlie Møter  Pencil
Norway Espen M Andersen 37-36 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-0 Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Robert Grønlie 43-3 Norway Gjermund Flage    Pencil
Norway Gjermund Flage v Norway Espen M Andersen    Pencil
Norway Gjermund Flage 6-3 Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Robert Grønlie 4-3 Norway Robert Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Espen M Andersen 6-5 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal v Norway Espen Eriksen Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) 5-1 Norway Oslo Biljard1 3 (OB1 Underdogs)    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg v Norway Roy Grimsen    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg v Norway Marius Fredriksen    Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Roy Grimsen    Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Marius Fredriksen    Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Roy Grimsen Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Marius Fredriksen    Pencil
11 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team) 5-0 Norway Hyllestad 5    Pencil
Norway Jan Atle Kofoed 6-1 Norway Kent Rune Hatlem    Pencil
Norway Rune Løe 4-0 Norway Kent Rune Hatlem    Pencil
Norway Kent Rune Hatlem v Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Arnhild Eiken (d) v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Rune Løe 21-4 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Stig Ringebo 6-0 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Nina Torvund (d) v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Nina Torvund (d) v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Stig Ringebo 4-1 Norway Nina Torvund (d) Møter  Pencil
21 Norway Hyllestad 3 5-2 Norway Grenland 2    Pencil
Norway Pål Hatteberg v Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Pål Hatteberg 12-6 Norway Chairat Pho    Pencil
Norway Pål Hatteberg 6-2 Norway Vegard Daapan    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 6-0 Norway Gjermund Flage    Pencil
Norway Gjermund Flage 4-3 Norway Chairat Pho    Pencil
Norway Gjermund Flage 12-9 Norway Vegard Daapan    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 25-17 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal v Norway Chairat Pho    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 4-0 Norway Vegard Daapan    Pencil
31 Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 5-2 Norway Asker 1 (Asker BK)    Pencil
Norway Robert Grønlie 29-9 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Espen M Andersen 6-3 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Larry Skogheim 4-0 Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Robert Grønlie 4-2 Norway Roy Karlsen Møter  Pencil
Norway Espen M Andersen 50-15 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Roy Karlsen v Norway Espen Eriksen Møter  Pencil
Norway Martin Asphaug 6-5 Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Martin Asphaug v Norway Espen M Andersen    Pencil
Norway Espen Eriksen 7-3 Norway Martin Asphaug    Pencil