NM Gutter U19 9-Ball Pencil

Dato: 20.-22. mai 2016; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (19)
Finale Pencil
Norway Sajid Raheem (BEX) 7-4 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-0 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway Sajid Raheem (BEX) 7-5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil

NM Gutter U19 9-Ball Pulje 1 Pencil

Dato: 20.-22. mai 2016; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (10)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Hasan Emre Vural 4 4 0 35 24 11 13 0,00 4
2 Norway Elkhem Eisajan 4 3 1 35 23 12 11 0,00 3
3 Norway Martin Dahl Mevassvik 4 2 2 33 15 18 -3 0,00 2
4 Norway Jaran Gelin Rysjedal 4 1 3 35 15 20 -5 0,00 1
5 Norway Mats Tonning Solstad 4 0 4 32 8 24 -16 0,00 0
2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-2 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Martin Dahl Mevassvik (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Martin Dahl Mevassvik (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad) Møter  Pencil
10 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 6-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-0 Norway Martin Dahl Mevassvik (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 6-5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
4 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 6-3 Norway Martin Dahl Mevassvik (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-5 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
7 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 6-0 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad) Møter  Pencil
9 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad) Møter  Pencil

NM Gutter U19 9-Ball Pulje 2 Pencil

Dato: 20.-22. mai 2016; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Sajid Raheem 3 3 0 22 18 4 14 0,00 3
2 Norway Emil Bjørkmann 3 2 1 26 15 11 4 0,00 2
3 Norway Nicolai Gundersen 3 1 2 20 6 14 -8 0,00 1
4 Norway Aleksander Tonning Hatløy 3 0 3 26 8 18 -10 0,00 0
1 Norway Sajid Raheem (BEX) 6-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 6-2 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
4 Norway Sajid Raheem (BEX) 6-1 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Sajid Raheem (BEX) 6-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil