NM Gutter U17 8-Ball Pencil

Dato: 20.-22. mai 2016; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (31)
Finale Pencil
Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 6-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-3 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland)    Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-4 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo) Møter  Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 5-0 Norway Anas Khan (Unique)    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Elias Rytterager Johnsen (Horten)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Anas Khan (Unique) 5-1 Norway Ali Jaber (Unique) Møter  Pencil
2 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland) 5-4 Norway Simon Thomassen (Alta)    Pencil
3 Norway Elias Rytterager Johnsen (Horten) 5-1 Norway Sølve Andrè Dale (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo) 5-0 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Ali Jaber (Unique) 5-4 Norway Jeremiah Torres (Unique)    Pencil
2 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland) 5-4 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
3 Norway Elias Rytterager Johnsen (Horten) w/o Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
4 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo) 5-2 Norway Niklas Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-0 Norway Simon Thomassen (Alta) Møter  Pencil
2 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Anas Khan (Unique) Møter  Pencil
3 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 5-2 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-1 Norway Sølve Andrè Dale (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Jeremiah Torres (Unique) 5-4 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy)    Pencil
2 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo) 5-1 Norway Markus Launonen (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-0 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo)    Pencil
2 Norway Simon Thomassen (Alta) 5-0 Norway Niklas Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Anas Khan (Unique) 5-2 Norway Elias Rytterager Johnsen (Horten)    Pencil
4 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Yousef Austrheim (Unique) Møter  Pencil
5 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 5-1 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland)    Pencil
6 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 5-1 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) Møter  Pencil
7 Norway Sølve Andrè Dale (Hyllestad) 5-1 Norway Ali Jaber (Unique)    Pencil
8 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-1 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo) 5-1 Norway Jeremiah Torres (Unique) Møter  Pencil
2 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 5-1 Norway Markus Launonen (Reisa BK)    Pencil