NM Gutter U19 8-Ball Pencil

Dato: 20.-22. mai 2016; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (19)
Finale Pencil
Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil

NM Gutter U19 8-Ball Pulje 1 Pencil

Dato: 20.-22. mai 2016; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (10)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Sajid Raheem 4 4 0 22 15 7 8 0,00 4
2 Norway Elkhem Eisajan 4 3 1 20 13 7 6 0,00 3
3 Norway Jaran Gelin Rysjedal 4 2 2 21 8 13 -5 0,00 2
4 Norway Mats Tonning Solstad 4 1 3 21 6 15 -9 0,00 1
5 Norway Martin Dahl Mevassvik 4 0 4 0 0 0 0 0,00 0
1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Sajid Raheem (BEX) 5-3 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad)    Pencil
8 Norway Sajid Raheem (BEX) 5-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) w/o Norway Martin Dahl Mevassvik (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
10 Norway Sajid Raheem (BEX) w/o Norway Martin Dahl Mevassvik (Fredrikstad BK)    Pencil
7 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad) w/o Norway Martin Dahl Mevassvik (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Norway Martin Dahl Mevassvik (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
6 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-3 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Sajid Raheem (BEX) 5-3 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
9 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad) Møter  Pencil

NM Gutter U19 8-Ball Pulje 2 Pencil

Dato: 20.-22. mai 2016; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Hasan Emre Vural 3 3 0 17 15 2 13 0,00 3
2 Norway Emil Bjørkmann 3 2 1 18 11 7 4 0,00 2
3 Norway Nicolai Gundersen 3 1 2 20 6 14 -8 0,00 1
4 Norway Aleksander Tonning Hatløy 3 0 3 21 6 15 -9 0,00 0
1 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 5-1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 5-4 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 5-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
4 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 5-1 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 5-1 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 5-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil