NM Jenter U19 8-Ball Pencil

Dato: 20.-22. mai 2016; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (18)
Finale Pencil
Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 4-2 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 3-2 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil

NM Jenter U19 8-Ball Pulje 1 Pencil

Dato: 20.-22. mai 2016; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (15)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (d) 5 5 0 19 15 4 11 0,00 5
2 Norway Nina Torvund (d) 5 4 1 15 12 3 9 0,00 4
3 Norway Elise Johansen (d) 5 2 3 19 8 11 -3 0,00 2
3 Norway Katja Wolff (d) 5 2 3 19 8 11 -3 0,00 2
5 Norway Ramona Soleng Thomassen (d) 5 2 3 21 10 11 -1 0,00 2
6 Norway Emma Therese Gangfløt (d) 5 0 5 17 2 15 -13 0,00 0
6 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
1 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
2 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
3 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
4 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
5 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) 3-2 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
8 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) 3-2 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
7 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
9 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 3-2 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
10 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
11 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 3-2 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
12 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) 3-0 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
14 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) 3-2 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
13 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
15 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) 3-0 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil