NM Veteran 8-Ball Pencil

Dato: 20.-22. mai 2016; Salong: Stavanger Biljardsalong, Stavanger, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (33)
Finale Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-4 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Jason Hansen (Svithun) 6-3 Norway Paul Townsend (Feios) Møter  Pencil
3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
4 Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-1 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-2 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) Møter  Pencil
2 Norway Jason Hansen (Svithun) 6-5 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-3 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
4 Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Espen Saltnes (MIL) 6-3 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-5 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
4 Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-0 Norway Nils Eintveit (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) 6-1 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
3 Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-3 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Espen Saltnes (MIL) 6-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
2 Norway Paul Townsend (Feios) 6-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-1 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) Møter  Pencil
5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
6 Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-3 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
7 Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-0 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
8 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-0 Norway Nils Eintveit (Svithun)    Pencil
2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-0 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil