NM Gutter U17 9-Ball Pencil

Dato: 20.-22. mai 2016; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (31)
Finale Pencil
Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 7-4 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 7-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Simon Thomassen (Alta)    Pencil
Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) 6-5 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) Møter  Pencil
Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Yousef Austrheim (Unique) Møter  Pencil
2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Niklas Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) 6-3 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Sølve Andrè Dale (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Niklas Martinsen (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Markus Launonen (Reisa BK)    Pencil
3 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Anas Khan (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) 6-1 Norway Elias Rytterager Johnsen (Horten)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Simon Thomassen (Alta) 6-4 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) w/o Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
3 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 6-5 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland) 6-5 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Ali Jaber (Unique)    Pencil
2 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) 6-3 Norway Jeremiah Torres (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) Møter  Pencil
2 Norway Simon Thomassen (Alta) 6-1 Norway Elias Rytterager Johnsen (Horten)    Pencil
3 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 6-4 Norway Anas Khan (Unique)    Pencil
4 Norway Yousef Austrheim (Unique) 6-1 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
5 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 6-1 Norway Niklas Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
6 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 6-3 Norway Markus Launonen (Reisa BK)    Pencil
7 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland) 6-3 Norway Sølve Andrè Dale (Hyllestad)    Pencil
8 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo) 6-4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) 6-3 Norway Ali Jaber (Unique)    Pencil
2 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo) 6-5 Norway Jeremiah Torres (Unique) Møter  Pencil